ranking kont - logo serwisu
Nawet 960 zł możesz zyskać w promocji Konta w Alior Banku. 720 zł to nagroda w ofercie promocyjnej, a 240 zł to dodatkowy bonus za płatności mobilne.
zyskaj nawet 960 zł z kontem w Alior Banku

Zobacz, co zyskujesz:

1

Premia za korzystanie z produktów i usług Alior Banku.

2

Premia za płatności mobilne

Możesz zyskać 
nagrody wartości: 

960 zł

Co masz za darmo

Warunki aktywności:

Spełniam warunkiNie spełniam warunków
Szczegóły, znajdziesz w aktualnym cenniku.

Najważniejsze informacje o promocji

warunki promocji
Skrót warunków promocji

Wyślij wniosek do 31 maja 2021 r., wyraź zgodę marketingową, a następnie podpisz umowę o konto i kartę w ciągu 30 dni od wysłania wniosku. Następnie spełniaj warunki aktywności. Nagroda 1 stopnia: w miesiącu zapewnij wpływy min. 1500 zł, dokonaj bezgotówkowych transakcji kartą na min. 300 zł oraz min. 1 raz zaloguj się do aplikacji Alior Mobile. Nagroda 2 stopnia: spełnij warunki nagrody 1 stopnia i w Alior Mobile dokonuj płatności za pomocą usługi "Bilety i parkingi" lub "Autostrady". Nagroda 3 stopnia: spełnij warunki nagrody I stopnia i posiadaj produkt kredytowy na rachunku, na którym nie będzie przeterminowanego zadłużenia. Aktywuj korzyść "Zwrot 1% za płatności mobilne", płać przy użyciu telefonu, a Bank zwróci 1% transakcji. Wartość każdej z nagród to maksymalnie 20 zł miesięcznie. Razem zyskaj nawet 960 zł.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ważne informacje
Pozostałe informacje
Zapoznaj się z opisem promocji w dalszej części, żeby niczego nie przegapić!
dom - ikona
Załóż konto bez wychodzenia z domu
 • otwórz konto przez VideoSelfie
 • otwórz konto z pomocą kuriera
 • załóż konto wykorzystując przelew weryfikacyjny z innego banku

Wysoka kumulacja w Alior Banku!

Tak wysokich nagród, w przypadku promocji kont osobistych, nie było od dawna. Alior Bank dosłownie płaci klientom, za skorzystanie ze swoich usług. Do zdobycia jest aż 960 zł, a premię można zyskiwać za aktywne korzystanie z konta oraz powiązanych produktów.

Już za samo spełnianie warunku aktywności, nie tylko unikniemy opłat, ale możemy też uzyskać 240 zł premii w roku. Na nagrodę takiej samej wysokości można liczyć za dokonywanie płatności za bilety, parkingi i autostrady, w aplikacji Alior Mobile. Dodatkowe 240 zł jest do zdobycia za produkt kredytowy. Uzupełnienie oferty stanowi możliwość zysku 1% zwrotu za płatności mobilne - do 240 zł w roku. Wystarczy aktywować właściwą korzyść, a następnie dokonując zwykłych zakupów - płacić telefonem, aby regularnie, każdego miesiąca, zyskiwać bonus na konto.

Łącznie w puli do zdobycia, jest aż 960 zł i trudno obok tej oferty przejść obojętnie, zwłaszcza że premia - choć odłożona w czasie, wcale nie jest taka trudna do zdobycia. Dowiedz się co należy zrobić, krok po kroku, aby zyskać pełną pulę nagród.

Przystąpienie do promocji

Kto może wziąć udział w tej promocji? Najważniejszym warunkiem, jaki należy spełnić, jest to posiadanie statusu nowego klienta banku. Okres karencji w tej promocji wynosi 2 lata - a zatem jeśli w tym czasie nie posiadałeś rachunku w Alior Banku, ani też w T-Mobile Usługi Bankowe, rachunku walutowego, Karty Kibica Banku - wtedy możesz wziąć udział w tej promocji.

Do wzięcia udziału w promocji, niezbędne będą zgody marketingowe.

W promocji można wziąć udział do 31.05.2021, jednak Bank zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia oferty specjalnej.

termin ikona

Ważne terminy

 • 31 maja 2021 - termin na wysłanie wniosku w promocji
 • 30 dni od złożenia wniosku - termin na zawarcie Umowy o Konto oraz Umowy o Kartę Płatniczą.

Do dnia przekazania nagrody, nie można wypowiedzieć i odstąpić od umów.

Warunki aktywności - jak zyskać 960 zł

Nagroda w tej promocji jest podzielona na kilka części. Premię możesz zyskać za spełnienie określonych warunków - w tej części poznasz szczegóły i dowiesz się, jak zdobyć nagrodę wartości blisko tysiąca złotych.

warunek promocji - etap 1

Nagroda I stopnia: 20 zł (maks. 240 zł) 

Nagrodę pierwszego stopnia, wartości 20 zł, zyskasz za spełnienie warunków aktywności, które uprawniają do uniknięcia opłaty za konto. Nie tylko unikniesz opłaty za rachunek, ale też możesz liczyć na dodatkową premię.

W celu uzyskania nagrody wartości 20 zł:

 • zapewnij wpływy na Konto Jakże Osobiste wysokości min. 1500 zł w miesiącu
 • wykonaj transakcje bezgotówkowe, kartą płatniczą wydaną do konta, na kwotę min. 300 zł
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej.

Maksymalnie możesz zyskać 12 nagród pierwszego stopnia, co daje nawet 240 zł zysku.

gwiazdki - o Rankingu

Przekazanie nagrody

Przy spełnieniu warunków aktywności, uprawniających do uzyskania nagrody pierwszego stopnia, nagroda zostanie przekazana na konto uczestnika, do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, kiedy spełnisz warunki.

Przykładowo: jeśli warunki spełnisz w maju, nagrodę otrzymasz przed końcem czerwca.

warunek promocji - etap 2

Nagroda II stopnia: 20 zł (maks. 240 zł)

Nagroda drugiego stopnia, jest naliczana na podobnej zasadzie, jak nagroda pierwszego stopnia. W celu jej uzyskania:

 • spełnij warunki do wypłaty nagrody I stopnia
 • wykonaj minimum jedną transakcję w miesiącu na dowolną kwotę, w aplikacji mobilnej, w ramach usługi Bilety i parking oraz / lub Płatności za Autostrady.

Wartość tej nagrody, jest równa łącznej kwocie Transakcji opisanych w drugim podpunkcie, ale nie więcej niż 20 zł w miesiącu.

gwiazdki - o Rankingu

Przekazanie nagrody

Nagroda II stopnia - przy spełnieniu warunków aktywności - zostanie wypłacona razem z nagrodą pierwszego stopnia.

Łącznie można uzyskać 12 nagród I stopnia, łącznej wartości maksymalnie 240 zł.

warunek promocji - etap 3

Nagroda III stopnia: 20 zł (maks. 240 zł)

Nagroda III stopnia jest przyznawana w przypadku, gdy w ostatnim dniu miesiąca:

 • spełniłeś warunki do otrzymania nagrody I stopnia
 • jesteś posiadaczem produkty kredytowego, a na tym produkcie nie ma przeterminowanego salda.
gwiazdki - o Rankingu

Przekazanie nagrody

Nagroda III stopnia będzie wypłacona razem z nagrodą pierwszego stopnia.

Łącznie można uzyskać 12 nagród I stopnia, łącznej wartości maksymalnie 240 zł.

Dodatkowo zyskaj 240 zł za płatności mobilne

W ramach tej oferty, możesz zyskać jeszcze więcej, bo nawet 240 zł zwrotu w roku, za płatności mobilne.

Jest to "Korzyść" dołączona do regularnej oferty, a więc nie wchodzi w skład promocji. W każdym razie możesz z niej skorzystać w połączeniu z promocją i zyskać nawet 960 zł.

A jak można to zrobić?

Wybierz darmową korzyść Zwrot 1% za płatności mobilne (warto wiedzieć, że dwie pierwsze korzyści są darmowe). Następnie dokonuj płatności mobilnych (BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay) w sklepach stacjonarnych i punktach usługowych, za co otrzymasz zwrot 1% transakcji, do 20 zł w miesiącu.

Nawet 960 zł dla aktywnych. Podsumowanie

Pula nagród jest naprawdę wysoka, bo wynosi aż 960 zł. Często przy tego rodzaju nagrodach zdarza się, że mogą okazać się trudne do zdobycia.

Tymczasem w przypadku tej promocji, sytuacja wygląda jednak inaczej.

Owszem, zdobycie maksymalnej nagrody wartości aż 960 zł, będzie wymagało wysiłku i jest rozłożone w czasie, to fakt. Warto jednak zawalczyć o premię:

 • 240 zł otrzymamy za zwykłe korzystanie z rachunku! Wystarczy spełnić warunki aktywność, które jednocześnie pozwalają uniknąć wszystkich opłat.
 • Otrzymanie kolejnych 240 zł będzie wymagać więcej kreatywności. Płać za bilety, parkingi i autostrady w aplikacji, żeby zyskać premię!
 • 240 zł otrzymasz za regularnie spłacaną pożyczkę, kredyt, limit odnawialny lub kartę kredytowa. Podobna sytuacja jak w przypadku konta - otrzymujesz premię za korzystanie z produktu.

To jednak nie koniec. Kolejne 240 zł zyskasz za zwykłe płatności telefonem!

Ta promocja to prawdziwa okazja, jakie nie trafiają się często. Warto przetestować rachunek od Alior. W zamian można wyjść na spory plus!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram