RankingKont - logo serwisu

Zyskaj 200 zł na Allegro w promocji konta PKO BP

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
promocja PKO BP - zyskaj 200 zł
10 sierpnia 2020
Nowa promocja PKO BP to szansa, aby w łatwy sposób zyskać 200 zł na Allegro. Poznaj warunki tej promocji.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
200 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 1.01.2019
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
18.09.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Zarejestruj się w promocji do 18.09.2020, do 18.09.2020 otwórz Konto za Zero lub Konto dla Młodych w PKO BP i wyraź zgodę marketingową. Do 09.10.2020 r. wykonaj co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą i 3 płatności BLIK.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Promocja może skończyć się przed czasem, jeśli zostanie wyczerpany limit 3000 wniosków.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak

promocja PKO BP - zyskaj 200 zł

Łatwe 200 zł do zyskania na Allegro w promocji PKO BP

W nowej promocji Konta za Zero i Konta dla Młodych w PKO BP możesz zyskać 200 zł na Allegro. Warunki tej promocji są bardzo proste, bo tak na dobrą sprawę wystarczy otworzyć rachunek, wyrazić zgody marketingowe i następnie wykonać 6 transakcji bezgotówkowych. Tutaj poznasz szczegółowe warunki tej oferty promocyjnej. 

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku. Zgodnie z regulaminem promocji, takimi nowymi klientami są osoby, które od 1 stycznia 2019 roku nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku PKO BP, w tym rachunku Inteligo.

Należy też spełnić podstawowe wymagania, które kwalifikują do wzięcia udziału w tej promocji. W tej promocji może wziąć udział osoba, która: posiada pełną zdolność do czynności prawnych, ma adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na dzień wydania nagrody będzie posiadaczem konta i karty (nie można zamykać konta przed otrzymaniem nagrody) oraz działa jako konsument. 

Jeśli spełniasz te warunki, możesz przystąpić do kolejnego, jakim jest spełnienie warunków promocji w PKO BP.

Warunki promocji - jak zyskać 200 zł?

200 zł na Allegro w promocji PKO BP zyskasz spełniając następujące warunki:

  1. Do 18 września 2020 zawrzyj umowę o otwarcie i prowadzenie konta wraz z kartą lub złóż elektronicznie wniosek o otwarcie konta za pośrednictwem strony internetowej. Wniosek możesz złożyć także w aplikacji IKO lub w serwisie iPKO. Następnie zawrzyj umowę o otwarcie i prowadzenie konta wraz z kartą do rachunku.
  2. Między 3 sierpnia, a 18 września należy wyrazić zgodę marketingową na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych), za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.
  3. Zarejestruj się w promocji na dedykowanej stronie. Jeśli otworzysz konto przez internet z powyższego linka (punkt pierwszy), to ten krok masz już za sobą.
  4. Najważniejsze czyli warunek aktywności w tej promocji: do 9 października 2020 r. dokonaj minimum 3 operacji bezgotówkowych kartą (mogą to być płatności zbliżeniowe), które zostaną rozliczone w systemie Banku oraz minimum 3 Płatności BLIKIEM. Łącznie należy dokonać przynajmniej 6 transakcji bezgotówkowych w ramach tej promocji.

Nagroda w promocji

Nagrodą w tej promocji jest karta podarunkowa w formie kodu elektronicznego, która uprawnia do dokonania płatności na Allegro.pl (także przez aplikację mobilną Allegro). Kod jest ważny do 30.06.2021 r., jego wartość wynosi 200 zł brutto. Liczba nagród jest ograniczona do 3000, co ciekawe, w przypadku wyczerpania puli nagród bank zastrzega sobie możliwość do... zwiększenia puli Nagród. Może się także zdarzyć, że promocja zostanie zakończona przed czasem.

Nagroda wydawana jest uczestnikom, którzy spełnią wszystkie warunki, w dwóch turach:

 1. Do 25 września 2020 - dla uczestników, którzy spełnią warunki promocji do 30 sierpnia 2020.
 2. Do 6 listopada 2020 r. - dla uczestników, którzy spełnią warunki promocji do 9 października 2020

Bank wyśle wiadomość zawierającą kody elektroniczne. Będzie ona dostępna w aplikacji IKO uczestnika promocji, w sekcji "powiadomienia". Zatem, aby otrzymać nagrodę należy zainstalować i aktywować aplikację IKO.

Podsumowanie - ta promocja jest... świetna!

PKO BP nie był w ostatnim okresie bankiem, który działał aktywnie w obszarze promocji bankowych. Kiedy jednak już pojawiła się promocja dołączona do ich rachunku, to jest od razu jest to prawdziwy hit. Dlaczego to promocja, obok której nie powinniśmy przejść obojętnie?

 • Warunki są bardzo proste do spełnienia - wystarczy w sumie 6 transakcji bezgotówkowych.
 • Nagroda wartości 200 zł to "nie byle co".
 • Nagrodę można zyskać w bardzo krótkim czasie. W niektórych przypadkach 200 zł możesz otrzymać w niespełna miesiąc, po otwarciu rachunku!

Brawo dla PKO BP, to bardzo dobra oferta. Nie będzie nic dziwnego, jeśli limit 3000 zgłoszeń zostanie wyczerpany przed czasem.

Zobacz też: najlepsze konta osobiste - ranking.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram