RankingKont - logo serwisu

Zyskaj 300 zł w promocji mKonta Intensive

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 300 zł
6 marca 2020
W promocji mKonta Intensive możesz szybko zyskać nawet 300 zł premii. Upewnij się, że jesteś w stanie spełnić warunki uniknięcia opłat za konto.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
300 zł
okres karencji
Okres karencji:
+3 lata
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
31.03.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Dokonaj 5 transakcji kartą, telefonem lub przez BLIK do końca pierwszego miesiąca po otwarciu konta. W ciągu 7 dni od otwarcia zasil konto kwotą 7000 zł (premia 200 zł). Powtórz te czynności w kolejnym pełnym okresie (premia 100 zł).

ważne informacje
Pozostałe informacje
Otwierając konto, upewnij się że spełnisz warunek aktywności. Inaczej poniesiesz opłatę warunkową wysokości 49,5 zł w miesiącu. Sprawdź szczegółowy opis promocji, aby dowiedzieć się więcej o jej warunkach.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz z kurierem.

zyskaj 300 zł

Wymagająca promocja, atrakcyjna nagroda

mKonto Intensive w mBanku to rachunek, który dopiero od niedawna jest oferowany w ramach akcji promocyjnych. Trudno doszukiwać się przyczyny, być może jednak taki stan rzeczy wynika z faktu, że to konto jest przeznaczone dla osób, które są w stanie zrealizować trudniejsze do spełnienia wymagania. Konto jest kierowane raczej do klientów premium, stąd nie znalazło się ono w rankingu kont osobistych (w tym rankingu jest inne konto mBanku - eKonto osobiste).

Być może właśnie ze względu na profil rachunku mKonto intensive, sama promocja do najprostszych nie należy. Mamy tutaj względnie wysokie wymagania jak chodzi o kwoty, którymi należy „obrócić”. Z drugiej jednak strony jeśli jesteś w stanie zapewnić przelew w kwocie 7000 zł, wtedy droga po 300 zł premii jest już naprawdę łatwa.

Dla kogo promocja?

W tej promocji obowiązuje długi okres karencji, wynosi ponad 3 lata. Regulamin definiuje nowego klienta (czyli kogoś, kto może wziąć udział w promocji) jako osobę, która w okresie od 01.01.2017 roku nie posiadała ani nie jest współposiadaczem rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (zwyczajnie chodzi tu o konta w mBanku).

Dalej, w kwestii formalności, aby wziąć udział w promocji należy posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Jeśli spełniasz te kryteria możesz przejść do następnego kroku, którym jest wysłanie wniosku o konto. W kwestiach formalnych – należy zaznaczyć zgodę na udział w promocji i dostarczenie regulaminu przez stronę internetową oraz zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku, przy czym musi to być umowa indywidualna (nie jako konto wspólne).

Jak zyskać 300 zł?

Warunki promocji są bardzo proste, natomiast barierą jest w tym przypadku wysokość wpływów, jakie należy zapewnić na konto bo kwota wynosi 7000 zł.


Krok 1: premia za szybki wpływ - jak zyskać 200 zł?
  • W ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływy na mKonto Intensive otwarte w ramach promocji, na kwotę 7000 zł.
  • Dokonaj 5 transakcji kartą, telefonem lub BLIK do końca pierwszego pełnego miesiąca po otwarciu konta.

W praktyce, jeśli konto otworzysz np. 6 marca, wtedy czas na zapewnienie wpływów masz do 13 marca (+7 dni), a czas na zrealizowanie transakcji: do 30 kwietnia.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz premię wysokości 200 zł. 


Krok 2: premia za transakcje - jak zyskać 100 zł?

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe 100 zł, w kolejnym miesiącu ponownie należy spełnić warunki, jak w kroku pierwszym:

  • Dokonaj 5 transakcji kartą, telefonem lub BLIK do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu konta.
  • W drugim pełnym miesiącu zasil mKonto Intensive kwotą 7000 zł.

W praktyce, trzymając się wcześniej użytego przykładu (konto otwarte 6 marca), warunki w kroku trzecim należałoby zrealizować do końca maja 2020 roku.

Jeśli spełnisz te warunki otrzymasz premię wysokości 100 zł.

Dodatkową nagroda w promocji jest możliwe zwolnienie z opłat za kartę przez pół roku. Jeśli zawnioskujesz o kartę Visa Świat Intensive, to nie poniesiesz opłat przez 6 kolejnych miesięcy, przy założeniu że w każdym z tych miesięcy dokonasz 5-ciu transakcji kartą.

Łatwa premia, ale trzeba pokonać barierę (przelew 7000 zł)

Premię w tej promocji można zdobyć w sposób łatwy i szybki. Największą barierę stanowi tutaj kwota przelewu, pozwalającego spełnić warunki promocji – bo wynosi ona 7000 zł. Dobra rada: jeśli przystępujesz do promocji, upewnij się że jesteś w stanie w każdym miesiącu zapewnić takie wpływy (nie tylko w okresie promocji), bo inaczej poniesiesz warunkową opłatę wysokości 49,5 zł w miesiącu. Alternatywnym warunkiem zwalniającym z tej opłaty jest utrzymywanie aktywów na koncie w kwocie 100 000 zł, co podobnie jak w przypadku przelewu, może stanowić spore wyzwanie.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram