ranking kont - logo serwisu

Zyskaj 160 zł z Kontem Mobi

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 160 zł w promocji konta Mobi
5 kwietnia 2020
Otwórz konto przez internet, korzystaj aktywnie z rachunku i zyskaj nawet 160 zł w promocji.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
160 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.01.2019
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.06.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Do 30 czerwca otwórz konto przez internet. Do 31 lipca wykonaj co najmniej 10 transakcji kartą wydaną do konta lub BLIK-iem na dowolną kwotę (100 zł nagrody). Jeśli wykonasz 3 transakcje BLIK-iem w internecie oraz dokonasz min. 3 przelewy BLIK numer telefonu (na kwotę min. 5 zł) - otrzymasz dodatkowo 60 zł.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Promocja jest przeznaczona dla osób poniżej 26 roku życia.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz z kurierem.

zyskaj 160 zł w promocji konta Mobi

Łatwe 160 zł w promocji dla Młodych​

W promocji banku ING łatwo zyskasz nagrodę wysokości 100 lub 160 złotych. Wystarczy otworzyć konto przez internet i wykonać 10 transakcji kartą. Jeśli chcesz zawalczyć o pełną pulę nagród, wtedy 3 transakcje należy wykonać BLIK-iem przez internet (ale mogą to być transakcje spośród tych 10-ciu), oraz należy wykonać przynajmniej 3 przelewy na telefon BLIK w kwocie minimum 5 zł każdy. To łatwy sposób na dodatkowy zysk, nie uważasz? Jak chodzi o Konto Mobi oferowane w ramach tej promocji, to jest to też jeden z najlepszych rachunków w rankingu kont dla studentów, który wyróżnia się wysokiej jakości aplikacją Moje ING.

Dla kogo jest ta promocja? Warunki uczesnictwa.​

Z Konta Mobi mogą korzystać osoby młode, w wieku do 26 lat i to właśnie dla nich przeznaczona jest ta promocja. Oprócz tego należy spełniać podstawowe kryteria udziału w promocji czyli: być klientem indywidualnym, wyrazić zgodę na przystąpienie do promocji oraz regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na przekazywanie informacji marketingowych i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny. Należy posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Okres karencji w tej promocji trwa od 1 stycznia 2019 roku, co znaczy, że jeśli w tym czasie nie można było posiadać rachunku w banku ING (konkretnie mowa o rachunkach: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP), jeżeli chcemy wziąć udział w tej promocji. W innym przypadku - jeśli jesteś nowym klientem, możesz wysłać wniosek w promocji i powalczyć o 160 zł.

Warunki promocji - jak zdobyć 160 zł​

Warunki tej promocji są bardzo proste i w skrócie zostały już opisane na wstępie. Dla przypomnienia - korzystając z tej oferty możemy zyskać 160 zł: 100 zł to nagroda częściowa, a dodatkowe 60 zł zyskamy za spełnienie dodatkowych warunków.

Aby zyskać 100 zł:

  • otwórz konto Mobi przez internet do 30 czerwca 2020 roku i zawrzyj umowę o kartę oraz OKO (Otwarte Konto Oszczędnościowe)
  • wykonaj minimum 10 transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub BLIKIEM do 31 lipca 2020 roku
Aby zyskać dodatkowe 60 zł (razem 160 zł):
  • wykonaj minimum 3 transakcje BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych do 31 lipca 2002 (mogą to być transakcje wykonane wśród tych 10-ciu transakcji uprawniających do uzyskania nagrody 100 zł)
  • wykonaj minimum 3 przelewy na telefon BLIK na kwotę min. 5 zł każdy do 31 lipca 2020 roku.

Nagrodę otrzymasz do 14 sierpnia 2020 roku na Twoje OKO (czyli Otwarte Konto Oszczędnościowe). Do dnia otrzymania premii nie należy zamykać rachunku. Pamiętaj o wyrażeniu odpowiednich zgód. Oprócz tego należy zaznaczyć, że transakcje wycofane lub anulowane nie będą wliczały się do puli transakcji uprawniających do uzyskania premii.

Szybki sposób na dodatkowe 160 zł​

Promocja konta Mobi w ING pozwala w naprawdę łatwy sposób uzyskać dodatkową premię wysokości 160 złotych. Wystarczy otworzyć konto przez internet i normalnie z niego korzystać, pamiętając o tym, aby w wyznaczonym czasie dokonać odpowiednią ilość transakcji. Warunki promocji nie są trudne. Jednocześnie jest to jedna z najwyższych nagród do zdobycia, jak chodzi o rachunki bankowe dla osób młodych. Sprawdzisz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram