RankingKont - logo serwisu

Zyskaj do 1250 zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia (+2000 zł na Sprzedajemy.pl)

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj nawet 3250 zł w Kontem firmowym w Santander
9 listopada 2020
Zyskaj nawet 1250 zł - 250 zł za spełnienie prostych warunków, a dodatkowo do 900 zł moneyback i 100 zł za terminal. Dodatkowo nawet 2000 zł na Sprzedajemy.pl!

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
1250 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.11.2019
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
18.12.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Zarejestruj się w promocji i złóż wniosek do 18.12.2020. W ciągu 30 dni podpisz umowę i w ciągu 60 dni spełnij warunki aktywności: zaloguj się do aplikacji mobilnej banku i wykonaj 3 przelewy zewnętrzne.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Dodatkowo zyskaj 3% moneyback - do 900 zł - za płatności kartą przy wykonaniu przelewu do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł i wyrażenie zgód marketingowych oraz do 100 zł za terminal płatniczy oraz nawet 2000 zł do wykorzystania w serwisie Sprzedajemy.pl! Szczegóły w opisie.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

TAK

zyskaj nawet 3250 zł w Kontem firmowym w Santander

Zyskaj do 1250 zł i brak opłat przez 24 miesiące!

Pula nagród w nowej promocji Konta Godnego Polecenia w Santander Banku wynosi aż 1250 zł, a dodatkowo otwierając teraz konto, możesz być zwolniony z opłat przez okres 24 miesięcy.

Na nagrodę w tej promocji składa się:

 • łatwe 250 zł (wystarczą 3 przelewy i logowanie do aplikacji mobilnej banku!) - to premia od Organizatora promocji,
 • do 900 zł moneyback za płatności kartą debetową Mastercard Business Debit,
 • 100 zł premii za terminal płatniczy.

Dla kogo jest ta promocja

W promocji mogą uczestniczyć osoby fizyczne, prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które posiadają ważny dowód osobisty.

Z promocji są wyłączone osoby, które po 01.11.2019 r. były zarejestrowane jako wnioskodawca w zakresie Konta Firmowego Godnego Polecenia.

ikona - osoba
Podstawowe wymagania

Uczestnik promocji musi:

 1. Jest osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą i posiada ważny dowód osobisty.
 2. Nie wnioskował o Konto Firmowe Godne Polecenia w terminie od 01.11.2019 r.
 3. Nie posiadał jakiegokolwiek produktu banku Santander, dedykowanego dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, w okresie od 01.11.2019 do dnia otwarcia konta w promocji.
 4. Nie jest: nierezydentem, pracownikiem i współpracownikiem Organizatora ani członkiem ich najbliższych rodzin, pracownikiem i współpracownikiem Banku oraz członkiem ich najbliższych rodzin.
przykład - ikona
Potrzebne zgody

Należy wyrazić następujące zgody:

 • Zgodę na ujawnienie przez Bank Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie wymaganym do przeprowadzenia promocji.
 • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku, dla celów marketingowych Banku, w tym drogą telefoniczną i przez środki komunikacji elektronicznje.

W okresie promocji nie można odwoływać tych zgód.

Jak zyskać 250 zł w promocji?

Zdobycie pierwszej części nagrody w tej promocji względnie proste, bo tak na dobrą sprawę wystarczy otworzyć konto, dokonać 3 przelewy i zalogować się w aplikacji mobilnej. 

Co należy zrobić krok po kroku:

 1. Zarejestruj się na stronie promocji podając swojego maila i wyrażając wymagane zgody.
 2. Wypełnij wniosek o produkt, za pomocą linku aktywacyjnego przesłanego na maila, podając prawdziwe dane. 
 3. W terminie 30 dni od przesłania wniosku, należy zawrzeć umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia, ale nie później niż do 17.01.2021 r.

Kolejny krok, to spełnienie warunków aktywności. Warunki należy spełnić w terminie 60 dni od otwarcia Konta.

W tej promocji warunki aktywności to:

 • Wykonaj 3 przelewy elixir, express elixir lub bluecash na rachunki prowadzone przez inny podmiot niż bank z wyłączeniem przelewów wewnętrznych oraz przelewów do ZUS i Urzędu Skarbowego.
 • Pobierz i co najmniej raz zaloguj się do Aplikacji Mobilnej Banku.

Po spełnieniu tych warunków, w terminie 14 dni roboczych po tym, jak otrzymasz informację o przyznaniu Premii, należy podać na Stronie Promocji (czyli tam, gdzie rejestrowałeś konto) swoje imię i nazwisko oraz numer aktywnego konta do wypłaty premii. Adres tej strony zostanie przesłany w mailu od Organizatora.

Do dnia wypłaty premii, nie należy zamykać konta otwartego w promocji.

termin ikona
Wazne terminy
 • 18 grudnia 2020 - termin na wysłanie wniosku
 • 30 dni od wysłania wniosku (nie później niż 17.01.2021) - termin na podpisanie umowy
 • 60 dni od otwarcia konta (nie później niż 15.03.2021) - termin na spełnienie warunków aktywności.
ikona strony
Strona promocji

Przejdź do strony promocji >

Dodatkowo możesz zyskać 1000 zł

Dodatkowo w tej promocji możesz zyskać nawet 1000 zł. Składa się na to premia do 900 zł za transakcje kartą debetową na przestrzeni 6 miesięcy oraz nagroda wysokości 100 zł za terminal płatniczy.

W celu zyskania tych nagród, oprócz spełnienia warunków opisywanej promocji, należy:

 • wykonać raz w miesiącu przelew do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł.

Spełnienie tych warunków pozwala uzyskać 3% premii od łącznej wartości transakcji bezgotówkowych kartą, maksymalnie 150 zł w miesiącu, przez 6 kolejnych miesięcy.

Dodatkowo podpisując umowę z Elavon Financial Services Designated Activity Company za pośrednictwem Santander Bank Polska i aktywację terminalu w okresie 6 miesięcy od założenia konta (pierwsza transakcja) możesz zyskać 100 zł premii.

To jeszcze nie koniec profitów. Przy wyrażeniu zgód możesz liczyć na zwolnienie z opłat, takich jak:

 • opłata za prowadzenie konta,
 • przelewy w systemie elixir,
 • 10 pierwszych przelewów w systemie bluecash,
 • użytkowanie karty debetowej,
 • i inne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej części promocji, w której można zyskać do 1000 zł i zwolnienie z opłat, sprawdź ten opis promocji.

... i nawet 2000 zł na Sprzedajemy.pl!

ikona aktualizacji
Aktualizacja

Teraz w Puli nagród jest jeszcze więcej, bo dodatkowo otwierając ten rachunek można zyskać nawet 2000 zł na Sprzedajemy.pl!

Dodatkowo możesz wziąć udział w promocji "Sprzedajemy z premią", w której otrzymasz kod promocyjny o łącznej wartości 1000 zł do wykorzystania w serwisie Sprzedajemy.pl.

W tym celu po prostu uzupełnij swoje dane Twojej firmy na tej stronie promocji i wyraź wymagane zgody. W zamian otrzymasz kod rabatowy wartości 1000 zł. Nagroda będzie wypłacona w 10 równych ratach, co miesiąc po 100 zł na Konto PRO w serwisie sprzedajemy.pl.

A co, jeśli nie masz konta w serwisie Sprzedajemy.pl?

Wtedy... możesz zyskać jeszcze więcej! Czyli dodatkowe 1000 zł na start na podobnych zasadach (sprawdź regulamin). Wówczas pula nagród wyniesie nawet 2000 zł.

Nowe konto Pro w serwisie sprzedajemy.pl oraz szczegóły promocji poznasz na tej stronie.

Podsumowanie: nawet 3250 zł w puli, w tym łatwe 250 zł do zdobycia!

Powiedzmy otwarcie, że zdobycie pierwszej nagrody w tej promocji - 250 zł - nie powinno stanowić problemu, bo tak na dobrą sprawę wystarczy spełnić warunki uczestnictwa w promocji, pobrać aplikację i wysłać 3 przelewy.

Większym wyzwaniem może być uzyskanie 900 zł premii MoneyBack, jednak nawet jeśli nie zdobędziesz maksymalnej nagrody, to i tak dzięki tej promocji możesz liczyć na zwrot nawet kilkudziesięciu złotych w każdym miesiącu. Dodatkowo masz szansę zyskać 100 zł za terminal i zwolnienie z najważniejszych opłat przez okres 24 miesięcy.

Dodatkowo możesz zyskać nagrody wartości nawet 2000 zł do wykorzystania na promocję Twoich usług w serwisie Sprzedajemy.pl.

To wszystko sprawia, że jest to aktualnie jedna z najlepszych ofert kont firmowych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram