RankingKont - logo serwisu

Zyskaj do 250 zł - "Na stacji korzyści"

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
3 czerwca 2020
"Na stacji korzyści" to nowa promocja BNP Paribas. Zyskaj 250 zł na Karcie Paliwowej Orlen lub 150 zł premii w gotówce.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
250 zł
okres karencji
Okres karencji:
12 miesięcy
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.06.2020
warunki promocji
Warunki promocji

1) Premia 150 zł w gotówce: w każdym z miesięcy lipiec i sierpień 2020, wykonaj 3 przelewy w bankowości elektronicznej i min. 3 transakcje BLIK. Dodatkowo w sierpniu zapewnij wpływy na kwotę min. 1000 zł LUB 2) 250 zł na karcie paliwowej Orlen: w każdym z miesięcy lipiec i sierpień 2020 wykonaj 5 Przelewów za pomocą bankowości elektronicznej, min. 5 Transakcji BLIK oraz otrzymaj wpływy na kwotę min. 1000 zł.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Wybierz nagrodę w promocji, która Cię interesuje. Promocja może zakończyć się przed czasem, gdy zostanie wyczerpany limit 3000 wniosków.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz przez SMS. Potwierdzenie tożsamości odbywa się na spotkaniu z kurierem.

Zyskaj 150 zł lub 250 zł na karcie paliwowej ORLEN

"Na stacji korzyści", to nowa promocja BNP Paribas. W puli nagród znajduje się 250 zł. Ty możesz wybrać jedną z dwóch nagród, które Cię interesują.

Jest to 150 zł premii w gotówce lub 250 zł na Karcie Paliwowej ORLEN. W zależności od tego, jaką nagrodę wybierzesz, należy spełnić inne warunki promocji. Naturalnie, warunki do spełnienia w przypadku nagrody wartości 250 zł są odrobinę trudniejsze, niż w przypadku nagrody 150 zł. Dowiedz się więcej dalej czytając ten artykuł. 

Warunki uczestnictwa w promocji

Jak zawsze rozpoczniemy od warunków uczestnictwa w promocji. Okres karencji, wynoszący 12 miesięcy, oznacza że, aby przystąpić do promocji, w ciągu ostatniego roku nie można było posiadać konta w banku BNP Paribas.

W celu wzięcia udziału w promocji, należy zarejestrować się na stronie promocji do dnia 30 czerwca 2020 roku uzupełniając formularz i zaznaczając wymagane zgody. Następnie, za pośrednictwem linku wysłanego na adres e-mail, należy otworzyć konto i do 15.07.2020 roku zawrzeć Umowę Ramową w zakresie konta z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Cały proces odbywa się w 100% zdalnie, a zawarcie Umowy Ramowej jest realizowane za pośrednictwem unikalnego kodu SMS.

Już na etapie rejestracji wybierasz jedną z nagród - 150 zł premii w gotówce, lub 250 zł na Karcie Paliwowej Orlen. Jest to o tyle ważne, że Twój wybór jest ostateczny, co znaczy że po wysłaniu wniosku nie możesz go zmienić. 

nagroda w promocji

Jak zyskać nagrodę - wariant 1: 150 zł premii

W przypadku wariantu pierwszego: nagrody wysokości 150 zł w gotówce, premia jest podzielona na 2 części: 75 zł (przy spełnieniu warunków otrzymasz ją w sierpniu 2020) i 75 zł (otrzymasz ją we wrześniu 2020 jeśli spełnisz warunki promocji).

Co należy zrobić, aby zyskać premię 150 zł:

  • w lipcu 2020 roku wykonaj 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej oraz min. 3 transakcje BLIK
  • w sierpniu 2020 roku wykonaj 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej oraz zapewnij wpływy na kwotę min. 1000 zł.

Pamiętaj o uzupełnieniu numeru konta. Do 21 sierpnia 2020 otrzymasz wiadomość e-mail z adresu nastacjikorzysci@bnpparibasplus.pl z instrukcją uzupełnienia numeru rachunku, na który otrzymasz nagrodę pieniężną. 

Jak zyskać nagrodę - wariant 2: 250 zł na Karcie Paliwowej Orlen

W przypadku wariantu drugiego, warunki są odrobinę bardziej skomplikowane, czemu nie należy się dziwić, bo przecież wartość nagrody jest wyższa. Nagrodę 250 zł na Karcie Paliwowej Orlen otrzymasz we wrześniu 2020, jeśli spełnisz warunki opisane poniżej. 

Jak zyskać nagrodę wartości 250 zł:

  • w lipcu 2020 roku wykonaj 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej oraz min. 5 transakcji BLIK, a także otrzymaj wpływy na kwotę min. 1000 zł.
  • w sierpniu 2020 roku wykonaj 5 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej oraz min. 5 transakcji BLIK oraz otrzymaj wpływy na kwotę min. 1000 zł.

Pamiętaj o uzupełnieniu adresu. Do 24 września 2020 otrzymasz wiadomość e-mail z adresu nastacjikorzysci@bnpparibasplus.pl z instrukcją uzupełnienia adresu, na który otrzymasz Kartę Paliwową Orlen.

Wybierz Kartę, która Ci odpowiada

Otwierając konto w tej promocji, możesz wybrać jedną z trzech kart do Konta Otwartego na Ciebie. Możesz skorzystać z "Karty Otwartej na Dzisiaj", którą cechują niskie opłaty - 3 zł lub bezwarunkowe 0 zł dla osób poniżej 26 roku życia. Warunkiem uniknięcia opłaty jest dokonanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą, co sprawia że Konto Otwarte na Ciebie w tym wariancie znalazło się w czołówce zestawienia darmowych kont bankowych.

Dalej możemy wybrać "Kartę Otwartą na eŚwiat" z ubezpieczeniem "Cyber Pomoc" z miesięcznym kosztem 6 zł; lub "Kartę Otwarta na Świat" umożliwiającą płatności w 160 walutach bez kosztów przewalutowania oraz dającą możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z podróży".

Podsumowanie

Kolejna promocja konta osobistego w banku BNP Paribas wystartowała. Tym razem można zyskać nagrody wartości nawet 250 zł. :) Dla osób, które wolą nieco niższą premię, ale za to łatwiejsze warunki promocji, została przygotowana opcja nagrody wartości 150 zł w gotówce. W promocji możesz wybrać jedną z trzech kart dołączonych do konta. To bardzo ciekawa oferta, która szczególnie zainteresuje osoby, podróżujące samochodem.

Zobacz też: analiza Konta Otwartego na Ciebie

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram