RankingKont - logo serwisu

Zyskaj 300 zł na Allegro - nowa promocja "Piękna premia"

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
BNP Paribas - Piękna Premia
18 maja 2020
Promocja "Piękna premia" to szansa, żeby w przyjemny sposób zyskać 300 zł. Nagrodę otrzymasz w formie e-kodów na Allegro.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
300 zł
okres karencji
Okres karencji:
12 mies.
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
26.05.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz konto przez stronę promocji, do 16.06 zawrzyj umowę ramową o konto, spełnij warunki aktywności. 1) Czerwiec 2020: wykonaj 3 transakcje BLIK oraz min. 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej. 2) Lipiec 2020: wykonaj 4 transakcje bezgotówkowe i otrzymaj wpływy na kwotę min. 1000 zł. 3) Sierpień 2020: wykonaj 3 transakcje BLIK i 3 przelewy środków za pomocą bankowości elektronicznej.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Uwaga! Krótki czas na przystąpienie do promocji - tylko do 26 maja! Promocja dotyczy konta z kartą otwartą na eŚwiat (opłata stała 6 zł/mies.). Promocja może skończyć się przed czasem, jeśli zostanie wyczerpany limit 3500 wniosków.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz przez SMS. Twoją tożsamość potwierdzi kurier.

BNP Paribas - Piękna Premia

"Piękna premia" wysokości 300 zł 

"Piękna premia", to szansa aby w pięknym stylu zyskać 300 zł do wykorzystania na Allegro. Nagroda w tej promocji konta osobistego BNP Paribas jest przyznawana w formie e-kodów na Allegro. Premia jest podzielona na trzy części, a na każdym etapie możesz zyskać 100 złotych. Łącznie w puli jest 300 zł, ale zdobycie pełnej puli nagród wymaga aktywnego korzystania z rachunku przez 3 miesiące. Sprawdźmy, co należy zrobić, aby zyskać pełną pulę nagród w promocji "Konta Otwartego na Ciebie" w BNP Paribas.

Kto może przystąpić do promocji?

Zacznijmy od okresu karencji, który w tej promocji wynosi 12 miesięcy. To znaczy, że w promocji możesz wziąć udział, jeśli w okresie 12 miesięcy przed otwarciem rachunku nie posiadałeś konta w banku BNP Paribas. Jeśli na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy posiadałeś konto w BNP Parias, Twój udział w promocji jest niestety niemożliwy.

Należy spełnić też podstawowe warunki uczestnictwa w promocji promocji. Regulamin definiuje uczestnika jak osobę fizyczna, będącą obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiadającą dowód osobisty, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych.

Co zrobić, aby zyskać nagrodę w promocji?

Nagrodę w tej promocji zyskasz jeśli w określonym terminie wyślesz wniosek o konto za pośrednictwem strony promocji, a następnie w miesiącach czerwiec - sierpień 2020 spełnisz warunki aktywności. Teraz dowiesz się co zrobić, krok po kroku, aby zyskać nagrodę w tej promocji.

Krok 1. - zarejestruj się w promocji (do 26.05)

Zarejestruj się na stronie promocji uzupełniając wszystkie wymagane przez regulamin dane, a także akceptując zgody w formularzu. Następnie otwórz konto przez internet, z wykorzystaniem linka promocyjnego, który otrzymasz na adres e-mail podany w formularzu. Czas na wykonanie tych kroków masz najpóźniej do 26 maja 2020.

Krok 2. - zawrzyj umowę w zakresie konta osobistego (do 16.06)

Teraz należy zawrzeć umowę ramową z bankiem w zakresie konta osobistego, wraz z kartą otwartą na eŚwiat i dostępem do bankowości elektronicznej. Czas na spełnienie tego warunku jest do 16 czerwca 2020. Umowę podpiszesz za pośrednictwem unikalnego kodu SMS, a twoja tożsamość zostanie potwierdzona przez kuriera. Cały proces odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu.

Krok 3. - spełnij warunki aktywności (czerwiec - sierpień 2020)

Kiedy będziesz mieć za sobą kwestie formalne, przyjdzie czas na spełnienie warunków aktywności. Nagrodę w promocji otrzymasz za aktywne korzystanie z konta, w miesiącach lipiec - wrzesień 2020.

Aktywność w czerwcu 2020 - nagroda: 100 zł w e-kodzie na Allegro

Po otwarciu konta z linku, który otrzymasz na maila, w czerwcu 2020 wykonaj min. 3 transakcje BLIK oraz min. 3 przelewy środków za pomocą bankowości elektronicznej (bankowości internetowej GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile).

Nagrodę za spełnienie tych warunków otrzymasz w lipcu 2020.

Aktywność w lipcu 2020 - nagroda: 100 zł w e-kodzie na Allegro

W lipcu 2020 wykonaj minimum 4 transakcje bezgotówkowe oraz otrzymaj wpływy na konto na kwotę min. 1000 zł.

Nagrodę za spełnienie warunków aktywności otrzymasz w sierpniu 2020.

Aktywność w sierpniu 2020 - nagroda: 100 zł w e-kodzie na Allegro

Następnie, w sierpniu 2020 r. wykonaj min. 3 transakcje BLIK oraz min. 3 przelewy środków za pomocą bankowości elektronicznej (bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile).

Ważne! Każdą z nagród w promocji: e-kody na Allegro - otrzymasz w wiadomości SMS, na numer podany w trakcie rejestracji. 

Krótkie podsumowanie

BNP Paribas nie zwalnia tempa i oferuje kolejną promocje do ich konta. "Przyjemna premia" to... przyjemny sposób na to, aby zyskać 300 zł. Warunki promocji są bardzo jasne, jednak spełnienie ich wymaga regularnej aktywności na rachunku. Plusem tej promocji jest fakt, że każdą z trzech nagród cząstkowych otrzymasz już w następnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji.

Ta promocja dotyczy konta otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat. Korzystanie z tej karty wiąże się z opłatą wysokości 6 zł, której nie można uniknąć. W zamian otrzymasz możliwość wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie bez prowizji Banku, a także możliwość skorzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Cyber pomoc". Oraz możliwość uzyskania nagrody w wysokości 300 zł, oczywiście. :-)

Zobacz też: konta bez opłat - ranking darmowych kont.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram