RankingKont.pl - logo

Zyskaj do 200 zł w 22. edycji MoneyManii z Kontem Jakże Osobistym

zyskaj 200 zł - MoneyMania
5 marca 2020
Wystartowała 22. edycja MoneyManii. Rejestracja w promocji + umiarkowana aktywność na koncie - w ten sposób możesz zyskać do 200 zł.

Najważniejsze informacje - w skrócie

nagroda w promocji
Do zyskania
200 zł
okres karencji
Okres karencji
1 rok
czas na wysłanie wniosku
Termin
20200430
warunki promocji
Warunki promocji
Złóż wniosek na stronie Money Manii, podpisz umowę o prowadzenie konta i aktywnie korzystaj z rachunku. W każdym z kolejnych 3 miesięcy po aktywacji konta wpłać min. 500 zł na konto, wykonaj min. 3 płatności gotówkowe i zaloguj się do aplikacji mobilnej.
ważne informacje
Pozostałe informacje
Nie zapomnij o uzupełnieniu numeru Konta Jakże Osobistego otwartego w ramach promocji na stronie Money Manii - to warunkuje uzyskanie premii.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?
Tak, umowę podpiszesz z kurierem.
zyskaj 200 zł - MoneyMania

22. edycja MoneyManii wystartowała!

Właśnie wystartowała kolejna - 22. już edycja MoneyManii. Decydując się na wzięcie udziału w akcji promocyjnej z cyklu "MoneyMania" możemy być pewni dwóch rzeczy: że nagroda będzie atrakcyjna, oraz że warunki promocji będą klarowne i łatwe do zrealizowania. W aktualnej edycji za otwarcie Konta Jakże Osobistego w ramach promocji możemy zyskać nawet 200 zł, a warunki promocji są łatwe do zrealizowania. Uczestnictwo w promocji wymaga od nas przede wszystkim... systematyczności.

Kto może przystąpić do promocji?​

Zanim jednak o warunkach osiągnięcia premii, dwa zadania na temat tego, kto może wziąć udział w promocji.

Okres karencji w akcji promocyjnej MoneyMania wynosi 1 rok, co znaczy że uczestnikiem promocji może być osoba, która na rok przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku, ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku. Z wzięcia udziału w promocji nie wyklucza posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe (gdzie dostawcą usług jest Alior Bank).

Dalej należy spełnić podstawowe wymagania: w promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, polskie obywatelstwo i polski dowód osobisty, a także miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Z promocji wykluczone są osoby spokrewnione z pracownikami Banku lub Organizatora.

Choć może się wydawać, że wymagań jest całkiem sporo, to w rzeczywistości większość z nich to formalne kwestie. Kluczową kwestią jest okres karencji wynoszący jeden rok.

Jak zyskać 200 zł? Warunki promocji.​

Jeżeli spełniasz warunki formalne pozwalające na przystąpienie do promocji, wtedy czas na kolejne kroki, czyli realizację warunków aktywności. W tej części przyjrzyjmy się, co dokładnie należy zrobić, aby otrzymać 200 zł premii w MoneyManii.

Krok 1
Złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste za pośrednictwem strony MoneyManii. Czas na przystąpienie do promocji jest do 30 kwietnia 2020 roku.

Krok 2
Po wysłaniu wniosku podpisz umowę o prowadzenie Konta Jakże Osobistego. Na zrealizowanie tego kroku masz czas do 31 maja 2020 roku.

Krok 3
Teraz jest czas na spełnienie warunków aktywności.Co należy zrobić, to w każdym z 3 kolejnych miesięcy po aktywacji konta:
  1. Wpłać minimum 500 zł na Twoje konto.
  2. Wykonaj przynajmniej 3 płatności bezgotówkowe.
  3. Jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.
Pamiętaj też o uzupełnieniu numeru Konta Jakże Osobistego w MoneyManii - na ten numer otrzymasz premię 200 zł przy zrealizowaniu warunków aktywności.Warunki te należy spełnić w każdym z 3 kolejnych miesięcy po aktywacji konta (np. gdy konto aktywujesz w marcu, to warunki należy spełnić w kwietniu, w maju i w czerwcu). Ostateczny termin na spełnienie tych warunków to 31 sierpnia, jednak uwaga bo to może być mylące. Dlatego mała powtórka: warunki należy spełnić przez 3 kolejne miesiące po aktywacji konta, termin na zrealizowanie tych warunków w tym przypadku ma znaczenie drugorzędne.

Krok 4
Jeśli spełnisz warunki, wtedy - najpóźniej do 25.09.2020 r., otrzymasz wiadomość mailową, że zakwalifikowałeś lub zakwalifikowałaś się do wypłaty premii.W przypadku, gdy warunki promocji spełnisz nieco wcześniej, wtedy także wcześniej otrzymasz wiadomość o przyznaniu premii (wiadomości są wysyłane w 3 turach).

Krok 5
Premia na Twoim koncie! Premia jest wypłacana w trzech turach, w zależności od tego, kiedy spełnisz warunki aktywności. Premia jest wypłacana:
  • do 7 sierpnia 2020 - osobom, które aktywują konto w marcu i spełnią warunki w kwietniu, maju i czerwcu
  • do 4 września 2020 - osobom, które aktywują konto w kwietniu i spełnią warunki w maju, czerwcu i lipcu
  • do 10 października 2020 - osobom, które aktywują konto w maju i spełnią warunki w czerwcu, lipcu i sierpniu.

22. edycja MoneyManii - podsumowanie najważniejszych informacji​

MoneyMania to dobrze rozpoznawalna akcja promocyjna, której uczestnicy z reguły mogą liczyć na atrakcyjną nagrodę i nieskomplikowane warunki promocji. Podobnie sytuacja wygląda w 22. edycji akcji promocyjnej, w której możemy zyskać 200 zł z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku.

Największym wyzwaniem w tym przypadku jest systematyczność. Trzeba pamiętać o spełnieniu warunków przez 3 kolejne miesiącu z rzędu, natomiast same warunki są względnie proste.

Jak chodzi o samo Konto Jakże Osobiste, to więcej o rachunku możesz dowiedzieć się na tej stronie. Natomiast ważną kwestią jest fakt, że jedną z korzyści jakie możesz wybrać do tego rachunku jest procentowy zwrot za płatności mobilne - nawet 20 zł w ciągu miesiąca. To znaczy, ze poza premią w promocji, korzystając z tego konta możesz odnieść także dodatkowy zysk.

chevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram