RankingKont - logo serwisu

Zyskaj 300 zł w 3. edycji promocji "mKonto Intensive z premią"

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 300 zł Konto Intensive
22 lipca 2020
W tej promocji możesz zyskać 300 zł. Premia wypłacana jest przez 6 kolejnych miesięcy - maksymalnie 50 zł każdego miesiąca.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
300 zł
okres karencji
Okres karencji:
od 01.01.2017
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
31.08.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz mKonto Intensive w trakcie trwania promocji. W każdym z 6 miesięcy dokonuj płatności kartą na kwotę min. 2500 zł. Za każdy miesiąc, kiedy spełnisz warunek aktywności, otrzymasz premię wysokości 50 zł - łącznie w tej promocji możesz zyskać 300 zł.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Upewnij się, że unikniesz opłaty za tej rachunek. Warunkiem jest, aby suma miesięcznych wpływów na konto wynosiła minimum 7000 zł lub łączna suma aktywów na koncie przekraczała 100 000 zł. W innym przypadku poniesiesz opłatę wysokości 49,5 zł miesięcznie.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak

zyskaj 300 zł Konto Intensive

Zyskaj 300 zł w promocji mKonta Intensive

Oferta promocyjna mKonta Intensive zwraca uwagę ze względu na wysoką nagrodę w promocji, bo korzystając z tej oferty można zyskać nawet 300 zł. Z drugiej jednak strony należy zwrócić uwagę na fakt, że rachunek oferowany w tej promocji, to konto typu premium

Konto Intensive jest bezpłatne, gdy suma miesięcznych wpływów wynosi minimum 7000 zł lub suma aktywów na koncie to minimum 100 000 zł. Jeśli nie spełnimy tych warunków, poniesiemy opłatę wysokości 49,5 zł w miesiącu. Przed wysłaniem wniosku warto więc mieć 100% pewności, że jesteśmy w stanie uniknąć tej warunkowej opłaty, bo inaczej wiązałoby się to z wysokim kosztem korzystania z rachunku.

Oprócz wspomnianych 300 zł, nagroda w tej promocji jest zwolnienie przez okres 6 miesięcy, z miesięcznej opłaty za kartę Visa Świat Intensive.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, którzy od 01.01.2017 nie byli i na dzień wysłania wniosku nadal nie są posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - chodzi tutaj o konta w mBanku.

Wziąć udział w promocji może osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w okresie promocji (do 31.08) złoży wniosek o otwarcie rachunku i zamówi kartę do rachunku. Należy wyrazić zgodę na regulamin promocji. Umowa, którą zawrzesz w ramach oferty promocyjnej musi być umową indywidualną (nie może to być rachunek wspólny). 

Waruki promocji - jak zdobyć 300 zł?

Warunki tej promocji są bardzo proste. W celu uzyskania premii wysokości 50 zł w miesiącu:

  • w miesiącu dokonaj płatności kartą na kwotę min. 2500 zł.

Transakcje objęte promocją należy dokonywać przez 6 kolejnych miesięcy. Łącznie można w ten sposób zyskać 300 zł w formie zwrotu na konto.

Pierwsza będzie naliczona po upływie pełnego miesiąca kalendarzowego licząc od miesiąca kiedy Uczestnik przystąpi do promocji. Jeśli do promocji przystąpisz np. 8 sierpnia, wtedy transakcje objęte promocją możesz wykonywać od września, z kolei pierwszą premię wysokości 50 zł otrzymasz do końca października.

Ciekawa promocja, proste warunki, ale trzeba pokonać wysoką barierę

W tej promocji możesz zyskać 300 zł i jest to bardzo atrakcyjna nagroda. Warunki promocji są bardzo proste i przejrzyste, bo wystarczy dokonywanie transakcji kartą. Z drugiej strony, aby uzyskać nagrodę w tej promocji, należy dokonywać transakcji na kwotę min. 2500 zł w miesiącu. I to jest właśnie najwyższa bariera do pokonania, jak chodzi o tę ofertę promocyjną. Jeśli spełnimy warunki aktywności, wtedy jest to jedna z najlepszych, aktualnie dostępnych, promocji kont osobistych. 

Zobacz też: najlepsze konta osobiste w Rankingu

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram