RankingKont - logo serwisu

Zyskaj 220 zł w promocji konta osobistego Banku Millennium

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 200 zł w promocji konta Banku Millennium
3 lipca 2020
Zyskaj do 220 zł w promocji konta osobistego w Banku Millennium. To aktualnie jedna z najciekawszych ofert promocyjnych.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
220 zł
okres karencji
Okres karencji:
Nowy Klient
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
31.08.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz konto i aktywuj aplikację mobilną do 31.08.2020. We wrześniu, październiku i w listopadzie wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKiem i zasil konto na kwotę min. 1000 zł w każdym z tych miesięcy.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Dodatkowo za założenie konta i wyrażenie zgód wymaganych regulaminem promocji, otrzymasz kod do odbioru 20 zł cashbacku na zakupy na goodie.pl lub przez aplikację mobilną Goodie. Obowiązuje limit 20 000 kont.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, możesz otworzyć konto wykorzystując selfie.

zyskaj 200 zł w promocji konta Banku Millennium

Zyskaj 220 zł w promocji konta Banku Millennium (łatwo!)

Bank Millennium powraca z popularną promocją, ale tym razem stawka jest jeszcze wyższa. Możesz nawet zyskać 220 zł - 200 zł za otwarcie rachunku i podstawową aktywność na koncie przez 3 kolejne miesiące, a dodatkowo otrzymasz kod SMS, który możesz zamienić na 20 zł cashbacku do wykorzystania w trakcie zakupów. Samo Konto 360 Banku Millennium oferowane w tej promocji, jest jednym z najlepszych rachunków bankowych dla klientów indywidualnych. To wszystko sprawia, że obok tej oferty promocyjnej ciężko przejść obojętnie. Minusy? Ofertą objęta jest limitowana liczba kont, stąd promocja może zakończyć się przed czasem. Nie przedłużajmy więc, sprawdźmy jakie są warunki tej promocji!

Podstawowe warunki uczestnictwa w promocji

Zacznijmy od podstawowych warunków uczestnictwa w promocji. Jak zawsze, Bank Millennium nie definiuje okresu karencji (co często możemy spotkać w innych promocjach). Zgodnie z regulaminem, w ofercie promocyjnej nie może wziąć udziału były klient, który uczestniczył w sprzedaży premiowej Konta 360 lub Konta 360 Student. Uczestnikiem promocji nie może być też osoba, która na dzień rozpoczęcia promocji posiada jakikolwiek produkt Banku Millennium (a więc nie tylko konto osobiste) lub wniosek o taki produkt jest aktualnie procesowany przez bank.

Jeśli jesteś byłym klientem, ale nie otworzyłeś Konta 360 w ramach sprzedaży premiowanej, wtedy możesz wziąć udział w tej promocji - tak wynika z regulaminu.

Natomiast podstawowe warunki uczestnictwa w promocji to: ukończone 18 lat, pełna zdolność do czynności prawnych, nie możesz być pracownikiem banku, wniosek o konto należy złożyć za pośrednictwem strony promocji i zaakceptować regulamin.

Warunki aktywności - jak zyskać 200 zł (+20 zł)?

Jeśli przebrnęłaś z sukcesem przez podstawowe warunki promocji, w następnej kolejności należy spełnić warunki promocji, a są one bardzo proste. 

Krok 1

W kroku pierwszym załóż Konto 360 lub Konto 360 Student przez stronę promocji i zawrzyj umowę do dnia 31.08.2020. Konto możesz założyć online, na selfie, bez wychodzenia z domu. W tym kroku należy też wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku.

Krok 2

Krok drugi wymaga aktywnego korzystania z konta, a konkretnie:

  • Do 31.08.2020 aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.
  • W każdym z kolejnych miesięcy - wrzesień, październik i listopad wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta lub BLIKiem oraz zapewnij wpływy zewnętrzne, których suma wyniesie co najmniej 1000 zł. Pamiętaj, że ten warunek należy spełnić w każdym z trzech miesięcy (wrzesień - listopad).

I to właściwie wszystko jeśli chodzi o warunki tej promocji. Przyznasz, że jej konstrukcja jest naprawdę prosta?

Dodatkowo 20 zł cashbacku

Dodatkowo w tej promocji możesz otrzymać kod do odbioru 20 zł cashbacku za zakupy na Goodie.pl - platformy pozwalającej na uzyskanie zwrotu pieniędzy za zakupy w sklepach internetowych. W tym przypadku jedynym warunkiem jest wyrażenie zgód marketingowych, które są wymagane przez regulamin promocji. Kod otrzymasz SMS-em do 30.09.2020 r.

Odbiór nagród i krótkie podsumowanie

Jeśli spełnisz warunki aktywności w tej promocji, to nagrodę otrzymasz do 31 grudnia 2020 roku na konto otwarte w ramach tej promocji. Warunki tej promocji są bardzo proste do spełnienia i każdy, kto w miarę regularnie będzie korzystać z konta, nie powinien mieć problemu, żeby je spełnić. Konto 360 oferowane w tej promocji, to warunkowo darmowy rachunek bankowy, jeden z najlepszych w rankingu kont osobistych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram