RankingKont - logo serwisu

Zyskaj nawet 300 zł w promocji Konta 360 i Konta 360 Student

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
promocja Konta 360 - zyskaj 300 zł
6 października 2020
Zyskaj do 300 zł w unikalnej promocji Konta 360. Zgarnij 200 zł za otwarcie rachunku i aktywność oraz dodatkowo 100 zł za skorzystanie z innego produktu banku.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
300 zł
okres karencji
Okres karencji:
Nowy Klient
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
28.10.2020 r.
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz konto na stronie promocji wyrażając wymagane zgody i w każdym z trzech miesięcy listopad, grudzień, styczeń, zapewnij wpływy na min. 1000 zł oraz dokonaj min. 1 płatności kartą lub BLIKIEM. Aktywuj aplikację mobilną do 29.01.2021 r. Otrzymasz za to 200 zł. Dodatkowo zyskaj 100 zł za otwarcie lokaty strukturyzowanej do 31 października na kwotę min. 1000 zł i utrzymanie jej do min. 31 stycznia 2021 r.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Tylko pierwszych 1000 kont jest objętych promocją. Jeśli otworzysz konto na selfie, odwiedź dowolną placówkę Banku Millennium do 31.10.2020 r. w celu potwierdzenia tożsamości.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak

promocja Konta 360 - zyskaj 300 zł

Zyskaj nawet 300 zł w nowej promocji Banku Millennium

Otwierając konto osobiste w Banku Millennium w ramach tej oferty promocyjnej, możesz zyskać nawet 300 zł. Nagroda podzielona jest na dwie części:

 • 200 zł za otwarcie Konta 360 lub Konta 360 Student i aktywne korzystanie z rachunku,
 • dodatkowo 100 zł za lokatę strukturyzowaną.

W tym opisie poznasz szczegóły promocji i dowiesz się, jak zyskać maksymalną nagrodę.

Warunki uczestnictwa w promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych użytkowników rachunku, którzy wcześniej nie brali udziału w akcji promocyjnej Konta lub Konta 360 Student. W promocji nie może wziąć udziału osoba, która na dzień rozpoczęcia promocji posiada jakikolwiek produkt Banku lub została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu.

ikona - osoba
Podstawowe wymagania

Uczestnik promocji:

 1. Jest nowym klientem banku.
 2. Musi mieć ukończone 18 lat i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.
 3. Nie może być pracownikiem banku. 
 4. Musi posiadać polski numer telefonu (do autoryzacji zleceń).
 5. Złoży wniosek za pośrednictwem strony promocji.
przykład - ikona
Potrzebne zgody

Zgody marketingowe, które należy wyrazić w tej promocji:

 1. Wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Bank danych kontaktowych w celu otrzymywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem.
 2. Otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. 

Czas na wysłanie wniosku w promocji jest do 28 października, przy czym promocja obejmuje tylko pierwsze 1000 kont. Nie należy więc zwlekać!

termin ikona
Ważne terminy

28 października 2020 - termin na wysłanie wniosku przez stronę (przy czym tylko pierwsze 1000 kont jest objęte promocją)

ikona strony
 Strona promocji

Promocja zakończona

Jak zyskać nagrodę 200 zł?

Pierwszą część nagrody wartości 200 zł otrzymasz, jeśli wyślesz wniosek przez stronę promocji we wskazanym terminie, a następnie będziesz aktywnie korzystać z konta.

Warunki aktywności należy spełniać w każdym z trzech kolejnych miesięcy: listopad 2020, grudzień 2020, styczeń 2021:

 • zapewnij min. 1000 zł wpływów zewnętrznych
 • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą debetową wydaną do konta lub BLIKIEM.
 • oprócz tego, do 29 stycznia 2021 roku należy aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.

Jak zyskać dodatkową nagrodę - 100 zł?

Dodatkowo możesz zyskać 100 zł, jeśli do 31 października 2020 otworzysz w Millenecie lokatę strukturyzowaną na kwotę min. 1000 zł. Lokatę należy utrzymać minimum do 31 stycznia 2021 roku.

Informacje na temat lokaty strukturyzowanej:

Lokata strukturyzowana jest produktem obarczonym ryzykiem inwestycyjnym i wiążącym się z dłuższym okresem inwestowania. Zerwanie lokaty strukturyzowanej po dacie zakończenia subskrypcji, a przed datą końca inwestycji (zapadalności) powoduje obowiązek uiszczenia opłaty manipulacyjnej. Okres zapadalności lokaty strukturyzowanej oraz wysokość opłat manipulacyjnych określają jej Warunki Jakakolwiek decyzja inwestycyjna powinna zostać podjęta na podstawie informacji zawartych w Warunkach lokaty strukturyzowanej oraz Dokumencie zawierającym kluczowe informacje (KID).

Cytat z regulaminu promocji.

Podsumowanie w kilku zdaniach

Promocja dotyczy jednego z najlepszych kont osobistych w rankingu (aktualny lider zestawienia!) i można w niej zyskać do 300 zł. To wysoka nagroda, a warunki promocji nie są wymagające. 200 zł zyskamy spełniając tylko warunki pozwalające uniknąć opłat za konto przez 3 miesiące (od listopada do stycznia) oraz aktywując aplikację mobilną.

Konto 360 oferowane w tej promocji to warunkowo darmowy rachunek bankowy. Opłat za prowadzenie rachunku i kartę płatniczą oraz bankomaty można uniknąć zapewniając wpływy zewnętrzne na kwotę 1000 zł i dokonując jednej transakcji kartą płatniczą. Jedną z największych zalet konta jest dobra bankowość elektroniczna z dostępem do spersonalizowanych rozwiązań.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram