logo RankingKont.pl

Zyskaj do 30 zł zwrotu za paliwo i zakupy w miesiącu – TurboKARTA

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 30 zł/mies. z Turbokartą
5 marca 2020
3% za paliwo i 1% za zakupy - razem do 30 zł każdego miesiąca. Taki zwrot możesz uzyskać w promocji karty kredytowej Santander Consumer Banku.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
30 zł/mies.
okres karencji
Okres karencji:
Brak
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
Do odwołania
warunki promocji
Warunki promocji
Dokonuj transakcji bezgotówkowych TurboKARTĄ w wyznaczonych punktach i terminowo spłacaj minimalną kwotę zadłużenia.
ważne informacje
Pozostałe informacje
Promocja trwa bezterminowo. O zakończeniu promocji bank poinformuje pisemnie, z minimum miesięcznym wyprzedzeniem.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz z kurierem.

zyskaj 30 zł/mies. z Turbokartą

Zyskuj na prostych warunkach

Promocja TurboKARTY w Santander Consumer Bank, to prawdopodobnie jedna z najmniej skomplikowanych promocji bankowych. Możemy w niej zyskać 3% zwrotu od płatności za paliwo oraz 1% zwrotu od płatności za inne transakcje. Pula nagród, którą możesz uzyskać w jednym miesiącu wynosi 30 zł. Organizator promocji nie definiuje okresu karencji, ani też terminu, kiedy możemy przystąpić do promocji oraz jak długo potrwa sama promocja. W regulaminie pojawia się jedynie wzmianka o tym, że uczestnicy o zakończeniu promocji zostaną poinformowani pisemnie, przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem.

Warunki uzyskania premii

Warunki uzyskania premii są naprawdę proste. Pierwszym krokiem jest wyrobienie karty kredytowej. Swój wniosek wyślij za pośrednictwem tej strony promocji. Tutaj pierwsze zaskoczenie, bo w regulaminie nie znajdziemy informacji na temat konieczności wyrażenia zgód marketingowych. Należy więc potraktować, że jest to dobrowolne.

Jeśli Bank zaakceptuje Twój wniosek, wtedy należy podpisać wymagane umowy (chodzi tutaj o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej TurboKARTA). Jeśli spełnisz ten warunek, jesteś już praktycznie w połowie drogi do uzyskania premii.

Kolejny krok to aktywność na karcie, która pozwoli naliczyć premię. Mowa tutaj o:

  • transakcjach bezgotówkowych kartą na stacjach paliw (punkty oznaczone MCC: 5542, 5541, 5172, 5983, 9752), za które otrzymasz 3% zwrotu w danym okresie rozliczeniowym oraz
  • transakcjach bezgotówkowych w innych punktach, za które otrzymasz 1% zwrotu w danym okresie rozliczeniowym.
Warunkiem naliczenia premii jest terminowe dokonywanie spłaty wymaganej kwoty minimalnej, ujętej w zestawieniu za poprzedni okres rozliczeniowy.

Krótkie podsumowanie nieskomplikowanej promocji​

To właściwie wszystko, jak chodzi o warunki oferty promocyjnej karty kredytowej Santander Consumer Banku. Jeśli kwalifikujesz się do przyznania limitu kredytowego, to już połowa sukcesu. Dokonując spłaty zadłużenia w okresie bezodsetkowym, możesz regularnie zyskiwać 30 zł miesięcznie.

Miesięcznej, warunkowej opłaty za korzystanie z karty kredytowej TurboKARTA unikniesz, jeśli miesięczna kwota transakcji dokonywanych przy użyciu karty wyniesie co najmniej 1000 zł.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej takich propozycji, sprawdź ranking kart kredytowych.

chevron-down-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram