ranking kont - logo serwisu

Zyskaj 200 zł w nowej promocji Konta Jakie Chcę

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 200 zł w pormocji Konta Jakie Chcę
1 września 2020
Zyskaj 200 zł za otwarcie konta i aktywne korzystanie z rachunku. Dodatkowo: 50 zł za polecenie konta i do 300 zł zwrotu za rachunki.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
200 zł
okres karencji
Okres karencji:
od 1.09.19 r. / 1.04.19 r.
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.09.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz konto do 30.09.2020, wyrażając zgody marketingowe. Przez 3 kolejne miesiące od otwarcia konta zapewnij wpływy na kwotę min. 1000 zł oraz wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych oraz zaloguj się przynajmniej 1 raz do aplikacji Santander mobile. Dowiedz się jak zyskać dodatkowe bonusy czytając opis tej promocji.

ważne informacje
Pozostałe informacje
W tej promocji możesz zyskać: 200 zł za otwarcie konta i spełnienie warunków. Dodatkowo: 50 zł za polecenie konta i do 300 zł zwrotu za rachunki. Okres karencji w tej promocji jest dłuższy dla osób, które otworzyły wcześniej konto w promocji.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak - zawarcie umowy jest możliwe za pośrednictwem kuriera.

zyskaj 200 zł w pormocji Konta Jakie Chcę

Zyskaj 200 zł i dodatkowe bonusy - nowa promocja Konta Jakie Chcę

Santander Bank wita nowy miesiąc nową promocją. Klienci, którzy zdecydują się teraz otworzyć Konto Jakie Chcę, mogą zyskać 200 zł. Dodatkowo można zyskać 50 zł za polecenie konta oraz do 300 zł zwrotu za rachunki. Stawka jest więc wysoka. W tym artykule znajdziesz opis promocji, w której możesz zyskać 200 zł premii. Uzyskasz też więcej informacji na temat innych promocji tego rachunku, w których możesz teraz wziąć udział.

Warunki uczestnictwa - dla kogo jest ta promocja?

Okres karencji w tej promocji rozpoczyna się od 1 września 2019 r. To znaczy, że aby wziąć udział w promocji, właśnie od tego dnia nie mogłeś być właścicielem ani współwłaścicielem konta bankowego w polskich złotych, w Santander Banku. Jeśli na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy nie posiadałeś konta w Santander Banku, wtedy możesz wziąć udział w tej promocji. 

Uwaga! Jeśli wcześniej otworzyłaś konto w Santander Banku w promocji, wtedy okres karencji jest dłuższy i zaczyna obowiązywać od 1 kwietnia 2019 roku.

W tej promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych, polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W promocji nie mogą uczestniczyć pracownicy Organizatora (tj. Santander Bank Polska).     

Zyskaj 200 zł - warunki aktywności

Dowiedz się, jakie warunki należy spełnić, aby zyskać 200 zł nagrody w tej promocji.

Krok 1 - wniosek i umowa

 • Do 30 września 2020 r. złóż wniosek przez stronę internetową banku,
 • Następnie, na podstawie tego wniosku, podpisz umowę o konto do 15 października 2020 r.

Krok 2 - wyraź zgody

Należy wyrazić zgody marketingowe najpóźniej do 30 października 2020 roku i nie odwoływać ich do końca okresu trwania promocji. Zgody, jakie należy wyrazić, to:

 • zgoda na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • zgoda na otrzymanie od banku korespondencji w formie elektronicznej.

Pamiętaj też, aby podać aktywny numer telefonu komórkowego i aktualny adres mailowy do kontaktu.

Krok 3 - spełnij warunki aktywności

Prawdopodobnie najważniejszy element tej promocji, czyli spełnienie warunków aktywności. 

W każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta:

 • zapewnij wpływ na konto otwarte w promocji na sumę 1000 zł lub więcej,
 • wykonaj min. 5 transakcji kartą debetową do konta lub BLIKiem (brane pod będą tylko transakcje rozliczone i nie anulowane w ciągu 7 dni od ich rozliczenia; do transakcji nie są wliczane wypłaty z bankomatów),
 • zaloguj się do aplikacji Santander mobile.

Warunki należy spełniać:

 • dla kont założonych we wrześniu 2020, warunki należy spełniać w miesiącach: wrzesień, październik i listopad LUB październik, listopad i grudzień,
 • dla kont założonych w październiku 2020, warunki należy spełniać w miesiącach: październik listopad i grudzień LUB listopad, grudzień i styczeń.

Dodatkowo zyskaj: do 300 zł zwrotu za rachunki i 50 zł za polecenie konta

Spełniając opisane powyżej warunki, zyskasz 200 zł w tej promocji.

Jednak równolegle możesz (ale nie musisz) wziąć tez udział w innych promocjach i tym samym osiągnąć dodatkowy zysk wysokości:

 • do 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków za gaz, energię elektryczną i telekomunikację (telewizja lub telefon lub internet). Więcej dowiesz się w opisie tej promocji.
 • do 500 zł w programie poleceń - za każde skutecznie polecone konto zyskasz 50 zł.

Podsumowanie - dobra promocja, dobre konto!

W tej promocji można zyskać naprawdę sporo, bo oprócz podstawowej nagrody 200 zł, jest jeszcze szansa na zyskanie 300 zł zwrotu za rachunki i nawet 500 zł w programie poleceń. Uczestnictwo w pozostałych promocjach jest opcjonalne.

Konto oferowane w ramach promocji to bardzo ciekawa propozycja. Korzystając z tego rachunku możesz dokonywać darmowych przelewów natychmiastowych (aktualnie tej możliwości nie spotkamy w innych kontach osobistych) oraz dokonywać bezpłatnych wypłat z bankomatów BLIKIEM. Spełniając warunki promocji unikniesz warunkowych opłat za konto oferowane w ramach promocji, które aktualnie znalazło się w czołówce rankingu kont osobistych.

źródła - ikona
Dowiedz się więcej
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram