ranking kont - logo serwisu

Zyskaj 200 zł w promocji "Premia z Kontem 360°"

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 200 zł w promocji Konta 360
4 maja 2020
Podpisz umowę na selfie, spełnij warunki aktywności i odbierz 200 zł. Droga po nagrodę w tej promocji jest bardzo prosta.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
200 zł
okres karencji
Okres karencji:
Nowy klient
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
22.06.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Załóż konto do 22 czerwca, następnie w lipcu, sierpniu i we wrześniu wykonaj przynajmniej 1 płatność kartą albo BLIK-iem i w każdym z tych miesięcy zasil konto kwotą 1000 zł. Aktywuj aplikację mobilną do 30 września 2020.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Okres karencji: Nowy Klient - to znaczy, że w promocji mogą wziąć udział osoby, które wcześniej nie uczestniczyły w podobnej akcji promocyjnej. Ta promocja Banku Millennium to prawdziwy hit!
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz "na selfie" bez wychodzenia z domu.

zyskaj 200 zł w promocji Konta 360

Zyskaj 200 zł w prosty sposób

Promocja Banku Millennium cieszy się dużą popularnością i nie bez przyczyny. Warunki promocji są łatwe do spełnienia, a Konto 360 to ciekawa propozycja, znajdująca się w czołówce rankingu kont osobistych.

Korzystając z rachunku oferowanego w promocji możesz uniknąć wszystkich opłat - w tym za bankomaty. Dodatkowo zyskasz dostęp do dołączonych usług, bez dodatkowych kosztów. Konto 360 oferuje dostęp do innowacyjnej bankowości elektronicznej Millenet. Do tego wszystkiego dostaniesz od Banku 200 zł, za otwarcie konta i spełnienie podstawowych warunków promocji. Trudno więc się dziwić popularności oferty promocyjnej Banku Millennium.

Kto może przystąpić do promocji?

Największą barierą uczestnictwa w promocji jest to, w jaki sposób Bank Millennium definiuje "nowego klienta". Inne Banki jako nowego klienta zazwyczaj określają osobę, która w określonym czasie w przeszłości - np. półtora czy dwa lata wstecz - nie posiadała konta w banku. W przypadku Banku Millennium nie spotkamy się z taką definicją. Tutaj, zgodnie z regulaminem tej promocji, nowym klientem jest osoba, która w przeszłości nie brała udziału w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360 lub Konta 360 Student.

W tym przypadku nie mamy zdefiniowanego okresu czasu, należy zatem rozumieć że jest tu mowa o dowolnym okresie w przeszłości. W promocji nie mogą wziąć udziału aktualni (obecni) klienci Banku.

Należy też spełnić podstawowe wymagania:

    1. Ukończone 18 lat i pełna zdolność do czynności prawnych
    2. Uczestnik nie może być pracownikiem Banku
    3. Należy złożyć wniosek za pośrednictwem strony promocji, akceptując regulamin.

Warunki aktywności

Warunki aktywności w tej promocji są bardzo proste do spełnienia. To są dwa kroki, które należy wykonać, aby zawrzeć umowę o konto:

Krok 1. - wyślij wniosek

Wniosek w tej promocji możesz wysłać do 22 czerwca 2020 roku. Wniosek należy wysłać przez stronę promocji. Należy zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Co ciekawe, cały proces otwierania konta, może teraz zamknąć się w ciągu 15 minut. Umowę podpiszesz zdalnie, bez wychodzenia z domu, z wykorzystaniem selfie.

Krok 2. - spełnij warunki aktywności

Teraz należy spełnić warunek aktywności, polegający na aktywnym korzystaniu z konta w miesiącach lipiec, sierpień i wrzesień. 

Jak spełnić warunki aktywności w tej promocji:

  1. Zasil konto tak, aby suma wpływów w każdym z trzech miesięcy wyniosła minimum 1000 zł.
  2. W każdym z miesięcy lipiec, sierpień, wrzesień, dokonaj co najmniej jednej płatności kartą do konta lub za pomocą BLIK.
  3. Aktywuj aplikację mobilną do Konta 360, do 30 września 2020 roku.

Tyle wystarczy, aby zyskać 200 zł, dodatkowo testując jeden z najlepszych rachunków. :-)

aktualizacja: Dodatkowo zyskaj 20 zł MoneyBack za zakupy z Goodie

Dodatkowo w tej promocji możesz zyskać 20 zł zwrotu, za zakupy z Goodie.pl - platformy cashback, pozwalającej utrzymać zwrot dokonywanie zakupów u wybranych Partnerów. Należy założyć Konto 360 lub Konto 360 Student i wyrazić zgody wymagane przez Regulamin Promocji. Do 22 lipca 2020 otrzymasz SMS-em kod do odbioru wartości 20 zł wraz z instrukcją skorzystania z tego kodu.

Kilka zdań podsumowania

Jeśli spełnisz opisane warunki, otrzymasz premię wysokości 200 zł w terminie do 30 października 2020 roku. Do czasu uzyskania premii nie należy rozwiązywać umowy, ani odwoływać wyrażonych wcześniej zgód.

Promocja Banku Millennium posiada bardzo prostą konstrukcję i droga po 200 zł jest dość łatwa. Barierą może okazać się warunek przystąpienia do promocji. Jeśli kwalifikujesz się do wzięcia udziału w tej ofercie promocyjnej, wtedy na pewno warto skorzystać z tej promocji.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram