logo serwisu Ranking Kont porównującego najlepsze oferty produktów finansowych oraz udostępniającego wartościowe i unikalne opracowania

Zyskaj do 160 zł z kontem Mobi – proste warunki promocji!

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
promocja ING - konto Mobi
4 marca 2020
Teraz otwierając konto Mobi możesz zyskać 160 zł przy bardzo prostych warunkach. Sprawdź szczegóły oferty promocyjnej konta ING.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
160 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.10.2018
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
31.03.2020
warunki promocji
Warunki promocji
Otwórz konto przez internet i wykonaj 10 transakcji kartą lub BLIK-iem (nagroda: 100 zł). Jeśli wykonasz 3 transakcje BLIKiem w internecie oraz wykonasz 3 przelewy na telefon BLIK na kwotę min. 5 zł każdy, dodatkowo otrzymasz 60 zł (razem: 160 zł).
ważne informacje
Pozostałe informacje
Oferta jest przeznaczona dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę możesz podpisać z kurierem.

promocja ING - konto Mobi

Zyskaj 160 zł z kontem Mobi w ING

Otwórz Konto Mobi w ING i zyskaj 160 zł. Ta promocja ma bardzo prostą konstrukcję. 

Wystarczy założyć konto przez internet i dokonać 10 transakcji na dowolną kwotę kartą lub BLIK-iem. To gwarantuje nagrodę wysokości 100 zł. 

Dodatkowe 60 zł możesz zyskać jeśli 3 z tych transakcji zrobisz BLIK-iem w internecie oraz gdy dokonasz 3 przelewy na telefon BLIK, na kwotę minimum 5 zł każdy. Prawda, że proste?

Kto może przystąpić do promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób poniżej 26 roku życia. Aby wziąć udział w promocji należy:

  • wyrazić zgodę na przystąpienie do promocji (udział w promocji jest dobrowolny, jak zaznacza Organizator),
  • spełnić warunki promocji (o tym było już we wstępie, za chwilę nieco bardziej szczegółowo),
  • wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji marketingowych i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny.

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna (konsument), która posiada zdolność do czynności prawnych.

Jak chodzi o warunki uczestnictwa, to w promocji możesz wziąć udział, jeśli w okresie od 1 października 2018 do 31 grudnia 2019 nie posiadałeś lub nie posiadałaś konta osobistego w Banku ING.

Jeśli spełniasz te warunki, wtedy kolejnym krokiem jest otwarcie konta przez internet na stronie banku i zawarcie umowy o kartę oraz OKO (Otwarte Konto Oszczędnościowe - to tam zostanie wypłacona premia za udział w promocji).

Do dnia wypłaty promocji należy posiadać konto wraz z kartą do tego konta oraz OKO (Otwarte Konto Oszczędnościowe).

Warunki, czyli co zrobić aby zyskać nagrodę​

W promocji można zyskać nagrodę wysokości 100 lub 160 zł. Oto jakie warunki należy spełnić:

  • do 30 kwietnia 2020 roku wykonaj minimum 10 transakcji bezgotówkowych w polskich złotych kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz premię wysokości 100 zł. Jeśli chcesz pokusić się o pełną pulę nagród (160 zł) wtedy należy spełnić dodatkowe warunki.

Aby zyskać 160 zł:

  • do 30 kwietnia dokonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (to mogą być transakcje wykonywane w ramach tych 10 transakcji uprawniających do nagrody w kwocie 100 zł),
  • a także: do 30 kwietnia wykonaj min. 3 przelewy na telefon BLIK na kwotę min. 5 zł każdy przelew.

Tyle wystarczy, aby zyskać nagrodę wysokości 100 lub 160 zł. Premię otrzymasz do 15 maja 2020 roku na Twoje OKO (Otwarte Konto Oszczędnościowe).

Prosta promocja i łatwa do zdobycia nagroda​

Promocja ma bardzo prostą konstrukcje. Wystarczy 10 płatności kartą lub BLIK, aby uzyskać 100 zł, ale możesz też zdobyć wyższą premię (160 zł) przy spełnieniu dodatkowych warunków.

Natomiast samo konto Mobi jest bardzo korzystnym rachunkiem i nie ma warunkowych opłat. Aktualnie znajduje się w Top 3 rankingu kont dla studentów. Korzystanie z konta i z karty jest bezwarunkowo darmowe, można też skorzystać z bankomatów ING i Planet Cash bez dodatkowych opłat. Jeśli kwalifikujesz się do tej promocji, w szczególności nie masz ukończonych 26 lat, wtedy na pewno warto sprawdzić ofertę banku ING!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram