RankingKont - logo serwisu

Zyskaj 200 zł + 20 zł na Pyszne.pl w promocji Banku Millennium

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 200 zł i voucher wartości 20 zł
10 kwietnia 2020
Zyskaj 200 zł premii + 20 zł do wykorzystania na Pyszne.pl. Konto można otworzyć w 100% online (weryfikacja przy użyciu zdjęcia).

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
220 zł
okres karencji
Okres karencji:
Nowy klient
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
27.04.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Załóż Konto 360° lub Konto 360° Student, aktywuj aplikację mobilną do 31.07.2020 oraz w każdym z trzech miesięcy: maj, czerwiec i lipiec, zasil konto kwotą min. 1000 zł i wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Dodatkowo możesz zyskać voucher wartości 20 zł do wykorzystania na Pyszne.pl, jeśli założysz konto z wykorzystaniem fotoweryfikacji (selfie).
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak. Umowę można podpisać za pomocą selfie (fotoweryfikacja) lub z kurierem.

zyskaj 200 zł i voucher wartości 20 zł

Zyskaj 200 zł + 20 zł na Pyszne.pl​

Bank Millennium wystartował z nową promocją "200 zł z kontem online". Otwierając Konto 360, możesz zyskać 200 zł premii, a dodatkowo 20 zł do wykorzystania na Pyszne.pl. Jest też nowa możliwość weryfikacji tożsamości - można to zrobić za pomocą selfie, dzięki czemu cały proces otwierania rachunku odbywa się w 100% online, a wtedy w celu zawarcia umowy nie trzeba wychodzić z domu. 

To właśnie wybierając tę metodę - "na selfie" - można zyskać dodatkowo 20 zł na Pyszne.pl. Z kolei nagrodę główną - 200 zł  - możesz otrzymać za aktywność na rachunku w trzech kolejnych miesiącach.

Kto może wziąć udział w promocji?​

Ta promocja jest przeznaczona dla nowych klientów Banku. Jak przypadku innych promocji Konta 360, Bank nie definiuje okresu karencji. W promocji mogą wziąć udział osoby, które nigdy wcześniej nie brały udziału w sprzedaży premiowanej Konta 360 albo Konta 360 Student. Z promocji wykluczone są osoby, które na dzień składania wniosku posiadają jakikolwiek produkt w Banku lub są stroną dowolnej umowy z bankiem.

Oprócz tego, aby wziąć udział w promocji należy mieć ukończone 18 lat i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Nie można być pracownikiem Banku. Wniosek należy złożyć za pośrednictwem strony promocji, akceptując regulamin oferty promocyjnej.

Co należy zrobić, aby zyskać 200 zł?​

Oto co należy zrobić krok po kroku, aby uzyskać 200 zł premii w tej promocji:

1) Do 27 kwietnia 2020 roku złóż wniosek o Konto 360 przez stronę promocji. Składając wniosek należy wyrazić zgody na otrzymanie informacji handlowych i marketingowych od Banku. Następnie na podstawie tego wniosku należy zawrzeć umowę o konto z kartą debetową do 30 kwietnia 2020 roku.

2) Do 31 lipca 2020 roku aktywuj aplikację mobilną.

3) W każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych - w maju, czerwcu oraz w lipcu 2020 - zasil konto tak, aby suma wpływów zewnętrznych wyniosła minimum 1000 zł każdego miesiąca. Dodatkowo w każdym z tych miesięcy dokonaj co najmniej jednej płatności kartą do konta lub za pomocą BLIKa. Mogą to być transakcje za płatności internetowe, dzięki czemu warunki promocji w praktyce możesz spełnić bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo 20 zł na Pyszne.pl​

Oprócz tego dodatkowo możesz otrzymać voucher na Pyszne.pl o wartości 20 zł. Najważniejszym warunkiem uprawniającym do uzyskania tej nagrody jest zawarcie umowy o konto przy użyciu selfie (usługa fotoweryfikacji). Konto w ten sposób można założyć tylko wtedy, kiedy wniosek wysyłasz przy użyciu smartfona.

W przypadku vouchera na Pyszne.pl regulamin definiuje dwa dodatkowe warunki, przy czym są to kwestie mocno formalne - posiadanie dowodu osobistego i numeru PESEL oraz nie zajmowanie eksponowanego stanowiska politycznego.

Przekazanie nagród​

Voucher wartości 20 zł na Pyszne.pl otrzymasz do 20 maja 2020 roku, jeśli do tego czasu nie rozwiążesz umowy o konto. Z kolei nagrodę główną - premię wysokości 200 zł - otrzymasz do 31 sierpnia, jeśli spełnisz wszystkie warunki i do tego czasu nie wypowiesz umowy o konto.

Podsumowanie​

Promocja Banku Millennium pozwala w łatwy sposób zyskać 200 zł oraz dodatkowe 20 zł do wykorzystania na Pyszne.pl. Cały, proces otwarcia konta odbywa się w 100% zdalnie, a konto można otworzyć bez wychodzenia z domu. Z kolei rachunek oferowany w promocji - Konto 360 lub Konto 360 Student - to topowa oferta jak chodzi o konta osobiste. Czy warto skorzystać z tej promocji? Jeśli tylko jesteś nowym  klientem banku i spełniasz podstawowe warunki uczestnictwa, wtedy nie ma co się zastanawiać.

Zobacz też: ranking kont osobistych i sprawdź, na którym miejscu znalazło się Konto 360.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram