Promocyjne oprocentowanie 3,5% w Getin Banku

PROMOCYJNE ORPOCENTOWANIE 3,5% W GETIN BANKU

W promocji Getin Banku możesz skorzystać z oprocentowania 3,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym. Bank nagradza aktywnych klientów, którzy na rachunek w Getin Banku będą otrzymywali wynagrodzenie od pracodawcy. Konto, które należy otworzyć w promocji wyróżniają atrakcyjne warunki finansowe – bardzo łatwo unikniesz wszystkich opłat.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które w okresie od 11 maja 2017 roku do 31 listopada 2018 nie posiadały Konta Osobistego w Getin Banku.

WAŻNE TERMINY

1) 28 lutego 2018 – do tego dnia najpóźniej możesz przystąpić do promocji i skorzystać z promocyjnego oprocentowania.

2) 12 miesięcy liczone od dnia przystąpienia do oferty – okres trwania promocji

JAK ZYSKAĆ PREMIĘ?

1. Otwórz konto Proste Zasady, Konto Osobiste Noble, albo Konto Osobiste Noble Private banking.

2. Należy wyrazić zgody marketingowe i nie cofać ich przez cały czas trwania promocji.

3. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu konta, zapewnij wpływy wynagrodzenia w kwocie minimum 1000 zł. „Wynagrodzenie” w rozumieniu regulaminu promocji, to wpływy z innych banków lub rachunków firmowych prowadzonych przez Getin Bank.

ISTOTNE INFORMACJE

a) Promocyjne oprocentowanie jest oferowane dla kwoty do 10 000 złotych.
b) Oferta promocyjna jest przeznaczona dla klientów indywidualnych – dodanie współwłaściciela konta automatycznie cofnie warunki promocyjne.
c) Oferta łączy się z ofertą specjalną „Na nowe środki”, dzięki czemu możesz zyskać 3% oprocentowania przez pierwsze 3 miesiące dla kwot do 200 000 zł

KOMENTARZ DO PROMOCJI

Najtrudniejszym do spełnienia warunkiem w ofercie Getin Banku jest zapewnienie przelewu wynagrodzenia. Zmieniając konto, na które otrzymujesz wypłatę, na rachunek Getin Banku otwarty promocji, zyskasz atrakcyjne oprocentowanie dla kwot do 10 000 zł.

Konto Proste, które należy otworzyć w ramach promocji, to ciekawa oferta ze względu na dobre warunki finansowe – możliwej opłaty za prowadzenia konta unikniesz spełniając bardzo łatwy warunek dokonania jednej płatności kartą lub BLIK-iem w miesiącu, natomiast korzystanie z karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju są darmowe.

Informacje zamieszczone w opisie promocji są aktualne na dzień publikacji wpisu. Informacje dotyczące oferty promocyjnej oraz produktu, którego dotyczy promocja mogą ulec zmianom, szczególnie po zakończeniu promocji, kiedy znajduje się ona w archiwum. Zanim podejmiesz decyzję o otwarciu konta, zawsze zapoznaj się z aktualnymi regulaminami i tabelami opłat, które są dostępne na stronie banku.

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *