RankingKont - logo serwisu

Zyskaj do 350 zł w promocji "Jesienny Bukiet Korzyści"

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
12 października 2020
Zyskaj do 350 zł za spełnienie prostych warunków w nowej promocji konta BNP Paribas "Jesienny Bukiet Korzyści".

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
350 zł
okres karencji
Okres karencji:
15 miesięcy
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
25.10.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Wyślij wniosek do 25.10.20 i do 06.11.20 podpisz umowę i nadaj PIN do karty. Spełnij warunki promocji: w listopadzie 2020 wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł i 1 przelew w bankowości elektronicznej. W grudniu 2020: wykonaj 4 transakcje BLIK i otrzymaj wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł oraz zaloguj się do bankowości elektronicznej. Nie zamykaj konta do końca kwietnia 2021.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Limit wniosków w tej promocji: 2000
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak

Zyskaj do 350 zł w nowej promocji konta BNP Paribas

W nowej promocji Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas możesz zyskać do 350 zł. W tym celu należy zarejestrować się w promocji i aktywnie korzystać z rachunku w miesiącach listopad - grudzień 2020 - za spełnienie aktywności w tych miesiącach otrzymasz do 300 zł przelewem na Twoje konto osobiste. Oprócz tego nie należy zamykać konta w miesiącach styczeń-kwiecień 2021: w ten sposób możesz dodatkowo zyskać e-kod wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. 

Warunki uczestnictwa w promocji

Uczestnikiem promocji może być nowy klient banku, który w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie był posiadaczem lub współposiadaczem konta w banku BNP Paribas. Należy również spełnić podstawowe wymagania do uczestnictwa w tej promocji.

ikona - osoba
Podstawowe wymagania

W promocji może wziąć udział:

 1. Działająca jako konsument osoba fizyczna.
 2. Będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Posiadająca dowód osobisty i ukończone 18 lat oraz pełną zdolność do czynności prawnych.

Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożenie wniosku o konto z kartą, przez link promocyjny, który otrzymasz na maila. Na etapie rejestracji w promocji, należy zaznaczyć wymagane zgody.

przykład - ikona
Potrzebne zgody

Należy wyrazić następujące zgody:

 1. Akceptacja Regulaminu promocji.
 2. Zgoda na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych uczestnika oraz przekazanie ich do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.
 3. Upoważnienie Banku do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.

Czas na przesłanie wniosku w promocji jest do 25.10.2020, jednak promocja może zakończyć się przed czasem, gdy zostanie osiągnięty limit 2000 rejestracji.

termin ikona
Ważne terminy

25 października 2020 - termin na wysłanie wniosku
6 listopada 2020 - termin na podpisanie umowy oraz nadanie PINu do karty

ikona strony
 Strona promocji

Promocja zakończona

Jak zyskać nagrody wartości 350 zł

Nagrody, których łączna wartość wynosi 350 zł, możesz zyskać spełniając warunki promocji w listopadzie i grudniu 2020 oraz jeśli nie zamkniesz konta do kwietnia 2021 roku. Teraz dowiesz się, co należy zrobić, aby otrzymać nagrodę w tej akcji promocyjnej.

Pierwsza część nagrody - 150 zł - listopad 2020

Pierwszą część nagrody, której wartość wynosi 150 zł, otrzymasz jeśli spełnisz warunki pozwalające na przystąpienie do promocji (opisane powyżej) oraz w listopadzie 2020:

 • wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł oraz
 • wykonasz min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej).

Druga część nagrody - 150 zł - grudzień 2020

Drugą część nagrody, wartości również 150 zł (łącznie 300 zł) otrzymasz jeśli w grudniu 2020 spełnisz łącznie następujące warunki:

 • wykonasz min. 4 transakcje BLIK,
 • otrzymasz wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł,
 • zalogujesz się do bankowości elektronicznej.

Dodatkowo 50 zł w formie e-kodu do sieci sklepów Biedronka

Dodatkowo w tej promocji możesz zyskać nagrodę wartości 50 zł w formie e-kodu do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. W tym celu należy:

 • spełnić wszystkie warunki do otrzymania nagrody za grudzień 2020,
 • być posiadaczem Konta Otwartego na Ciebie otwartego w ramach tej promocji, z dostępem do bankowości elektronicznej do 30 kwietnia 2020 r.

Inaczej mówiąc, wystarczy nie zamykać konta do końca kwietnia 2020 roku.

Podsumowanie

To bardzo dobra promocja z wysoką premią i łatwymi do spełnienia warunkami, ale też pula nagród jest mocno ograniczona, bo wynosi ledwie 2000. Jest więc prawdopodobne, że ta oferta przestanie być aktywna przed terminem (tj. przed 25 października).

Jeśli chodzi o Konto Otwarte na Ciebie oferowane w ramach w tej promocji, to rachunek wyróżnia możliwość wyboru jednego z trzech wariantów kart: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na e-Świat oraz Karta Otwarta na Świat.

W najbardziej opłacalnym kosztowo wariancie, czyli w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj, jedynej warunkowej opłaty wysokości 3 zł miesięcznie unikniesz dokonując jednej transakcji kartą w miesiącu. Tym samym jest to jedno z najtańszych kont bankowych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram