RankingKont - logo serwisu

Zyskaj do 160 zł i 2% na rachunku Moje Cele w nowej promocji konta mBanku

zyskaj do 160 zł w promocji eKonta
1 października 2020
Spełnij proste warunki aktywności i zyskaj do 160 zł premii. Dodatkowo skorzystaj z promocyjnego oprocentowania na rachunku "Moje Cele".

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
160 zł
okres karencji
Okres karencji:
01.01.2017
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
27.01.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz konto do 27.01.2020 r. W ciągu 7 dni od otwarcia zasil je kwotą 1 000 zł. Wykonaj min. 5 transakcji kartą w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym miesiącu - w ten sposób zyskasz 100 zł premii. W kolejnym miesiącu zasil konto kwotą 1000 zł i wykonaj min. 5 transakcji kartą do konta. W kolejnym miesiącu spełnij te same warunki. Otrzymasz wtedy dodatkowo 60 zł (30 + 30 zł).

ważne informacje
Pozostałe informacje
Dodatkowo skorzystaj z promocyjnego oprocentowania 2% na koncie "Moje Cele".
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak

zyskaj do 160 zł w promocji eKonta

"W mBanku masz profesjonalnie" - takie hasło znajdziemy na stronie promocji. Odnosi się ono do nowej oferty promocyjnej, w której klienci:

 • Mogą zyskać do 160 zł.
 • Nie poniosą opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • Unikną opłaty za kartę dokonując 1 transakcji w miesiącu.
 • Nie poniosą opłat za wypłaty kartą z bankomatów w Polsce (od 100 zł w miesiącu). 
 • Nie poniosą opłat za wypłaty z bankomatów za granicą (prowizja banku).

eKonto w mBanku to jeden z najlepszych rachunków dla klientów indywidualnych. W dalszej części poznasz szczegóły promocji tego konta.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów mBanku, którzy od 01.01.2017 r. nie posiadali konta w tym banku.

ikona - osoba
Podstawowe wymagania

Uczestnik promocji musi:

 1. Być Nowym Klientem (od 01.01.2017 nie posiadał konta w mBanku)
 2. Złożyć wniosek o eKonto osobiste wraz z wnioskiem o wydanie karty debetowej w okresie promocji. 
 3. Zaakceptować wymagane oświadczenia, w tym regulamin promocji.
 4. Podpisać umowę indywidualną (nie może to być konto wspólne).

Należy również spełnić wymagania opisane w regulaminach opisujących zasady otwierania i prowadzenia rachunków bankowych w mBanku oraz zasady korzystania z kart debetowych.

Jak zyskać 160 zł premii?

Maksymalna nagroda w tej promocji wynosi 160 zł i jest podzielona na 3 części: 100, 30 i 30 zł. Dowiedz się, jak możesz zyskać premię w tej promocji.

Nagroda 1: 100 zł premii

Uzyskanie pierwszej nagrody jest względnie proste, jednak wymaga szybkiego działania.

W celu uzyskania pierwszej premii 100 zł, należy:

 • otworzyć eKonto i zasilić je kwotą min. 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia. Nie może być to przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem.
 • Dokonać min. 5 transakcji kartą do konta na dowolną kwotę. Mogła to być płatności telefonem lub BLIKIEM, a także płatności BLIKIEM w internecie i usługą mTransfer. Transakcje należy wykonać w miesiącu otwarcia konta lub do końca kolejnego miesiąca. Nie mogą być anulowane do 15 miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś.
przykład - ikona
Praktyczny przykład

Konto otworzyłeś 15 listopada. 20 listopada na kwoto wpłynęło 1000 zł. W grudniu dokonałeś 5 transakcji kartą. Warunek promocji został spełniony i przysługuje Ci nagroda wartości 100 zł.

Nagroda 2 i 3: 30 zł + 30 zł premii

W dwóch kolejnych miesiącach należy spełnić bardzo podobne warunki aktywności. 

 • W 2 i 3 miesiącu po otwarciu rachunku, zasilić konto kwotą 1000 zł.
 • W 2 i 3 miesiącu wykonać min. 5 transakcji kartą do konta na dowolną kwotę w sklepach stacjonarnych lub w internecie.

W ten sposób zyskasz drugą i trzecią nagrodę (czyli dwukrotnie 30 zł), co razem pozwoli ci osiągnąć 160 zł zysku w tej promocji.

przykład - ikona
Praktyczny przykład

Konto otworzyłeś 15 listopada i do końca grudnia spełniłeś warunki pozwalające zyskać 100 zł premii. Następnie w każdym z miesięcy - styczeń i luty 2021 - zasiliłeś konto kwotą 1000 zł i dokonałeś 5 transakcji kartą do konta (łącznie na konto w tym okresie wpłynęło 2000 zł i dokonałeś 10 transakcji). W ten sposób zyskasz maksymalną premię wysokości 160 zł.

Bonus na koncie oszczędnościowym i wydanie nagród

Dodatkowo, biorąc udział w tej promocji, możesz skorzystać z bonusowego oprocentowania wysokości 2% na koncie Moje Cele. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje dla kwot do 10 000 zł. Rachunek zostanie objęty promocyjnym oprocentowaniem, gdy zawnioskujesz o niego otwierając eKonto w tej promocji.

Jak chodzi o premię, to przy spełnieniu warunków, otrzymasz ją w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po miesiącu w którym spełnisz warunki promocji. Jeśli np. do promocji przystąpisz w listopadzie i warunki uprawniające do uzyskania nagrody 1 spełnisz w listopadzie i grudniu, to nagrodę otrzymasz do końca stycznia. Wypłata kolejnych premii odbywa się również z miesięcznym przesunięciem. 

Podsumowanie

Jest to bardzo "przyjemna" promocja, w której można w łatwy sposób zyskać 160 zł. Warunki są jasne i proste do spełnienia. Warto zaznaczyć, że do spełnienia warunków promocji, nie liczy się wartość transakcji, a jedynie ich ilość. 

eKonto oferowane w promocji to rachunek bankowy wysokiej jakości, który wyróżnia się bardzo dobrą bankowością mobilną. Korzystając z konta w bardzo łatwy sposób można uniknąć opłat i zyskać dostęp do darmowych bankomatów, tym samym rachunek znalazł się w top 3 zestawienia darmowych kont bankowych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram