ranking kont - logo serwisu
Zyskaj 300 zł bonusu na prostych warunkach od Organizatora promocji, a dodatkowo do 1000 zł od Banku Santander i nawet 2000 zł na Sprzedajemy.pl.
zyskaj do 3300 zł z kontem firmowym w Santander

Zobacz, co zyskujesz:

1

Premia za aktywność od Organizatora Rankomat.pl

2

Premia od Banku za płacenie kartą i terminal płatniczy

3

Wartość premii do wykorzystania na portalu Sprzedajemy.pl

Możesz zyskać 
nagrody wartości: 

3300 zł

W promocji przez 24 miesiące bez opłat

Warunki aktywności:

Spełniam warunkiNie spełniam warunków
Szczegóły, znajdziesz w aktualnym cenniku.

Najważniejsze informacje o promocji

warunki promocji
Skrót warunków promocji

Utwórz i aktywuj Profil Uczestnika na dedykowanej stronie promocji. Do 31.03.2021 r. przez swój profil, złóż wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia. Umowę podpisz do 15.04.2021 r i wyraź zgody marketingowe. Następnie pobierz i zaloguj się do aplikacji mobilnej, wykonaj co najmniej 3 przelewy zwykłe lub ekspresowe. Tyle wystarczy, aby otrzymać 300 zł bonusu! Dodatkowo zyskaj do 3000 zł - szczegóły w opisie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ważne informacje
Pozostałe informacje
Dodatkowym benefitem w promocji, jest zwolnienie z opłat przez okres 24 miesięcy.
dom - ikona
Załóż konto bez wychodzenia z domu

- otwórz konto online, umowę podpisz z kurierem

Promocja z pulą nagród 3300 zł!

Przedsiębiorcy, którzy decydują się otworzyć konto w promocji, zwykle mogą liczyć na wysokie zyski, często w kwocie 1000 zł i więcej. Tym razem jednak mamy do czynienia z prawdziwą kumulacją nagród. W puli są nagrody wartości aż 3300 zł. Na te nagrody, składa się:

 • 300 zł bonusu od Organizatora promocji. Tę nagrodę można zyskać w bardzo prosty sposób!
 • 1000 zł, to premia od Banku. 900 zł możesz zyskać w formie moneyback za płacenie kartą, a dodatkowo 100 zł nagrody za terminal płatniczy.
 • 2000 zł to wartość nagród, które można zyskać otwierając konto, na portalu Sprzedajemy.pl

Warunki uczestnictwa

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania premii, jest wysłanie wniosku w promocji. W tej części dowiesz się, jakie warunki należy spełnić, aby wziąć udział w tej promocji.

Warto wiedzieć, że jeśli posiadasz konto osobiste w Banku (rachunek dla osób indywidualnych), wtedy możesz wziąć udział w tej promocji

Najpierw utwórz konto na stronie Organizatora promocji

W tej promocji, najpierw należy utworzyć profil przez stronę Organizatora, a następnie przez ten profil, złożyć wniosek o konto. W tej promocji należy wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie pozwalającym na realizację promocji. Pełną listę zgód znajdziesz ramce poniżej.

Do promocji możesz przystąpić do 31 marca, a czas na zawarcie umowy jest do 15 kwietnia 2021 roku.

termin ikona
Ważne terminy

31 marca 2021 - termin na wysłanie wniosku w promocji
15 kwietnia 2021 - termin na podpisanie umowy

Jak zyskać 300 zł oraz dodatkowo nagrody warte 3000 zł?

Warunki zyskania bonusu 300 zł są bardzo proste do spełnienia. W tej części dowiesz się, jak zyskać nagrody w tej promocji.

warunek promocji - etap 1

Nagroda #1 (300 zł) - warunki aktywności

 • W pierwszym kroku na drodze do zyskania nagrody wartości 300 zł, należy utworzyć profil uczestnika, na tej stronie promocji. Aktywuj swoje konto i zaloguj się do panelu.
 • Następnie złóż wniosek o konto, przez profil uczestnika. Masz na to czas do 31 marca 2021, a umowę o konto należy podpisać do 15.04.2021 r. Pamiętaj, żeby we wniosku o konto, podać ten sam adres co przy rejestracji profilu. Nie zapomnij również wyrazić wymaganych zgód.

Po założeniu konta, należy spełnić proste warunki promocji:

 1. Pobierz i zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku
 2. Wykonaj 3 dowolne przelewy Elixir, Express Elixir lub Bluecash. Uwaga - nie mogą to być przelewy do ZUS i US.
 3. W ostatnim kroku, do 18.06.2021 r. otrzymasz link w wiadomości e-mail oraz na swoim Profilu Uczestnika, na stronie Bonus eBrokerPartner. Kliknij na ten link i uzupełnij dane, potrzebne do wypłacenia bonusu. 
gwiazdki - o Rankingu

Wypłata bonusu wartości 300 zł

Do 18.06.2021 r. otrzymasz mailowe powiadomienie o przyznaniu bonusu. Sprawdź folder SPAM, ew. zaloguj się na swoje konto uczestnika promocji - nie zapomnij uzupełnić danych, potrzebnych do otrzymania nagrody.

Premię otrzymasz do 30.06.2021 r., na konto otwarte w promocji.

warunek promocji - etap 2

Zyskaj do 1000 zł od Santander Banku

Dodatkowo biorąc udział w tej promocji możesz zyskać także inne nagrody. W ramach promocji Santander Banku, możesz otrzymać:

 • 900 zł premii za płatności kartą debetową Mastercard Business Debit
 • 100 zł premii za terminal płatniczy.

Warunkiem uzyskania premii wysokości do 900 zł, jest:

 • wykonanie raz w miesiącu przelewu do ZUS lub US, na kwotę minimum 200 zł
 • wyrażenie zgód marketingowych.

W zamian uzyskasz:

 • 3% premii od łącznej wartości transakcji bezgotówkowych kartą - maksymalnie 150 zł w miesiącu, przez 6 kolejnych miesięcy - łącznie nawet 900 zł.

Dodatkowo 100 zł za terminal możesz uzyskać za podpisanie umowy z Elavon Financial Services Designated Activity Company, za pośrednictwem Santander Bank Polska oraz aktywację terminalu (pierwsza transakcja) w ciągu 6 miesięcy od założenia konta.

Więcej na temat tej promocji, możesz również przeczytać w tym artykule.

warunek promocji - etap 3

Dodatkowo do 2000 zł na Sprzedajemy.pl

Dodatkowo, uczestnicy promocji, mogą zyskać nawet 2000 zł do wykorzystania na sprzedajemy.pl

 • Aby zyskać premię 1000 zł od Santander Bank Polska, w okresie promocji wypełnij ten formularz promocyjny na stronie Banku i wyraź zgody zwarte w formularzu.
 • Dodatkowo możesz uzyskać premię wartości 1000 zł (100 zł miesięcznie, przez 10 miesięcy) od Sprzedajemy.pl Sp. z o.o., na promocję usług w serwisie sprzedajemy.pl oraz 3 miesiące konta PRO bez opłat. Wystarczy, że w okresie promocji, założysz konto PRO, przez stronę internetową Organiatora: sprzedajemy.pl.

Kumulacja, jakiej jeszcze nie było

Nawet 3300 zł można zyskać w promocji Santander Banku! Na promocję składają się nagrody od Organizatora, Banku oraz firmy Sprzedajemy.pl. 

Szczególnie warto zwrócić uwagę na fakt, że bonus wysokości 300 zł, można zyskać w bardzo łatwy sposób. 

To wszystko, w połączeniu z faktem, że uczestnicy promocji, przez 24 miesiące są zwolnieni z opłat, sprawia że Konto Dla Firm w Santander Banku to oferta, na którą trzeba zwrócić uwagę. Zdecydowanie!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram