Zostań w domu i zyskaj 200 zł w promocji konta BNP Paribas

zostań w domu - promocja
Weź udział w promocji, korzystaj aktywnie z konta i zyskaj nawet 200 zł bez wychodzenia z domu. Sprawdź nową promocję konta BNP Paribas.

Najważniejsze informacje - w skrócie:

Do zyskania:

200 zł

Okres karencji:

9 miesięcy

Termin:

06.04.2020

Warunki:

Do 6.04 zarejestruj się w promocji, zawrzyj umowę z bankiem do 27.04. Następnie spełnij warunki: otwórz konto z linku promocyjnego, w kwietniu wykonaj dwa przelewy w bankowości elektronicznej i zapewnij wpływy na kwotę 500 zł. W maju dokonaj 2 przelewy i zapewnij wpływy na kwotę 1000 zł.

Pozostałe informacje:

Promocja może zakończyć się przed czasem, jeśli zostanie wyczerpani limit wniosków w promocji.
dom ikona

Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę możesz podpisać za pośrednictwem SMS-a.
zostań w domu - promocja

Zyskaj 200 zł bez wychodzenia z domu

„Zostań w domu” to nowa promocja konta BNP Paribas, która odpowiada na aktualne wyzwania. Za otwarcie rachunku i spełnienie podstawowych wymagań – możesz zyskać 200 zł – bez wychodzenia z domu. Co ważne cały proces związany z otwarciem konta odbywa się zdalnie (umowę podpiszesz z wykorzystaniem SMS-a). „Zostań w domu” i zyskaj 200 zł – sprawdźmy szczegóły tej promocji.   

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Podstawowa sprawa czyli warunki uczestnictwa i okres w karencji. Do promocji można przystąpić, jeśli w okresie 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku w banku BNP Paribas. Oprócz tego należy spełnić podstawowe warunki tej promocji czyli: uczestnikiem może być działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem RP, która ukończyła 18 lat, posiada dowód osobisty i pełną zdolność do czynności prawnych.

Warunki i terminy czyli Twoja droga po 200 zł

Jeśli spełniasz podstawowe kryteria, wtedy możesz aplikować o otwarcie konta w BNP Paribas w ramach oferty promocyjnej.

Krok pierwszy to rejestracja na stronie promocji i otwarcie konta. Na realizację tego kroku masz czas do 6 kwietnia 2020, chyba że wcześniej zostanie wyczerpany limit 4000 zgłoszeń, co jest równoważne z zakończeniem promocji przed czasem. W formularzu należy zaznaczyć wymagane zgody. Następnie, po wysłaniu formularza, należy złożyć wniosek o konto osobiste z kartą, wykorzystując do tego link promocyjny, który otrzymasz na maila.

Umowę z bankiem zawrzesz bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem unikalnego kodu SMS, wykorzystując do tego system Autenti. Na zawarcie umowy masz czas do 27 kwietnia.

Kiedy formalności masz już za sobą, wtedy przyszedł czas na kolejny krok, czyli spełnienie warunków aktywności, które w tej promocji są naprawdę proste.

Warunek aktywności - kwiecień 2020 (100 zł nagrody)

Aby otrzymać pierwszą nagrodę – 100 zł – w kwietniu 2020:

  • wykonaj minimum 2 przelewy środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (Pl@net, lub GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) oraz
  • zapewnij wpływ lub wpływy na łączną kwotę min. 500 zł
Warunek aktywności - maj 2020 (100 zł nagrody)

Aby otrzymać drugą nagrodę – 200 zł:

  • spełnij wszystkie warunki uprawniające do uzyskania pierwszej nagrody (100 zł),
  • w maju 2020 wykonaj 2 przelewy środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (Pl@net lub GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) oraz
  • zapewnij wpływ lub wpływy na łączną kwotę min. 500 zł.

Dwa zdania podsumowania

W tej promocji istotne jest to, aby warunki spełniać miesiąc po miesiącu (kwiecień, maj). Aby zyskać 100 zł premii w maju, najpierw trzeba spełnić warunki w kwietniu. 

Wiadomość o uzyskaniu pierwszej nagrody (100 zł) otrzymasz do 20 maja 2020 roku, a samą nagrodę do końca maja. Jak chodzi o drugą nagrodę (100 zł), to wiadomość o jej uzyskaniu otrzymasz do 24 czerwca 2020, a nagrodę do końca czerwca.

„Zostań w domu” to promocja, która pozwala w łatwy sposób zyskać premię wysokości 200 zł. W sytuacji, w jakiej aktualnie się znaleźliśmy, oferta pozwalająca na zyskanie premii bez wychodzenia z domu wydaje się strzałem w dziesiątkę. 

Konto Otwarte na Ciebie

Ocena:
4.6/5
Najważniejsze opłaty

Prowadzenie konta

Karta płatnicza*

Darmowe Bankomaty

0 zł

0-3 zł

BNP Paribas, Planet Cash

Jak uniknąć opłat?
 
  • Wykonaj min. 1 transakcje kartą w mies. Brak opłat dla osób poniżej 26. roku życia. *Dotyczy Karty Otwartej na Świat.
Udostępnij to znajomym!
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Przewiń do góry