RankingKont - logo serwisu

Zyskaj do 200 zł w 22. edycji MoneyManii z Kontem Jakże Osobistym

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 200 zł - MoneyMania
5 marca 2020
Wystartowała 22. edycja MoneyManii. Rejestracja w promocji + umiarkowana aktywność na koncie - w ten sposób możesz zyskać do 200 zł.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
200 zł
okres karencji
Okres karencji:
1 rok
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.04.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Złóż wniosek na stronie Money Manii, podpisz umowę o prowadzenie konta i aktywnie korzystaj z rachunku. W każdym z kolejnych 3 miesięcy po aktywacji konta wpłać min. 500 zł na konto, wykonaj min. 3 płatności gotówkowe i zaloguj się do aplikacji mobilnej.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Nie zapomnij o uzupełnieniu numeru Konta Jakże Osobistego otwartego w ramach promocji na stronie Money Manii - to warunkuje uzyskanie premii.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz z kurierem.

zyskaj 200 zł - MoneyMania

22. edycja MoneyManii wystartowała!

Właśnie wystartowała kolejna - 22. już edycja MoneyManii. Decydując się na wzięcie udziału w akcji promocyjnej z cyklu "MoneyMania" możemy być pewni dwóch rzeczy: że nagroda będzie atrakcyjna, oraz że warunki promocji będą klarowne i łatwe do zrealizowania. W aktualnej edycji za otwarcie Konta Jakże Osobistego w ramach promocji możemy zyskać nawet 200 zł, a warunki promocji są łatwe do zrealizowania. Uczestnictwo w promocji wymaga od nas przede wszystkim... systematyczności.

Kto może przystąpić do promocji?​

Zanim jednak o warunkach osiągnięcia premii, dwa zadania na temat tego, kto może wziąć udział w promocji.

Okres karencji w akcji promocyjnej MoneyMania wynosi 1 rok, co znaczy że uczestnikiem promocji może być osoba, która na rok przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku, ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku. Z wzięcia udziału w promocji nie wyklucza posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe (gdzie dostawcą usług jest Alior Bank).

Dalej należy spełnić podstawowe wymagania: w promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, polskie obywatelstwo i polski dowód osobisty, a także miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Z promocji wykluczone są osoby spokrewnione z pracownikami Banku lub Organizatora.

Choć może się wydawać, że wymagań jest całkiem sporo, to w rzeczywistości większość z nich to formalne kwestie. Kluczową kwestią jest okres karencji wynoszący jeden rok.

Jak zyskać 200 zł? Warunki promocji

Jeżeli spełniasz warunki formalne pozwalające na przystąpienie do promocji, wtedy czas na kolejne kroki, czyli realizację warunków aktywności. W tej części przyjrzyjmy się, co dokładnie należy zrobić, aby otrzymać 200 zł premii w MoneyManii.

Krok 1
Złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste za pośrednictwem strony MoneyManii. Czas na przystąpienie do promocji jest do 30 kwietnia 2020 roku.

Krok 2
Po wysłaniu wniosku podpisz umowę o prowadzenie Konta Jakże Osobistego. Na zrealizowanie tego kroku masz czas do 31 maja 2020 roku.

Krok 3
Teraz jest czas na spełnienie warunków aktywności. Co należy zrobić, to w każdym z 3 kolejnych miesięcy po aktywacji konta:

  1. Wpłać minimum 500 zł na Twoje konto.
  2. Wykonaj przynajmniej 3 płatności bezgotówkowe.
  3. Jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.

Pamiętaj też o uzupełnieniu numeru Konta Jakże Osobistego w MoneyManii - na ten numer otrzymasz premię 200 zł przy zrealizowaniu warunków aktywności. Warunki te należy spełnić w każdym z 3 kolejnych miesięcy po aktywacji konta (np. gdy konto aktywujesz w marcu, to warunki należy spełnić w kwietniu, w maju i w czerwcu). Ostateczny termin na spełnienie tych warunków to 31 sierpnia, jednak uwaga bo to może być mylące. Dlatego mała powtórka: warunki należy spełnić przez 3 kolejne miesiące po aktywacji konta, termin na zrealizowanie tych warunków w tym przypadku ma znaczenie drugorzędne.

Krok 4
Jeśli spełnisz warunki, wtedy - najpóźniej do 25.09.2020 r., otrzymasz wiadomość mailową, że zakwalifikowałeś lub zakwalifikowałaś się do wypłaty premii. W przypadku, gdy warunki promocji spełnisz nieco wcześniej, wtedy także wcześniej otrzymasz wiadomość o przyznaniu premii (wiadomości są wysyłane w 3 turach).

Krok 5
Premia na Twoim koncie! Premia jest wypłacana w trzech turach, w zależności od tego, kiedy spełnisz warunki aktywności. Premia jest wypłacana:

  • do 7 sierpnia 2020 - osobom, które aktywują konto w marcu i spełnią warunki w kwietniu, maju i czerwcu
  • do 4 września 2020 - osobom, które aktywują konto w kwietniu i spełnią warunki w maju, czerwcu i lipcu
  • do 10 października 2020 - osobom, które aktywują konto w maju i spełnią warunki w czerwcu, lipcu i sierpniu.

22. edycja MoneyManii - podsumowanie najważniejszych informacji​

MoneyMania to dobrze rozpoznawalna akcja promocyjna, której uczestnicy z reguły mogą liczyć na atrakcyjną nagrodę i nieskomplikowane warunki promocji. Podobnie sytuacja wygląda w 22. edycji akcji promocyjnej, w której możemy zyskać 200 zł z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku.

Największym wyzwaniem w tym przypadku jest systematyczność. Trzeba pamiętać o spełnieniu warunków przez 3 kolejne miesiącu z rzędu, natomiast same warunki są względnie proste.

Jak chodzi o samo Konto Jakże Osobiste, to więcej o rachunku możesz dowiedzieć się, czytając szczegółowy opis oferty Alior Banku na naszej stronie. Przez względnie wysokie opłaty, konto nie jest topowym rachunkiem jak chodzi o kategorię darmowych kont bankowych. Natomiast uwagę zwracają dodatkowe możliwości zysku dla użytkowników tego rachunku.

Ważną kwestią jest fakt, że jedną z korzyści jakie możesz wybrać do tego rachunku jest procentowy zwrot za płatności mobilne - nawet 20 zł w ciągu miesiąca. To znaczy, ze poza premią w promocji, korzystając z tego konta możesz odnieść także dodatkowy zysk.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram