ranking kont - logo serwisu

Zyskaj 600 zł z Kontem Przekorzystnym Biznes

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 600 zł z Kontem Przekorzystnym Biznes
6 marca 2020
Z Kontem Przekorzystnym Biznes możesz zyskać 600 zł. Premia podzielona jest na 3 części (200 zł + 200 zł + 200 zł). Poznaj szczegóły tej oferty.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
600 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.08.2019
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
31.03.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Premia podzielona jest na 3 części: 1) 200 zł za otwarcie konta i aktywność na rachunku; 2) 200 zł za umowę o terminal płatniczy i aktywne korzystanie z terminala; 3) 200 za skorzystanie z wybranego produktu Banku dla Przedsiębiorców.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Zapoznaj się z artykułem poniżej, aby poznać szczegóły na temat warunków promocji.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz z kurierem.

zyskaj 600 zł z Kontem Przekorzystnym Biznes

Zyskaj nawet 600 zł z kontem firmowym Banku Pekao

W promocji konta firmowego Banku Peako możesz zyskać nawet 600 zł. To atrakcyjna oferta, szczególnie jeśli będziesz aktywnie korzystać z rachunku. Chociaż premia jest niższa niż w przypadku konkurencyjnych ofert, to i tak można w tej promocji można całkiem sporo zyskać i to we względnie krótkim okresie czasu. Czytając ten artykuł poznasz szczegóły oferty promocyjnej Banku Peako.

Dla kogo jest ta promocja?​

Promocja jest kierowana do przedsiębiorców. Regulamin definiuje "przedsiębiorcę" jako podmiot krajowy (rezydenta), osobę fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie oraz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

W promocji mogą wziąć udział podmioty, które od 1 sierpnia 2019 roku nie posiadały konta w Banku PKO. Jeśli nie posiadałeś lub nie posiadałaś w tym czasie konta w Banku, wtedy możesz wysłać wniosek za pośrednictwem strony promocji. W kwestiach formalnych należy:

  1. Podpisać z bankiem umowę o rachunek Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektorniczną Peako24 dla firm oraz kartę debetową Mastercard wydawaną do rachunku,
  2. Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym handlowych),
  3. A także zaakceptować regulamin promocji.

Warunki promocji czyli droga po 600 zł​

Jedną z nagród w promocji, którą można otrzymać już za samo podpisanie umowy jest brak opłat przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy za wpłaty BLIK we wpłatomatach Euronet i PlanetCash. To tak w kwestiach informacyjnych. W tej części skoncentruję się na tym, jak zdobyć główną nagrodę w promocji, w wysokości 600 złotych.

Krok 1: zyskaj 200 zł za aktywność

Pierwsze 200 zł można otrzymać za aktywność na rachunku:

a) przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia rachunku, wykonaj przelew do ZUS na kwotę minimum 100 zł,
b) przez 3 kolejne miesiące wykonaj minimum 1 transakcję bezgotówkową na kwotę min. 100 zł kartą wydaną do rachunku
c) przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia rachunku wykonaj jeden przelew, inny niż do ZUS, przez aplikację mobilną PeoPay lub stronę mobilną m.pekao24.pl na kwotę min. 100 zł.

Krok 2: zyskaj 200 zł za terminal​

Aby uzyskać premię za terminal wynoszącą 200 zł należy:

a) zawrzeć z Bankiem umowę o terminal płatniczy,
b) następnie przyjąć w nim przez 3 kolejne miesiące, następujące po miesiącu od otwarcia rachunku rozliczeniowego, płatności na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

Tej premii nie możesz zdobyć, jeśli prowadzisz działalność w takich branżach jak (za regulaminem promocji): biura turystyczne/ podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z), kantory (PKD 66.12Z), lombardy (PKD 64.92Z), TAXI (PKD 49.32Z), agencje towarzyskie (PKD 96.09Z), kasyna (PKD 92.00Z), sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z), produkcja broni i amunicji (PKD 46.69Z, 25.40.Z).

Krok 3: zyskaj 200 zł za skorzystanie z produktu Banku dla Przedsiębiorców​

Kolejną premię - 200 zł - uzyskasz, jeśli w terminie do 6 miesięcy, od czasu kiedy nastąpiło otwarcie rachunku, zawrzesz z Bankiem umowę o produkt z oferty Banku przeznaczonej dla Przedsiębiorców. Mowa tutaj o jednym z tych produktów:

a) umowa kredytu na kwotę minimum 5000 zł;
b) umowa pożyczki na kwotę minimum 5000 zł;
c) umowa o kartę kredytową Mastercard z sumą limitów na kwotę min. 5000 zł.

Podsumowanie​

Choć początkowo warunki promocji mogą wydawać się skomplikowane, to w rzeczywistości wcale nie tak ciężko zdobyć nagrodę. Co ważne, maksymalną premię możemy otrzymać nawet w mniej niż pół roku (premia zostanie wypłacona do końca ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym poszczególne warunki promocji zostały spełnione).

Aktywne korzystanie z konta (przelew do ZUS, transakcje bezgotówkowe kartą, wykonanie przelewu innego niż do ZUS przez aplikację), podpisanie umowy o terminal i aktywne korzystanie z niego, a także skorzystanie z produktu Banku dla Przedsiębiorców - to działania, które warunkują uzyskanie premii. Dla osób lub spółek aktywnie korzystających z rachunku, premia w wysokości 600 zł albo nagroda cząstkowa (400 albo 200 zł), jest w zasięgu ręki. Więcej informacji o rachunku znajdziesz w rankingu kont firmowych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram