RankingKont - logo serwisu

Zyskaj do 500 zł w promocji konta Mój Biznes

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj do 500 zł
23 lipca 2020
Otwórz konto w promocji i aktywnie korzystaj z rachunku, aby zdobyć premię wysokości do 500 zł.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
500 zł
okres karencji
Okres karencji:
12 miesięcy
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
31.08.2020 r.
warunki promocji
Warunki promocji

Premię wysokości 200 zł zyskasz, jeśli w każdym miesięcy: wrzesień, październik, listopad 2020, wykonasz jednorazowy przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł LUB dokonasz płatności kartą na kwotę min. 250 zł ORAZ otrzymasz wpływy zewnętrzne na kwotę wysokości min. 1000 zł. Premię wysokości 300 zł otrzymasz, jeśli w placówce banku zawrzesz umowę współpracy i zapewnisz rozliczenia transakcji opłacanych kartami płatniczymi w kwocie min. 1000 zł, korzystając z terminala objętego warunkami promocji. Wymagane jest też udzielenie zgód marketingowych.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Limit kont w promocji wynosi 3000.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak - jeśli otwierasz konto przez bankowość elektroniczną; Nie - jeśli nie masz dostępu do bankowości elektronicznej (konieczna będzie wizyta w oddziale).

zyskaj do 500 zł

Zyskaj do 500 zł w promocji konta dla firm w Banku Millennium

Promocja konta dla firm Banku Millennium, to pewnego rodzaju kompromis pomiędzy innymi promocjami kont firmowych, gdzie nagrody są albo bardzo wysokie - wynoszą 1000 zł lub więcej - ale ciężko je zdobyć; albo są znacznie niższe, a droga po premię jest wyraźnie łatwiejsza.

Oferta promocyjna Millennium Banku plasuje się gdzieś po środku, bo warunki uzyskania nagrody do najtrudniejszych nie należą, a nagroda - choć trochę niższa niż w przypadku innych promocji kont firmowych, to nadal stanowi solidny argument, aby wziąć udział w tej akcji promocyjnej. 

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców - w rozumieniu regulaminu promocji są to osoby fizyczne, prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, zarejestrowaną w CEIDG.

Konto Mój Biznes w tej promocji można otworzyć przez bankowość internetową Millenet lub przez aplikację mobilną Banku. Jeśli jesteś nowym klientem banku i nie posiadasz dostępu do ich bankowości elektronicznej, wtedy wniosek należy złożyć wypełniając zgłoszenie na stronie promocji. Wówczas umowę należy zawrzeć w oddziale banku, do dnia 8 września 2020 r.

Warunkiem przystąpienia do promocji jest:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Bank danych kontaktowych w celu przekazania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem,
 • otrzymanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne,
 • otrzymanie informacji handlowych przez telefon,
 • nie odwoływanie powyższych zgód w okresie promocji.

Z promocji są wykluczone osoby, które:

 • są pracownikiem Banku,
 • są lub były stroną umowy o dowolny produkt Banku lub Spółki Grupy Banku Millennium jako przedsiębiorca, w okresie 12 miesięcy od zawarcia umowy,
 • otworzyły Konto 360 lub Konto 360 Student w akcji promocyjnej, a następnie wypowiedziały lub odstąpiły od umowy dotyczej tych kont.

Promocją jest objęte pierwsze 3000 kont otwartych w okresie promocji.

Jak zdobyć premię? Część 1: 200 zł za aktywność na rachunku

Premia w tej promocji jest podzielona na 2 części. Jest to 200 i 300 zł - maksymalna nagroda wynosi 500 zł. Oto, co należy zrobić aby uzyskać pierwszą część premii czyli 200 zł.

W każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych - wrzesień, październik i listopad 2020 - spełnij następujące warunki:

 • wykonaj z rachunku konta otwartego w promocji jednorazowy przelew do ZUS wysokości min. 250 zł LUB dokonaj płatności kartą debetową wydaną do konta na kwotę min. 250 zł (płatności muszą być zaksięgowane na koncie) ORAZ
 • otrzymaj wpływy zewnętrzne na konto w kwocie min. 1000 zł.

Premię otrzymasz, gdy w każdym z miesięcy spełnisz wszystkie warunki promocji, które zostały wylistowane powyżej.

Część 2 premii: 300 zł za korzystaie z terminala - jak ją zdobyć?

Oto, jakie warunki należy spełnić, aby zdobyć drugą część premii - 300 zł - i sięgnąć razem nawet po 500 zł w promocji konta Mój Biznes:

 • zawrzyj w placówce Banku Umowę Współpracy*,
 • zapewnij wpływy zewnętrzne wysokości min. 1000 zł na konto otwarte zgodnie z warunkami regulaminu, z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi, na podstawie Umowy o Współpracy*.

Czas na zrealizowanie tych warunków masz do 30 listopada 2020 roku.

*Umowa o Współpracy odnosi się do umowy trójstronnej umowy między Bankiem Millennium a PayTel oraz Uczestnikiem promocji, w zakresie najmu terminali oraz przyjmowania, realizacji i rozliczania Transakcji z wykorzystaniem kart płatniczych i/lub systemu BLIK.

Podsumowanie

W przypadku spełnienia warunków promocji, premię otrzymasz do dnia 31.12.2020 r. na konto otwarte w ramach promocji, jeśli nie rozwiążesz, nie wypowiesz lub nie odstąpisz od umowy o Konto.

Ta promocja jest o tyle ciekawa, że pozwala uzyskać względnie wysoką premię - nawet 500 zł, przy czym warunki aktywności nie należą do najtrudniejszych. 200 zł możesz zyskać za podstawową aktywność na rachunku, a 300 zł otrzymasz za podpisanie umowy na promocyjnych warunkach i korzystanie z terminala płatniczego PayTel. Jeśli interesują Cię tego typu oferty, zajrzyj też do rankingu kont firmowych.

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram