RankingKont - logo serwisu

Zyskaj do 150 zł oraz 100 zł za polecenie konta w nowej promocji Pekao

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj do 150 zł - Konto Przekorzystne w Banku Pekao
13 lipca 2020
W tej promocji możesz zyskać nagrody wartości 150 zł, a dodatkowo 100 zł za skuteczne polecenie rachunku Banku Pekao.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
150 zł
okres karencji
Okres karencji:
od 01.01.2019 r.
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.09.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Nagroda 100 zł: otwórz konto za pomocą selfie. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji oraz przez 3 kolejne miesiące: zapewnij wpływ na kwotę min. 500 zł, zrób jedną transakcję bezgotówkową i zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay. 50 zł to wartość nagrody za rejestrację i spełnienie warunków w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Dodatkowo możesz zyskać 100 zł za skuteczne polecenie konta.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Dodatkowo możesz skorzystać z oprocentowania konta oszczędnościowego na poziomie 2% w skali roku przez 120 dni od zawarcia umowy, dla kwot do 20 tys. zł.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, otwórz konto na selfie.

zyskaj do 150 zł - Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Zyskaj nagrody wartości 150 zł +100 zł za polecenie konta

W tej promocji do zyskania są nagrody, których łączna wartość wynosi 150 zł. Oprócz tego, za skuteczne polecenie konta bankowego można zyskać 100 zł, a konto można polecić nawet 15 osobom. Nagrody są na pewno atrakcyjne, ale z drugiej strony uzyskanie premii będzie wymagało trochę wysiłku. Dodatkowym profitem jest oprocentowanie wysokości 2% na Koncie Oszczędnościowym, przez 4 miesiące, dla kwot do 20 000 zł. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są warunki tej promocji, przeczytaj ten, szczegółowy opis promocji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Podstawowe warunki promocji: osoba, która bierze w niej udział, ma ukończone 18 lat, jest konsumentem w rozumieniu art. 22(1) kodeksu cywilnego, mieszka w Polsce, posiada pełną zdolność do czynności prawnych, nie jest pracownikiem Banku Pekao. Należy wyrazić wymagane zgody i oświadczenia (w tym akceptacja regulaminu) i podpisać umowę o Konto Przekorzystne razem z kartą i aplikacją PeoPay.

Okres karencji rozpoczyna się 01.01.2019 roku, co znaczy że od tej daty, do 30.06.2020, nie można było posiadać, ani być współposiadaczem konta w Banku Pekao. Umowę należy zawrzeć przez stronę promocji lub aplikację mobilną PeoPay.

Jak zyskać 100 zł? Warunki promocji

100 zł w tej promocji otrzymasz za założenie konta przez selfie, do 30.09.2020 r i spełnienie warunków aktywności.

Warunek aktywności w tej promocji polega na tym, że do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta w promocji (czyli jeśli np. konto otwierasz 20 lipca, to czas na spełnienie warunku jest do 31 sierpnia) oraz przez 3 kolejne miesiące należy:

  • zapewnić wpływy na kwotę 500 zł,
  • dokonać jednej transakcji bezgotówkowej Kartą do konta lub w aplikacji mobilnej PeoPay,
  • zalogować się do aplikacji.

Warunki te należy spełnić w każdym z czterech miesięcy. Co jeszcze należy wiedzieć, że takie operacje jak:

  • wpłata 500 zł gotówką;
  • zapewnienie wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych, pożyczki czy kredytu;
  • dokonanie polecenia przelewu wewnętrznego z innego rachunku prowadzonego w banku;

nie zostaną zakwalifikowane do spełnienia warunków promocji.

Jeśli spełnisz wszystkie warunki, wtedy nagrodę wysokości 100 zł otrzymasz do końca grudnia 2020, stycznia 2021 lub lutego 2021 (w zależności kiedy założysz konto: lipiec / sierpień / wrzesień).

50 zł w programie Bezcenne Chwile, 100 zł za polecenie konta i 2% na K.O. czyli dodatkowe nagrody

100 zł to podstawowa nagroda, która możesz otrzymać za spełnienie warunków. Pula nagród w tej promocji jest jednak wyższa. Zobacz, ile jeszcze możesz zyskać. 

Voucher 50 zł na Allegro - MasterCard Bezcenne Chwile

Jeśli w okresie promocji zarejestrujesz się w programie Bezcenne Chwile Mastercard, to możesz dodatkowo zyskać bonusowe 3400 punktów, które możesz wymieniać na nagrody. Taką nagrodą jest np. voucher na Allegro o wartości 50 zł. W połączeniu z ofertą promocyjną Konta Przekorzystnego daje to już pulę nagród wartości 150 zł, ale to nie wszystko. Regulamin promocji programu Bezcenne Chwile Mastercard znajdziesz w tym miejscu.

100 zł za polecenie konta (można polecić 15 kont)

Za skuteczne polecenie Konta Przekorzystnego (ale też innych kont Banku Pekao) możesz zyskać 100 zł. Łącznie możesz polecić nawet 15 kont. To łącznie daje szanse na zysk nawet 1500 zł. Na początek należy przystąpić do programu poleceń Pekao. Rejestracja jest możliwa do 31.12.2020 roku. Szczegóły poznasz na tej stronie.

2% na Koncie Oszczędnościowym

Kolejnym bonusem w tej promocji jest promocyjne oprocentowanie wysokości 2%, przez 4 miesiące dla kwot do 20 000 zł na Koncie Oszczędnościowym. Choć oprocentowanie nie jest zbyt wysokie, to jednak w chwili obecnej jest ono bardzo konkurencyjne. Promocja, podobnie jak promocja konta osobistego, obowiązuje do 30 września 2020 roku, a jej szczegóły znajdziesz w tym regulaminie promocji.

Podsumowanie

Konto Przekorzystne to uniwersalny rachunek bankowy, który z jednej strony gwarantuje względnie niskie opłaty, z drugiej strony daje dostęp do różnego rodzaju usług dodatkowych i powiązanych z kontem, jak karta wielowalutowa czy właśnie możliwość uczestnictwa w programie MasterCard Bezcenne Chwile na preferencyjnych warunkach.

Aktualnie konto najlepiej prezentuje się w rankingu darmowych kont, a oferta promocyjna to argument przemawiający na korzyść tego konta, patrząc przez pryzmat kosztów utrzymania rachunku. W przypadku promocji Banku Pekao nagrody są różnorodne, ale ich zdobycie wymaga aktywności, stąd promocja jest polecana właśnie dla aktywnych użytkowników konta bankowego.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram