logo serwisu Ranking Kont porównującego najlepsze oferty produktów finansowych oraz udostępniającego wartościowe i unikalne opracowania

Zyskaj do 360 zł przez rok, w promocji TurboKARTY

zyskaj do 360 zł rocznie w promocji turbokarty
9 października 2020
Dokonuj transakcji na oznaczonych punktach, spłacaj kartę w terminie i zyskuj do 360 zł rocznie.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
360 zł / rok
okres karencji
Okres karencji:
-
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
do odwołania
warunki promocji
Warunki promocji

Płać kartą na oznaczonych punktach: samodzielne myjnie samochodowe, restauracje i stacje paliw oraz dokonuj terminowej spłaty zadłużenia na karcie.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Bank poinformuje o zakończeniu promocji "Zakupy z premią" z minimum miesięcznym wyprzedzeniem.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak

zyskaj do 360 zł rocznie w promocji turbokarty

Jak zyskać do 360 zł rocznie?

W nowej edycji promocji "Zakupy z premią" można zyskać do 360 zł rocznie. Nagrodę można zyskać w formie zwrotu za płatności w określonych punktach sprzedaży. Płacąc za zakupy zyskasz premię w formie zwrotu o wartości od 1% do 5%. Wysokość premii zależy od lokalizacji, w jakiej będziesz płacić za zakupy.

Premia wynosi:

 • 5% wartości transakcji w samodzielnych myjniach samochodowych, nie funkcjonujących w ramach stacji paliw,
 • 3% wartości transakcji w restauracjach,
 • 1% wartości transakcji na stacjach paliw.

Przy czym zysk miesięczny to maksymalnie 30 zł. Wartość premii ponad tą kwotę nie będzie transferowana na kolejne miesiące.

"Myjniami samochodowymi", "restauracjami" i "stacjami paliw", są punkty handlowo-usługowe, które umożliwiają realizacje płatności kartą i są sklasyfikowane w ramach systemu organizacji płatniczej, poprzez nadanie im odpowiedniego kodu kategorii akceptanta. Kody MCC tych punktów to:

 • 7542 - myjnie samochodowe,
 • 5811, 5812, 5813, 5814 - restauracje,
 • 5541, 5542, 5583 - stacje paliw.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja rozpoczyna się od 1 września 2020 i trwa przez czas nieoznaczony. To znaczy, że nie został zdefiniowany termin przystąpienia do promocji. W promocji można wziąć udział... w czasie jej trwania. Po prostu.

Nie jest również zdefiniowany czas, przez jaki uczestnik może brać udział w promocji. To znaczy, że nagrodę wartości do 30 zł można zdobywać każdego miesiąca. Natomiast o końcu promocji lub zmianach w zapisie regulaminu (zmianach warunków promocji), Bank poinformuje uczestników z minimum miesięcznym wyprzedzeniem, pisemnie na adres korespondencyjny lub e-mailowy, podany podczas zawierania umowy.

ikona - osoba
Podstawowe wymagania

Uczestnik promocji:

 1. Jest pełnoletnią osobą fizyczną
 2. Posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
 3. Jest stroną zawartej z Bankiem umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej TurboKARTA.

Ciekawe, że w regulaminie promocji nie doszukamy się informacji na temat zgód marketingowych. Dowiemy się jedynie, że "podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w Programie".

Zgody, które znajdziemy w formularzu:

Turbokarta - promocja (2)

Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, wyrażasz równocześnie zgodę na przetwarzanie tych danych w celu promocji produktów i usług i jest to mały haczyk. Nie trzeba jednak nic zaznaczać przed wysłaniem wniosku. Pytanie czy wtedy Bank będzie mógł skontaktować się z Tobą w celu realizacji wniosku. Dla testu wysłałem wniosek nie zaznaczając żadnej zgody i po chwili skontaktował się ze mną przedstawiciel banku. Wygląda więc, że wyrażenie zgody marketingowej nie jest konieczne.

termin ikona
Ważne terminy

Termin obowiązywania promocji: nieoznaczony.

Jak zyskać do 360 zł rocznie?

Kolejną kwestią, która wyróżnia tę promocje, są warunki aktywności, jakie należy spełnić w tej promocji. Są one niezwykle proste. To jest:

 • dokonywanie transakcji kartą w czasie trwania promocji na wyznaczonych punktach (samodzielne myjnie samochodowe, restauracje, stacje paliw) oraz
 • dokonywanie terminowej spłaty wymagalnej minimalnej kwoty, wskazanej przez Bank, za poprzedni okres kredytowy.  

Maksymalnie w tej promocji można zyskać 30 zł miesięcznie w formie zwrotu, co rocznie pozwala osiągnąć maksymalny zysk wysokości 360 zł.

Podsumowanie

To bardzo prosta i "przyjemna" promocja, biorąc udział w której, najbardziej mogą skorzystać osoby zmotoryzowane. Za korzystanie z samodzielnych myjni (to znaczy takich, które nie funkcjonują w ramach stacji paliw) możesz otrzymać 5% zwrotu, a 1% zwrotu otrzymasz w ramach transakcji na stacjach paliw. 3% to zwrot za płatności w restauracjach. 

Oprócz spełniania oczywistych warunków, jakimi jest płacenie w punktach, gdzie można uzyskać premię, wystarczy dokonywać terminowej spłaty salda karty. To wszystko. W ten prosty sposób możesz zyskać do 360 zł rocznie. Zajrzyj do rankingu kart kredytowych, aby poznać więcej, podobnych ofert. 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram