ranking kont - logo serwisu

Zyskaj do 30 zł zwrotu za paliwo i zakupy w miesiącu – TurboKARTA

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 30 zł/mies. z Turbokartą
5 marca 2020
3% za paliwo i 1% za zakupy - razem do 30 zł każdego miesiąca. Taki zwrot możesz uzyskać w promocji karty kredytowej Santander Consumer Banku.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
30 zł/mies.
okres karencji
Okres karencji:
Brak
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
Do odwołania
warunki promocji
Warunki promocji

Dokonuj transakcji bezgotówkowych TurboKARTĄ w wyznaczonych punktach i terminowo spłacaj minimalną kwotę zadłużenia.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Promocja trwa bezterminowo. O zakończeniu promocji bank poinformuje pisemnie, z minimum miesięcznym wyprzedzeniem.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz z kurierem.

zyskaj 30 zł/mies. z Turbokartą

Zyskuj na prostych warunkach

Promocja TurboKARTY w Santander Consumer Bank, to prawdopodobnie jedna z najmniej skomplikowanych promocji bankowych. Możemy w niej zyskać 3% zwrotu od płatności za paliwo oraz 1% zwrotu od płatności za inne transakcje. Pula nagród, którą możesz uzyskać w jednym miesiącu wynosi 30 zł. Organizator promocji nie definiuje okresu karencji, ani też terminu, kiedy możemy przystąpić do promocji oraz jak długo potrwa sama promocja. W regulaminie pojawia się jedynie wzmianka o tym, że uczestnicy o zakończeniu promocji zostaną poinformowani pisemnie, przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem.

Warunki uzyskania premii

Warunki uzyskania premii są naprawdę proste. Pierwszym krokiem jest wyrobienie karty kredytowej. Swój wniosek wyślij za pośrednictwem tej strony promocji. Tutaj pierwsze zaskoczenie, bo w regulaminie nie znajdziemy informacji na temat konieczności wyrażenia zgód marketingowych. Należy więc potraktować, że jest to dobrowolne.

Jeśli Bank zaakceptuje Twój wniosek, wtedy należy podpisać wymagane umowy (chodzi tutaj o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej TurboKARTA). Jeśli spełnisz ten warunek, jesteś już praktycznie w połowie drogi do uzyskania premii.

Kolejny krok to aktywność na karcie, która pozwoli naliczyć premię. Mowa tutaj o:

  • transakcjach bezgotówkowych kartą na stacjach paliw (punkty oznaczone MCC: 5542, 5541, 5172, 5983, 9752), za które otrzymasz 3% zwrotu w danym okresie rozliczeniowym oraz
  • transakcjach bezgotówkowych w innych punktach, za które otrzymasz 1% zwrotu w danym okresie rozliczeniowym.
Warunkiem naliczenia premii jest terminowe dokonywanie spłaty wymaganej kwoty minimalnej, ujętej w zestawieniu za poprzedni okres rozliczeniowy.

Krótkie podsumowanie nieskomplikowanej promocji​

To właściwie wszystko, jak chodzi o warunki oferty promocyjnej karty kredytowej Santander Consumer Banku. Jeśli kwalifikujesz się do przyznania limitu kredytowego, to już połowa sukcesu. Dokonując spłaty zadłużenia w okresie bezodsetkowym, możesz regularnie zyskiwać 30 zł miesięcznie.

Miesięcznej, warunkowej opłaty za korzystanie z karty kredytowej TurboKARTA unikniesz, jeśli miesięczna kwota transakcji dokonywanych przy użyciu karty wyniesie co najmniej 1000 zł.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej takich propozycji, sprawdź ranking kart kredytowych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram