ranking kont - logo serwisu

Zyskaj 720 zł zwrotu za paliwo z kartą "BP Motokarta" i zawalcz o 3000 zł na paliwo w konkursie

zyskaj do 720 zł za paliwo + do 3000 zł w konkursie
11 listopada 2020
W promocji karty kredytowej "Citibank-BP Motokarta" możesz zyskać 720 zł zwrotu za paliwo, a dodatkowo masz szansę wygrać 3000 zł w formie karty paliwowej.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
720 + 3000 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 31.12.2019
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
15.12.2020
warunki promocji
Warunki promocji

720 zł: wyślij wniosek przez stronę promocji, dokonuj transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 500 zł w miesiącu, przy czym transakcje na kwotę co najmniej 250 zł będą dokonywane na stacjach z logo BP. Dodatkowo 3000 zł w konkursie: wyślij wniosek przez stronę promocji, do końca 1 mies. po miesiącu zawarcia umowy zaloguj się raz w bankowości internetowej lub aplikacji Banku, do końca 1 mies. kalendarzowego dokonaj transakcji na łączną kwotę 500 zł. Dodatkowo udziel zgłoszenia na pytania konkursowe.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Jest 10 nagród w formie karty paliwowej wartości 3000 zł dla osób, które będą najbliższe poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak

zyskaj do 720 zł za paliwo + do 3000 zł w konkursie

Citibank-BP Motokarta - kumulacja nagród!

W tej promocji karty kredytowej w Citi Handlowy masz szansę zyskać nawet... 3720 zł! Jak to możliwe? Wszystko to za sprawą konkursu, w którym nagroda wynosi 3000 zł i może ją wygrać 10 uczestników zabawy. Z kolei 720 zł to możliwy zwrot za paliwo, jaki można uzyskać w ciągu 3 lat, jeśli w tym czasie będziesz aktywnie korzystać z karty kredytowej, dokonując nią płatności na stacjach benzynowych. W tym opisie rozbije tę promocję na części i przedstawię krok po kroku, co należy zrobić, aby ubiegać się o maksymalną nagrodę.

Warunki uczestnictwa

Krok pierwszy, czyli warunki uczestnictwa w promocji. Promocja kierowana jest do nowych klientów, którzy od 31 grudnia 2019 nie posiadali dowolnej karty kredytowej Citibanku. Zobacz, jakie jeszcze wymagania należy spełnić.

ikona - osoba
Podstawowe wymagania

Uczestnik promocji:

 1. Jest osobą fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i jest konsumentem w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Z promocji wykluczone są:

 1. Osoby, które od 31 grudnia 2019 posiadały dowolną kartę kredytową Citibanku.
 2. Osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele i rezydenci podatkowi USA.
 3. Pracownicy banku Citi Handlowy biorący udział w organizacji konkursu i pracownicy BP Europa SE Oddział w Polsce.

(Ostatni punkt obowiązuje tylko, gdy wysyłasz wniosek o kartę i bierzesz udział w konkursie).

Co ciekawe, to że w regulaminie oferty promocyjnej nie znajdziemy informacji na temat zgód marketingowych i na tej podstawie można wnioskować, że takie zgody w tej promocji nie są wymagane.

Jak chodzi o termin wysłania wniosku w promocji / konkursie, to jest to 15.12.2020, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 16.12.2020.

Konkurs, w którym można wygrać 3000 zł łączy się z promocją, w której do zyskania jest 720 zł, ale istnieje też możliwość wzięcia udziału w promocji bez konkursu - w tym przypadku termin zgłoszenia to 31.01.2021 roku. 

termin ikona
Ważne terminy

15 grudnia 2020 - termin na wysłanie wniosku
16 grudnia 2020 - rozstrzygnięcie konkursu
31 stycznia 2021 - termin na wysłanie wniosku - tylko karta, bez konkursu

Jak zyskać do 720 zł?

Tyle w kwestiach formalnych, teraz przejdźmy do warunków promocji, czyli jak zyskać 720 zł.

Warunki aktywności, polegają na dokonywaniu transakcji bezgotówkowych kartą kredytową. Kryteria jakie należy spełnić:

 • w miesiącu należy wykonać transakcje bezgotówkowe wartości 500 zł, przy czym transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 250 zł, muszą być dokonane na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce, 
 • nie będą to transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych (np. transakcje podlegająca spłacie, oprocentowaniu lub naliczaniu opłat i prowizji; transakcje w zakresie gier losowych i hazardowych - pełna lista jest dostępna w Regulaminie Kart,
 • nie będą transakcjami zwróconymi.

W ten sposób możesz zyskać nagrodę wysokości 20 zł przez 36 pełnych okresów rozliczeniowych, co razem pozwala uzyskać maksymalny zysk wysokości 720 zł przez cały okres trwania promocji. Należy zaznaczyć, że jest to bardziej korzystny wariant i dotyczy on uczestników, którzy w procesie wnioskowania o kartę przedstawili dokument dochodowy.

Ci, którzy takiego dokumentu nie przedstawili, mogą na tych samych warunkach zyskać również nagrodę wysokości 20 zł, ale przez 30 pełnych okresów rozliczeniowych, co daje maksymalny możliwy zysk wysokości 600 zl.

Dodatkowo możesz wygrać 3000 zł na paliwo w konkursie

Dodatkowo możesz wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą są karty paliwowe BP o wartości 3000 zł.

Jakie warunki należy spełnić, aby zyskać tę nagrodę?

 • Złóż wniosek o kartę kredytowa na stronie promocji.
 • Do końca 1 miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, zaloguj się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej CitiBank online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 • Do końca 1 miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, dokonaj transakcji na łączną kwotę 500 zł.
 • Dodatkowo na etapie wysyłania wniosku przez stronę promocji odpowiedz na pytanie konkursowe.

Zwycięzcami konkursu zostaną uczestnicy, których odpowiedzi będą najbliżej prawdy (trzeba ocenić, ile razy w 2019 roku udało się klientom na stacjach BP zatankować dokładnie za 100 zł). W konkursie zwycięzcom przysługuje 10 nagród w formie karty paliwowej BP o wartości 3000 zł.

Podsumowanie

Takie okazje nie zdarzają się często, bo w promocji można zyskać nawet 3720 zł. Wszystko to za sprawą konkursu, w którym do wygrania jest 3000 zł, co w dużym stopniu wpływa na pulę nagród do zyskania.

Dodatkowo 720 zł można otrzymać w formie zwrotu za opłacanie paliwa. Ta nagroda jest rozłożona na 3 lata, a miesięcznie maksymalny zysk to 20 zł.

Uwaga: jeśli nie chcesz brać udziału w konkursie, możesz aplikować o kartę i starać się uzyskać tylko drugą część nagrody - zwrot za paliwo. 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram