ranking kont - logo serwisu

Zyskaj do 350 zł w promocji "Premiuj z BNP Paribas"

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj w promocji BNP Paribas nawet 350 zł
15 września 2020
Zyskaj nawet 350 zł w nowej promocji konta osobistego BNP Paribas. Warunki promocji należy spełniać tylko przez 2 miesiące.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
350 zł
okres karencji
Okres karencji:
15 miesięcy
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
27.09.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz konto na stronie promocji w okresie obowiązywania oferty promocyjnej. Spełnij warunki aktywności: w październiku 2020 przynajmniej raz zaloguj się do bankowości elektronicznej i dokonaj przynajmniej 2 przelewy za pośrednictwem bankowości elektronicznej. W listopadzie 2020: wykonaj transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł, otrzymaj wpływy na kwotę min. 1000 zł i zaloguj się do bankowości elektronicznej. Pamiętaj, aby do 26 listopada przekazać numer konta na stronie, do której otrzymasz dostęp przez maila: premiuj@bnpparibasplus.pl.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Limit wniosków: 1500
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak - podpisz umowę przez SMS, potwierdzenie tożsamości na spotkaniu z kurierem.

zyskaj w promocji BNP Paribas nawet 350 zł

Zyskaj nawet 350 zł z kontem BNP Paribas!

"Premiuj z BNP Paribas", to nazwa nowej promocji Banku, w której możesz zyskać nawet 350 zł. W celu uzyskania nagrody należy otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w okresie promocyjnym, a następnie - w październiku i listopadzie 2020 - spełnić dwa bardzo proste warunki aktywności.

Uwaga - wnioski w tej promocji można wysyłać tylko do 27.09.2020 r., a dodatkowo akcja promocyjna może zakończyć się przed czasem, ponieważ limit wniosków objętych tą promocją wynosi tylko 1500. Dla porównania limit w innych promocjach tego Banku zazwyczaj był dwukrotnie wyższy i wynosił 3000. Dlatego nie traćmy czasu i przejdźmy do opisu warunków tej promocji.

Kto może wziąć udział w tej promocji? 

Uczestnikiem promocji może być działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, która posiada dowód osobisty. Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Okres karencji w tej promocji wynosi 15 miesięcy, to znaczy że w ciągu 15 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta osobistego w tej promocji, nie mogłeś być posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku. Twój udział w promocji będzie także niemożliwy, jeśli na dzień składania wniosku w promocji jesteś już stroną umowy ramowej z Bankiem. 

Jak przystąpić do promocji

Jeżeli spełniasz warunki uczestnictwa w promocji, postępuj zgodnie z następującymi wskazówkami, aby zyskać nagrodę 350 zł.

Krok 1 - zarejestruj się w promocji i otwórz konto do 27.09

Wyślij wniosek przez stronę promocji, uzupełniając formularz na stronie twoimi danymi i klikając "ZAREJESTRUJ SIĘ". Podaj swoje dane oraz zaznacz wymagane zgody w formularzu (w tym zgody na przetwarzanie danych przez Organizatora i przekazanie ich do Banku oraz upoważnienie Banku do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody).

Następnie, na adres e-mail podany w formularzu, otrzymasz link promocyjny. Kliknij w niego i otwórz konto do 27 września. Pamiętaj, aby we wniosku o konto, podać takie same dane, jak w formularzu rejestracyjnym na stronie promocji.

Choć czas na rejestrację w promocji jest do 27.09.2020 r., to pamiętaj o tym, że promocja może skończyć się przed czasem, jeśli zostanie wyczerpany limit 1500 rejestracji w promocji.

Krok 2 - podpisz umowę do 18.10.2020 r.

Następnie, podpisz umowę ramową w zakresie konta osobistego, karty i dostępu do bankowości elektronicznej, na podstawie wniosku złożonego przez link promocyjny.

Podpisanie umowy odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS. Ustalenie tożsamości - na spotkaniu z kurierem.

Czas na zrealizowanie tego kroku oraz nadanie kodu PIN do karty masz do 18 października 2020 roku.

Jak zyskać 350 zł - warunki aktywności

Kiedy masz już za sobą formalności związane z rejestracją w promocji, wtedy należy spełnić warunki aktywności. W tej promocji warunki należy spełniać w miesiącach październik i listopad 2020 i trzeba przyznać, że jak na możliwość uzyskania nagrody wysokości 350 zł, warunki w tej promocji są bardzo łatwe. Dowiedz się, jak zyskać nagrodę w tej promocji.

Aktywność w październiku 2020

W październiku 2020:

  • wykonaj minimum 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub w aplikacji GOmobile),
  • zaloguj się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej (GOonline lub do aplikacji GOmobile). 

Aktywność w listopadzie 2020

W listopadzie 2020:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł,
  • otrzymaj wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł,
  • zaloguj się do bankowości elektronicznej (GOonline lub do aplikacji mobilnej GOmobile).

W celu uzyskania tej nagrody, należy również spełnić wszystkie warunki uprawniające do uzyskania nagrody za październik 2020.

Odbiór nagród w promocji

Za spełnienie warunków w październiku 2020 przysługuje nagroda wartości 150 zł. 

W celu odbioru tej nagrody, należy zalogować się na bezpiecznej stronie Organizatora promocji. Dostęp do tej strony otrzymasz za pośrednictwem wiadomości wysłanej na adres e-mail z adresu organizatora promocji: premiuj@bnpparibasplus.pl.

Na tej stronie do 26 listopada 2020 roku należy przekazać numer konta osobistego, na który zostanie wypłacona nagroda w promocji. 

Pierwsza nagroda (150 zł) zostanie przekazana do 30 listopada z kolei druga nagroda (200 zł) zostanie przekazana do końca stycznia 2021 roku. Oczywiście wcześniej trzeba spełnić warunki promocji uprawniające do odbioru nagród.

Podsumowanie

Kolejna promocja konta BNP Paribas - tym razem można zyskać aż 350 zł, przy czym warunki są bardzo proste. Tak na dobrą sprawę wystarczy aktywność w miesiącach październik i listopada, aby zdobyć nagrodę. Jeśli zestawimy to z warunkami prowadzenia konta - jedynej warunkowej opłaty można uniknąć dokonując jednej płatności kartą (jeśli zdecydujesz się na wariant "Karta Otwarta na Dzisiaj"), to składa się na bardzo dobrą ofertę, tym samym jedną z najlepszych propozycji w aktualnym rankingu darmowych kont bankowych.

źródła - ikona
Dowiedz się więcej o promocji
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram