Skorzystaj w Nowym Roku – 300 zł premii

promocja BNP Paribas - zyskaj 300 zł
"Zyskaj w nowym roku" - 300 zł - promocja BNP Paribas. (Źródło obrazka: strona promocji).

Po dopiero co zakończonej promocji noworoczej, Bank BNP Paribas rusza z kolejną ofertą promocyjną. Tym razem do zyskania mamy aż 300 zł! Nagroda podzielona jest na 3 części – 50, 100 i 150 zł. Premia zostanie wypłacona po spełnieniu warunków na kolejnych etapach promocji. Promocja trwa do 6 lutego 2020, jednak może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 3000 rejestracji.

Dla kogo przeznaczona jest ta promocja?

Uczestnikiem promocji może być osoba, która w okresie 9 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta osobistego w promocji nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego banku. Oprócz tego z promocji wykluczone są osoby, które nie posiadają rachunku w banku, ale na dzień składania wniosku są stroną umowy ramowej.

Poza tym należy spełnić podstawowe warunki uczestnictwa w ofercie promocyjnej:

 • promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych, obywateli Polski, posiadających dowód osobisty oraz ukończyli 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Warunki aktywności - jak zyskać 300 zł?

 • Przystąp do promocji uzupełniając formularz rejestracyjny na stronie promocji. Uzupełnij formularz zaznaczając wymagane zgody. Następnie złóż wniosek o otwarcie Konta z Kartą Otwartą na Świat i dostępem do bankowości elektronicznej za pośrednictwem linka promocyjnego, który otrzymasz na maila. Czas na wykonanie tego zadania jest najpóźniej do 6 lutego 2020. Nie zwlekaj jednak z rejestracją, bo promocja może skończyć się przed czasem!
 • W następnym kroku zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta z Kartą Otwartą na Świat i z dostępem do Bankowości elektronicznej i nadaj PIN do karty. Termin: do 21 lutego 2020 roku. 

Teraz przyszedł czas na spełnienie warunków aktywności, które zostały podzielone na 3 etapy.

promocja pierwszy etap

Etap pierwszy - luty 2020 r.

Nagrodę w etapie pierwszym uzyskamy za otwarcie konta z kartą (szczegółowy opis w punktach powyżej) oraz uwaga - dokonanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

Tę aktywności należy zrealizować w lutym 2020 roku.

Nagroda za pomyślne przejście etapu pierwszego - 50 zł - zostanie wypłacona w marcu 2020 roku.

promocja drugi etap

Etap 2 - marzec i kwiecień 2020 r.

W marcu oraz w kwietniu spełnij następujące warunki:
a) Wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 300 zł.
b) Otrzymaj wpływy na konto na kwotę minimum 1000 zł.

Jeśli spełnisz te wymagania, w maju 2020 roku możesz liczyć na kolejną nagrodę - tym razem 100 zł.

promocja trzeci etap

Etap 3 - maj i czerwiec 2020 r.

Etap trzeci to właściwie... kopia poprzedniego etapu. W każdym z miesięcy maj i czerwiec 2020:
a) Wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 300 zł.
b) Otrzymaj wpływy na kwotę minimum 1000 zł.

Po spełnieniu tych wymagań, w lipcu 2020 roku otrzymasz nagrodę wysokości 150 zł.

Warunki aktywności - ważnie informacje

Kluczowa kwestia jest taka, że aby przejść do kolejnego etapu, należy spełnić warunki etapu wcześniejszego. W praktyce oznacza to, że jeśli chcesz zdobyć pełną pulę nagród (300 zł), to w każdym z miesięcy objętych promocją należy spełnić warunki aktywności. Trudne, nie trudne? Ocena należy do Ciebie. Zwyczajnie chodzi o aktywne korzystanie z rachunku. 

Ważne. Jeśli spełnisz warunki, do 20 marca otrzymasz informacje mailową o zdobyciu pierwszej nagrody. Dostaniesz też instrukcję na temat uzupełnienia numeru konta celu przekazania nagrody. Upewnij się, że do 25 marca uzupełnisz swój numer konta, bo to warunkuje uzyskanie pierwszej nagrody. 

Co jeszcze warto wiedzieć o promocji?

 • 300 zł – to naprawdę topowa oferta promocyjna w kategorii kont osobistych. Warto skusić się na tę promocje, jeśli tylko spełniamy warunki uczestnictwa. 
 • Korzystaj aktywnie z konta i zdobywaj nagrody. Czas na przetestowanie rachunku masz do końca maja dodatkowo możesz zyskać 300 zł. 
 • Kiedy dowiesz się o zdobyciu nagrody? Do 20 marca (pierwsza nagroda), do 22 maja (druga nagroda), do 24 lipca (trzecia nagroda). Otrzymasz maila od organizatora z adresu: skorzystajwnowymroku@bnpparibasplus.pl.
 • Do wpływów realizowanych w celu spełnienia warunku promocji NIE zaliczają się: wpływy z innych rachunków uczestnika promocji prowadzonych w banku, z rachunków kredytowych ani wpłaty własne.

Konto Otwarte na Ciebie - najważniejsze opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to rachunek, który wyróżniają niskie opłaty za prowadzenie konta. Najważniejsze opłaty:

  • 0 zł – prowadzenie konta
  • 0-3 zł – obsługa karty płatniczej „Karta Otwarta na Dzisiaj”.
   0 zł przy minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą (lub Google Pay / Apple Pay) oraz bezwarunkowy brak opłat dla osób poniżej 26 roku życia.
  • 0 zł – wypłaty z bankomatów Banku oraz bankomatów Planet Cash
  • 0 zł – przelew internetowy w PLN

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Przewiń do góry