ranking kont - logo serwisu

Zyskaj 80 zł za polecenie konta (nawet 800 zł w bonach) i bonusowe oprocentowanie na K.O.

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
80 zł w programie poleceń i bonusowe oprocentowanie
23 lipca 2020
Zyskaj 80 zł za polecenie konta w bonach na Allegro, do Decathlonu i Empiku oraz bonusowe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym - 2%. Sprawdź warunki promocji.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
80 zł
okres karencji
Okres karencji:
od 30.11.19r. / 11.05.17r.
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
31.08.20r. / 31.07.20r.
warunki promocji
Warunki promocji

W tym artykule opisano mix dwóch promocji: 1) program poleceń i 2) bonusowe oprocentowanie za aktywność. Program poleceń: za każde skuteczne polecenie nowego klienta zyskasz 80 zł (do 800 zł) w bonach do Allegro, Decathlon i Empik; polecony klient otrzyma 50 zł w formie bonu elektronicznego. 2) Bonus za aktywność - wyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego: zapewnij co miesiąc wpływ wynagrodzenia na konto osobiste w kwocie min. 1000 zł, przy czym pierwszy wpływ wynagrodzenia zapewnić maksymalnie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego. Należy udzielić i utrzymać zgody marketingowe przez czas trwania oferty specjalnej.

ważne informacje
Pozostałe informacje
To połączenie dwóch promocji: programu poleceń i bonusu za aktywność na koncie. Ten opis jest aktualizowany, gdy warunki którejś promocji - w szczególności "Bonus za Aktywność na Koncie" (wysokość oprocentowania rachunku) - ulegają zmianie.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

TAK

80 zł w programie poleceń i bonusowe oprocentowanie

Zyskaj bony wartości do 800 zł w programie poleceń i wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym

Aktualna oferta promocyjna Getin Banku pozwala zyskać nawet 800 zł w bonach do Allegro, Decathlonu i Empiku. Za każde skuteczne polecenie konta otrzymasz bon wartości 80 zł. W sumie możesz polecić do 10 kont. Zysk odniesie także osoba, która otworzy konto z wykorzystaniem kodu polecającego - klient, który otwiera takie konto, otrzyma do 50 zł w formie bonu podarunkowego.

Dodatkowo możesz zyskać gwarantowane 2% w skali roku na koncie oszczędnościowym przez okres 12 miesięcy, jeśli spełnisz warunki aktywności.

W tym artykule znajdziesz opis dwóch promocji, z których możesz skorzystać w tym samym czasie. Ten opis jest aktualizowany, w szczególności jeśli oferta związana z oprocentowaniem na rachunku oszczędnościowym ulegnie zmianie.

Najpierw dowiesz się jakie warunki należy spełnić, aby zyskać do 800 zł w formie bonów na Allegro, do Decathlon i Empiku za polecanie konta; w dalszej części poznasz warunki promocji pozwalającej uzyskać wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym.

Program "Polecam Proste Zasady" - warunki uczestnictwa dla obecnego klienta (Polecającego)

Do programu poleceń może przystąpić obecny klient Getin Banku, który jest osobą fizyczną i spełnia następujące warunki:

 • ma ukończone 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
 • posiada polską rezydencję podatkową,
 • jest posiadaczem konta osobistego prowadzonego w złotych w Getin Banku,
 • wyrazi oraz utrzyma zgody marketingowe do dnia wyboru Nagrody,
 • warunkiem jest brak sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego; w przypadku gdy uczestnik złoży taki sprzeciw wcześniej, przed przystąpieniem do programu poleceń należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.

Do promocji można przystąpić w placówce banku, placówce franczyzowej, na infolinii oraz w bankowości internetowej i mobilnej. Przystąpienie do promocji jest równoznaczne z potwierdzeniem otrzymania regulaminu promocji oraz wygenerowaniem przez bank kodu polecenia dla obecnego klienta. Jeśli przystąpisz do promocji, ten kod polecenia otrzymasz na adres e-mail zarejestrowany w banku lub na numer telefonu komórkowego.

Program "Polecam Proste Zasady" - warunki uczestnictwa dla nowego klienta (Polecanego)

Osoba polecana, aby przystąpić do promocji, powinna podać swój kod polecający na etapie otwierania konta w placówce banku, placówce franczyzowej, na infolinii lub w bankowości internetowej.

Uczestnik promocji, który został polecony, powinien spełniać następujące warunki:

 • mieć ukończony 18 rok życia i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • nie być posiadaczem konta osobistego w złotych w Getin Banku od 30 listopada 2019 do dnia przystąpienia do promocji,
 • zawrzeć umowę o Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble, a konto powinno zostać aktywowane przed końcem promocji, do 31 sierpnia 2020 r. włącznie,
 • wyrazić i utrzymać (brak cofnięcia) zgody marketingowe do dnia dokonania wyboru nagrody, w tym zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.

Warunki promocji - jak zyskać 80 zł (obecny klient) i 50 zł (nowy klient)?

W celu uzyskania nagrody zarówno przez obecnego klienta (polecającego), jak i nowego klienta (polecanego), nowy klient powinien spełnić następujące warunki aktywności:

 • w każdym trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu aktywacji konta osobistego, nowy klient powinien zapewnić jednorazowy wpływ na nowe konto otwarte w ramach promocji, w wysokości co najmniej 1000 zł, z rachunku w innym banku lub konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank.

W praktyce oznacza to, że jeśli ktoś otwiera konto z polecenia np. 10 sierpnia, to wpływy powinien zapewnić we wrześniu, październiku i w listopadzie.

Oprócz tego, zarówno nowy klient, jak i obecny klient (polecający), na dzień dokonania wyboru nagrody powinni posiadać aktywne konto osobiste, które nie zostało zamknięte ani nie zmieniło właściciela, jak również oboje powinni posiadać podpisaną umowę o usługę bankowości elektronicznej lub udostępniony aktualny adres e-mail (na wypadek braku umowy o bankowość elektroniczną).

Kiedy zostaną spełnione warunki promocji, wtedy o dostępności nagrody Bank poinformuje klienta wysyłając wiadomość w bankowości elektronicznej oraz na adres e-mail i numer telefonu komórkowego zarejestrowane w Banku. Wyboru nagrody można dokonać najpóźniej do 31.01.2021 r.

Dodatkowo 2% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Dodatkowo, zarówno Ty jak i nowy klient (polecany) możesz zyskać 2% w skali roku na koncie oszczędnościowym. Ta promocja łączy się z programem poleceń, ale istnieje jako niezależna oferta promocyjna. To znaczy, że wzięcie udziału w programie poleceń nie jest warunkiem przystąpienia do tej promocji. Inaczej mówiąc, jeśli zdecydujesz się otworzyć Konto Proste Zasady, wtedy możesz wziąć udział tylko w tej promocji.

Nagrodą w promocji jest oprocentowanie promocyjne na poziomie 2% w skali roku dla kwoty do 10 tys. zł, przez okres 12 miesięcy na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym.

Uczestnikiem tej promocji może być osoba fizyczna, która nie posiadała konta osobistego w Getin Banku, w okresie od 11 maja 2017 roku do 31 maja 2020 roku.

Poniżej są opisane warunki uczestnictwa i aktywności w ramach tej promocji:

 • w okresie przystąpienia do oferty specjalnej czyli do 31.07.2020 r. należy zawrzeć umowę o Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking),
 • udzielić i utrzymać (tzn. nie wycofywać) zgody marketingowe w okresie trwania oferty specjalnej oraz nie wyrażać sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych uczestnika w celu marketingu bezpośredniego
 • co miesiąc zapewnić wpływ wynagrodzenia na konto osobiste w kwocie co najmniej 1 000 zł, przy czym pierwszy wpływ wynagrodzenia należy zapewnić maksymalnie najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego.

Podsumowanie: promocja dla osób szukających taniego rachunku

Trzeba otwarcie przyznać, że ta oferta promocyjna nie należy do najbardziej atrakcyjnych jak chodzi o wysokość premii czy też łatwość uzyskania nagrody. Znajdziemy jednak kilka dobrych cech tej promocji, które wyróżnia ją na tle innych tego rodzaju ofert. A konkretnie są to:

 • Oprocentowanie wysokości 2% w skali roku, to aktualnie jedno z najlepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych,
 • Konto Proste Zasady oferowane w ramach tej promocji, to rachunek który cechują bardzo niskie opłaty, a konto znalazło się w top 3 rankingu darmowych kont bankowych. Jeśli szukasz taniego konta, to ta promocja może stanowić mocny argument na korzyść rachunku Getin Banku. 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram