RankingKont - logo serwisu

Zyskaj do 250 zł - "Promocja na każdą kieszeń"

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
promocja na każdą kieszeń - zyskaj do 250 zł
8 września 2020
Spełnij proste warunki aktywności w październiku i listopadzie i odbierz 250 zł premii!

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
250 zł
okres karencji
Okres karencji:
15 mies.
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
20.09.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Zarejestruj się w promocji do 20.09 i otwórz konto do tego dnia. Do 30.09 podpisz umowę i nadaj PIN do karty. Warunki aktywności - w październiku: 1) zaloguj się do bankowości elektronicznej, 2) zrób transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 200 zł. W listopadzie: 1) zaloguj się do bankowości elektronicznej, 2) zrób transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł, 3) zapewnij wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł. Pamiętaj o tym, żeby podać numer konta w odpowiedzi na wiadomość mailową Organizatora promocji.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Limit wniosków w promocji: 3000.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak - zawrzyj umowę przez kuriera lub przez wideoweryfikację.

promocja na każdą kieszeń - zyskaj do 250 zł

Zyskaj do 250 zł za aktywne korzystanie z rachunku

"Premia na każdą kieszeń" to nowa promocja rachunku Konta osobistego BNP Paribas, w której możesz zyskać do 250 zł. Maksymalną premię możesz otrzymać, jeśli spełnisz warunki aktywności w miesiącach październik - listopad 2020. Premia jest podzielona na dwie części: 100 i 150 zł. Dowiedz się, jak możesz zdobyć 250 zł w tej promocji.   

Kto może wziąć udział w tej promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Banku, którzy w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku. Z promocji wykluczone są osoby, które na dzień składania wniosku są stroną Umowy ramowej w zakresie rachunków bankowych, karty oraz elektronicznych kanałów dostępu.

Podstawowe warunki tej promocji: uczestnikiem może być działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiadająca dowód osobisty, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych.

Przystąpienie do promocji

W jaki sposób możesz przystąpić do tej promocji:

 • Dokonaj rejestracji na stronie promocji do 20 września 2020. Promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie wyczerpany limit 3000 wniosków.
 • Na etapie wysyłania formularza zaakceptuj zgody, wymagane przez regulamin promocji (znajdziesz je w formularzu rejestracyjnym na stronie promocji)
 • Po rejestracji kliknij na link promocyjny, który otrzymasz w formie e-maila, na adres podany przy rejestracji. Kliknij na ten link i do 20 września złóż wniosek o Konto Osobiste wraz z Kartą i dostępem do Bankowości Elektronicznej. Pamiętaj o tym, żeby podać takie same dane jak na etapie uzupełniania formularza rejestracyjnego.
 • Zawrzyj umowę w zakresie Konta Osobistego, Karty i dostępu do Bankowości Elektronicznej do 30 września 2020 roku. Możesz to zrobić na stronie internetowej banku za pośrednictwem kuriera lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Zawarcie umowy ramowej odbywa się z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS w systemie Autenti. Na to - oraz na nadanie kodu PIN do karty - masz czas do 30 września 2020.

Jak zyskać 250 zł?

Nagroda w tej promocji podzielona jest na dwie części. Warunki należy spełniać w miesiącach październik - listopad 2020.

Krok 1: październik 2020

Pierwszą nagrodę wysokości 100 zł otrzymasz jeśli spełnisz wszystkie poniższe warunki:

 • Przystąpisz do promocji spełniając wszystkie opisane powyżej założenia.
 • W październiku 2020:
  a) Zalogujesz się do bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji mobilnej Banku - GOmobile
  b) Wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł.

Za spełnienie tego warunku nagrodę otrzymasz w listopadzie 2020.

Krok 2: listopad 2020

Drugą część nagrody - 150 zł - otrzymasz jeśli spełnisz wszystkie poniższe warunki:

 • Spełnisz wszystkie warunki do otrzymania pierwszej nagrody oraz
 • W listopadzie 2020:
  a) Zalogujesz się do bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji mobilnej banku GOmobile
  b) Wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł
  c) Otrzymasz wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Nagrodę otrzymasz przed końcem grudnia 2020 r.

Odbiór nagrody

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymasz wiadomością e-mail z adresu nakazdakieszen@bnpparibasplus.pl na adres podany przy rejestracji. Wiadomość będzie zawierać link oraz unikalny kod, służące do zalogowania na stronie organizatora. Na stronie należy zalogować się do 27 listopada i przekazać numer konta, na które zostanie wypłacona nagroda.

Podsumowanie

Kolejna promocja BNP Paribas i kolejna ciekawa propozycja dla nowych klientów, którzy otwierają rachunek w tym banku. Za spełnienie prostych warunków, możesz uzyskać 250 zł premii. Warunki promocji należy spełniać tylko w dwóch miesiącach - październik i listopad - i trzeba przyznać, że nie są to najtrudniejsze wymagania dlatego nie powinnaś mieć problemu, aby uzyskać maksymalną premię.

Konto Otwarte na Ciebie oferowane tej promocji to warunkowo darmowe konto bankowe. Decydując się na wybór Karty Otwartej na Dzisiaj (do wyboru są 3 karty), jedynej warunkowej opłaty unikniesz dokonując jednej transakcji bezgotówkowej. Darmowe są wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash oraz dla osób poniżej 26 roku życia.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram