ranking kont - logo serwisu

Zyskaj 200 zł bez wychodzenia z domu z kontem Banku Peako

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 200 zł w promocju Banku Pekao
4 kwietnia 2020
Otwórz konto na selfie i zgarnij 200 zł. Cały proces otwierania rachunku w promocji Banku Peako odbywa się zdalnie. Sprawdź warunki tej promocji.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
200 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.01.2019
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
20.05.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz konto w promocji, zawrzyj umowę w aplikacji PeoPay lub online przez stronę promocji i spełnij warunki aktywności: w miesiącu następującym po otwarciu konta oraz w każdym z trzech kolejnych miesięcy: 1) zapewnij pojedynczy wpływ zewnętrzny na kwotę min. 500 zł, 2) wykonaj jedną transakcję kartą do konta lub aplikacją PeoPay oraz 3) zaloguj się do aplikacji PeoPay.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Dodatkowo możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym, przez 4 miesiące, dla kwoty do 30 tysięcy złotych.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz "na selfie" (wykorzystując Twoje zdjęcie).

zyskaj 200 zł w promocju Banku Pekao

Zyskaj 200 zł bez wychodzenia z domu

W promocji Konta Przekorzystnego, możesz zyskać 200 zł. Promocja jest o tyle ciekawa, że można w niej wziąć udział w 100% online. Konto otworzysz zdalnie, jak również umowę możesz podpisać bez wychodzenia z domu. Zrobisz to z wykorzystaniem selfie w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej banku. Czytając ten wpis, dowiesz się jakie warunki należy spełnić, aby wziąć udział w promocji i zyskać 200 zł nagrody.

Kto może wziąć udział w promocji?​

Zacznijmy od kwestii formalnych, czyli jakie warunki należy spełniać, aby powalczyć o 200 zł. Zgodnie z postanowieniami regulaminu promocji, jej uczestnikiem może być pełnoletnia osoba fizyczna, będąca konsumentem, która mieszka na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W promocji nie mogą wziąć udziału pracownicy Banku.

Najważniejszą kwestią jest okres karencji, który w tej promocji rozpoczyna się 1 stycznia 2019 roku. To znaczy, że osoby, które w dowolnym momencie od 1 stycznia 2019 roku były związane z Bankiem Peako (np. jako posiadacz lub współposiadacz rachunku osobistego albo posiadały lokatę terminową), są wykluczone z wzięcia udziału w tej promocji.

Dalej, należy wysłać wniosek o konto i zawrzeć umowę o Konto wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay. Na etapie wysyłania wniosku kluczową kwestią jest akceptacja regulaminu oraz wyrażenie zgód marketingowych. Jeśli wniosek złożysz online (przez wskazaną stronę promocji), wtedy masz szansę na pełną pulę nagród - 200 zł. I to tyle w kwestiach formalnych. Teraz przejdźmy do warunków promocji.

Warunki promocji - jak zyskać 200 zł?​

Nagroda w promocji jest podzielona na dwie części: 100 zł i 100 zł. Oto, co należy zrobić, aby sięgnąć po pierwsze 100 zł.

Jak zyskać 100 zł?

  1. Spełnij warunki kwalifikujące do uczestnictwa w promocji i otwórz konto objęte promocją.
  2. Zapewnij wpływ na konto w kwocie minimum 500 zł.
  3. Wykonaj minimum jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do Konta lub aplikacji PeoPay.
  4. Zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Na spełnienie tych warunków masz czas do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu przystąpienia do promocji. Czyli, jeśli przykładowo konto otworzysz 19 kwietnia, wtedy czas na spełnienie warunków masz do 31 maja.

Jak zyskać pełną pulę nagród - 200 zł?
Jeśli chcesz zyskać pełną pulę nagród, a więc 200 zł, wtedy należy spełnić następujące warunki:

  1. Konto należy otworzyć przez stronę internetową banku (online) lub przez aplikację mobilną PeoPay.
  2. Do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po przystąpieniu do promocji oraz w każdym z trzech kolejnych miesięcy, zapewnij wpływ na konto w kwocie minimum 500 zł.
  3. Do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po przystąpieniu do promocji oraz w każdym z trzech kolejnych miesięcy, wykonaj minimum jedną transakcję bezgotówkową przy użyciu karty debetowej wydanej do Konta lub aplikacji PeoPay.
  4. W każdym z tych miesięcy zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.
W praktyce, jeśli będziemy trzymać się przykładowej daty 19 kwietnia jak chodzi o otwarcie rachunku, wtedy warunki opisane w punktach 2-4 powyżej, należy spełniać w miesiącach: maj, czerwiec, lipiec i sierpień.
 
Nagrodę otrzymasz w dwóch częściach:
  • nagroda 100 zł za spełnienie podstawowych warunków otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego, który następuje po dniu przystąpienia do promocji.
  • drugą część nagrody - 100 zł - otrzymasz w formie przelewu na konto do 30 sierpnia.

Otwórz konto w 100% online i zyskaj 200 zł - podsumowanie​

Co szczególnie istotne, otworzyć konto i zyskać nagrodę, możesz w 100% online. Rachunek otworzysz przez internet, a umowę podpiszesz "na selfie". Co więcej, jednym z warunków uprawniających do zdobycia pełnej puli nagród, jest otwarcie konta przez internet. Jest to zatem bardzo dobra promocja, w której można teraz wziąć udział i spełnić jej warunki bez wychodzenia z domu. Nagroda wynosi 200 zł, a jej zdobycie nie powinno stanowić większego wyzwania. W promocji wymagana jest systematyczność.

Zobacz też: najlepsze konta w rankingu kont osobistych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram