ranking kont - logo serwisu

Zyskaj do 300 zł w promocji Konta Jakże Osobistego

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 300 zł w promocji Alior Bank
5 czerwca 2020
W tej promocji zyskasz do 300 zł. Nagroda jest podzielona na dwie części: 100 zł za założenie konta z kartą i podpisanie umowy. 200 zł premii możesz otrzymać za spełnienie warunków aktywności.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
300 zł
okres karencji
Okres karencji:
2 lata
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
31.07.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Złóż wniosek o konto i kartę do 31.07 i podpisz umowę w ciągu 30 dni. Otrzymasz za to 100 zł. W celu uzyskania drugiej nagrody - 200 zł - co miesiąc, przez kolejne 8 miesięcy, spełniaj następujące warunki: zapewnienie wpływu na kwotę min. 1500 zł, wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych i min. 1 logowanie do aplikacji Alior Mobile.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Dodatkowo możesz wybrać korzyści z pakietu, w tym 3% na koncie oszczędnościowym (do 20 tys. zł) i zwrot 1% za płatności mobilne (do 20 zł/mies.).
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz z kurierem, przez wideo weryfikację lub wykonując przelew autoryzacyjny.

zyskaj 300 zł w promocji Alior Bank

Wysokie nagrody w promocji Alior Banku

Nie często używam tego słowa, ale w przypadku tej promocji muszę przyznać otwarcie - ta oferta, to prawdziwy hit! W promocji zyskasz 300 zł. To wysoka premia, jednak w niedalekiej przeszłości trafiały się promocje bankowe kierowane dla klientów indywidualnych (w przypadki kont firmowych premie są zazwyczaj wyższe) z podobnymi nagrodami. Co wyróżnia promocję Alior Banku? Przyczyn jest kilka:

1) W tej promocji 100 zł zyskasz za samo otwarcie konta z kartą. Tak zwyczajnie, bez konieczności spełniania warunków aktywności. To niespotykana możliwość. (Drugą część promocyjnej nagrody - 200 zł - zyskasz za spełnienie warunków aktywności.)
2) Dodatkowo, co jest związane pośrednio z ofertą promocyjną, możesz zyskać 240 zł w ciągu roku dzięki korzyści "1% zwrotu za płatności mobilne", którą możesz wybrać z pakietu 11 korzyści dołączonych do konta.
3) Oprócz tego możesz wybrać konkurencyjne oprocentowanie - 3% na KO (kolejna Korzyść z Pakietu).

Wybierając ofertę Alior Bank łącznie możesz zyskać 540 zł (300 zł w promocji + 240 zł moneyback) i dodatkowo korzystać z oprocentowania wysokości 3% na rachunku oszczędnościowym. Brzmi ciekawie? Sprawdźmy warunki promocji.

Warunki przystąpienia do promocji

Ta oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób które w okresie dwóch ostatnich lat nie posiadały konta osobistego w Banku, rachunku walutowego lub Karty Kibica Banku. Wykluczone są osoby, które w okresie od 01.12.2019 roku złożyły wniosek internetowy o Konto Jakże Osobiste. 

Z kolei w promocji mogą wziąć udział osoby, które posiadały w tym okresie konto oszczędnościowe, konto firmowe, konto oszczędnościowe walutowe, konto w Kantorze Walutowym Banku lub konto w T-Mobile Usługi Bankowe. 

Wniosek w promocji należy wysłać do 31.07.2020, z zastrzeżeniem że Bank może skończyć promocję przed czasem.

Jak zyskać 300 zł?

Nagroda w tej promocji podzielona jest na 2 części. Pierwsza nagroda ma wartość 100 zł, druga nagroda - 200 zł. Zdobycie pierwszej nagrody to czysta formalność i praktycznie każdy, kto kwalifikuje się do wzięcia udziału w promocji, może otrzymać tę nagrodę. Z kolei, aby zrobić drugą część nagrody - 200 zł - to wymaga już trochę wysiłku.

100 zł (pierwsza część nagrody)

  • W celu otrzymania 100 zł nagrody, złóż wniosek o konto online, do 31.07.2020. Nie warto jednak czekać na ostatnie dni promocji, ze względu na to, że Bank zastrzega, że akcja specjalna może się skończyć przed czasem.
  • Na podstawie wniosku, w kolejnym kroku należy zawrzeć umowę o konto oraz umowę o kartę płatniczą. Należy to zrobić do 30 sierpnia 2020 roku, ale nie później niż w ciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku.
  • Do dnia przekazania nagrody nie wypowiadać umów.

Nagroda za otwarcie konta, zostanie przekazana na konto, do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu kiedy spełnisz warunki promocji. Możesz otrzymać tylko jedną taką nagrodę.

200 zł (druga część nagrody)

Zdobycie pierwszej nagrody - 100 zł - było bardzo proste, prawda? Teraz sprawdź jak zyskać 200 zł. W tym przypadku sprawa nie jest już taka prosta. Uzyskanie tej nagrody wymaga więcej aktywności - nagroda jest rozbita na 8 miesięcy. W każdym miesiącu można uzyskać cząstkową nagrodę wartości 25 zł. W sumie do zyskania jest 200 zł (8 x 25 zł).  W celu uzyskania tej nagrody, w każdym miesiącu należy spełnić następujące warunki:

  • Zapewnić wpływy na konto, na kwotę min. 1 500 zł
  • Wykonać 3 transakcje bezgotówkowe
  • Co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji Alior Mobile

Premię w tej promocji otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu kalendarzowym, kiedy spełnisz warunki tej promocji. 

Dodatkowo zyskasz do 240 zł/rok + 3% na K.O.

Powyżej są opisane warunki regularnej oferty promocyjnej, która obowiązuje do 31.07.2020 (jeśli nie skończy się przed czasem). Jednak wybierając Konto Jakże Osobiste możesz zyskać jeszcze więcej. Możesz wybrać 11 korzyści z Pakietu. Dwie pierwsze korzyści są za darmo. Wśród tych korzyści znajduje się procentowy zwrot za płatności mobilne. Jest to 1% zwrotu. W miesiącu możesz otrzymać do 20 złotych. Łącznie daje to nawet 240 zł w roku.

Drugą korzyścią jest oprocentowanie konta oszczędnościowego. W tym przypadku zyskasz 3% na koncie oszczędnościowym dla kwot do 20 tys. zł. Jest to aktualnie jedno z najlepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych.

Kilka zdań podsumowania

Ta promocja konta Alior Banku, to bardzo korzystna oferta! W promocji można zyskać 300 zł, dodatkowo wybierając korzyści z pakietu, jest szansa na kolejne 240 zł i atrakcyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. 100 zł to nagroda za sam wniosek i podpisanie umowy o konto i kartę. W przypadku drugiej części nagrody trzeba już się trochę bardziej natrudzić. 200 zł premii jest podzielone na 8 części, po 25 zł w miesiącu. Tutaj wymagana jest aktywność na rachunku.

Ogólnie, jest to bardzo ciekawa oferta promocyjna. Szczególnie pierwszą część nagrody - 100 zł - można uzyskać w bardzo prosty sposób. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Konta Jakże Osobistego, zobacz opis tego rachunku.

Zobacz też: ranking najlepszych kont osobistych

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram