RankingKont - logo serwisu

Zyskaj Voucher wartości 200 zł na Allegro z kartą kredytową Citibank

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 200 zł na Allegro z kartą Citi Handlowy
17 lipca 2020
W tej promocji możesz zyskać voucher 200 zł na allegro.pl. Dowiedz się jakie 3 kroki należy zrobić, aby otrzymać nagrodę.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
200 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.01.2018
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.09.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Złóż wniosek o kartę kredytową. Nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego, zaloguj się min. 1 raz do serwisu bankowości internetowej lub przez aplikację Citi Mobile. Do końca 3 miesiąca, po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, dokonaj transakcji kartą na łączna kwotę min. 1000 zł.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Dodatkowe korzyści związane z tą kartą to: Program Korzyści Citi Specials, Program punktowy Mastercard Bezcenne Chwile.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak

zyskaj 200 zł na Allegro z kartą Citi Handlowy

200 zł na Allegro - jak zyskać?

Dobra wiadomość dla osób, które interesują promocje bankowe i aktywnie korzystają z premii i różnego rodzaju bonusów, które czekają na uczestników promocji. Po krótkiej przerwie Citi Handlowy powraca z ofertą promocyjną dla nowych klientów. W tej promocji Banku, jest do zyskania 200 zł na Allegro, a jej warunki są bardzo proste do zrealizowania. Na dobrą sprawę wystarczy logowanie na konto i dokonanie płatności o łącznej wartości min. 1000 zł. Czytając dalszą część tego artykułu, dowiesz się szczegółowo co należy zrobić, aby uzyskać premię w tej promocji.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Zacznijmy jednak od warunków uczestnictwa w tej promocji. Może w niej wziąć udział osoba, która od 1 stycznia 2018 nie posiadała karty kredytowej w banku Citi Handlowy. Wyłączone są też osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowy USA.

Z kolei, aby wyrobić kartę kredytową w Citi Handlowy, należy spełniać podstawowe wymagania. W przypadku klientów indywidualnych są to:

  • wiek - minimum 18 lat,
  • dochód netto - minimum 1200 zł,
  • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące.

W przypadku działalności gospodarczej:

  • działalność gospodarcza prowadzona przez min. 2 lata,
  • dochód netto - minimum 2500 z

Bank zastrzega, że przyznanie karty kredytowej, jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej uczestnika promocji.

Jak zyskać voucher wartości 200 zł?

Dowiedz się co należy zrobić, aby zyskać voucher wartości 200 zł na allegro.pl. Zaczynamy od złożenia wniosku i wyrobienia karty.

Krok 1 - złóż wniosek o kartę

Złóż wniosek o kartę kredytową. Możesz to zrobić online na stronie promocji. Pamiętaj, że musisz spełnić minimalne wymagania dochodowe, a ostateczna decyzja o wyrobieniu karty należy do Banku. Wymagane będzie też dostarczenie dokumentów dochodowych.

Krok 2 - zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej

Nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, przynajmniej raz zaloguj się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3 - płać kartą (płatności na kwotę min. 1500 zł)

Do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, dokonaj transakcji na kwotę min. 1500 zł. Przykładowo: jeśli umowę podpiszesz w sierpniu, czas na dokonanie transakcji jest do końca listopada.

To już wszystkie warunki aktywności, jakie należy spełnić w tej promocji. Teraz pozostało już tylko odebranie nagrody. O jej przyznaniu bank powiadomi Cię przez wiadomość w serwisie Citibank Online, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, kiedy spełnisz warunki promocji.

Z kolei voucher otrzymasz w kolejnej wiadomości, najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o zdobyciu nagrody. Uwaga, żeby odebrać nagrodę, karta musi być aktywna.

Podsumowanie

Citibank powraca z ofertą promocji bankowych, co jest bardzo dobrą informacją. Tym razem do zyskania jest 200 zł, a warunki promocji są naprawdę proste do spełnienia. Minusy? Jeśli miałbym się doszukiwać minusów, to mógłbym napisać, że nagroda mogła by być wyższa. Z drugiej strony to 200 zł do wykorzystania na Allegro - czy jest na co narzekać?... Oferta obowiązuje do 30.09.

Zobacz też: ranking kart kredytowych

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram