RankingKont.pl - logo

Zyskaj 160 zł z Kontem Mobi

zyskaj 160 zł w promocji konta Mobi
5 kwietnia 2020
Otwórz konto przez internet, korzystaj aktywnie z rachunku i zyskaj nawet 160 zł w promocji.

Najważniejsze informacje - w skrócie

nagroda w promocji
Do zyskania
160 zł
okres karencji
Okres karencji
Od 01.01.2019
czas na wysłanie wniosku
Termin
30.06.2020
warunki promocji
Warunki promocji
Do 30 czerwca otwórz konto przez internet. Do 31 lipca wykonaj co najmniej 10 transakcji kartą wydaną do konta lub BLIK-iem na dowolną kwotę (100 zł nagrody). Jeśli wykonasz 3 transakcje BLIK-iem w internecie oraz dokonasz min. 3 przelewy BLIK numer telefonu (na kwotę min. 5 zł) - otrzymasz dodatkowo 60 zł.
ważne informacje
Pozostałe informacje
Promocja jest przeznaczona dla osób poniżej 26 roku życia.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?
Tak, umowę podpiszesz z kurierem.
zyskaj 160 zł w promocji konta Mobi

Łatwe 160 zł w promocji dla Młodych​

W promocji banku ING łatwo zyskasz nagrodę wysokości 100 lub 160 złotych. Wystarczy otworzyć konto przez internet i wykonać 10 transakcji kartą. Jeśli chcesz zawalczyć o pełną pulę nagród, wtedy 3 transakcje należy wykonać BLIK-iem przez internet (ale mogą to być transakcje spośród tych 10-ciu), oraz należy wykonać przynajmniej 3 przelewy na telefon BLIK w kwocie minimum 5 zł każdy. To łatwy sposób na dodatkowy zysk, nie uważasz?

Dla kogo jest ta promocja? Warunki uczesnictwa.​

Z konta Mobi mogą korzystać osoby młode, w wieku do 26 lat i to właśnie dla nich przeznaczona jest ta promocja. Oprócz tego należy spełniać podstawowe kryteria udziału w promocji czyli: być klientem indywidualnym, wyrazić zgodę na przystąpienie do promocji oraz regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na przekazywanie informacji marketingowych i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny. Należy posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Okres karencji w tej promocji trwa od 1 stycznia 2019 roku, co znaczy, że jeśli w tym czasie nie można było posiadać rachunku w banku ING (konkretnie mowa o rachunkach: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP), jeżeli chcemy wziąć udział w tej promocji. W innym przypadku - jeśli jesteś nowym klientem, możesz wysłać wniosek w promocji i powalczyć o 160 zł.

Warunki promocji - jak zdobyć 160 zł​

Warunki tej promocji są bardzo proste i w skrócie zostały już opisane na wstępie. Dla przypomnienia - korzystając z tej oferty możemy zyskać 160 zł: 100 zł to nagroda częściowa, a dodatkowe 60 zł zyskamy za spełnienie dodatkowych warunków.

Aby zyskać 100 zł:

  • otwórz konto Mobi przez internet do 30 czerwca 2020 roku i zawrzyj umowę o kartę oraz OKO (Otwarte Konto Oszczędnościowe)
  • wykonaj minimum 10 transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub BLIKIEM do 31 lipca 2020 roku
Aby zyskać dodatkowe 60 zł (razem 160 zł):
  • wykonaj minimum 3 transakcje BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych do 31 lipca 2002 (mogą to być transakcje wykonane wśród tych 10-ciu transakcji uprawniających do uzyskania nagrody 100 zł)
  • wykonaj minimum 3 przelewy na telefon BLIK na kwotę min. 5 zł każdy do 31 lipca 2020 roku.

Nagrodę otrzymasz do 14 sierpnia 2020 roku na Twoje OKO (czyli Otwarte Konto Oszczędnościowe). Do dnia otrzymania premii nie należy zamykać rachunku. Pamiętaj o wyrażeniu odpowiednich zgód. Oprócz tego należy zaznaczyć, że transakcje wycofane lub anulowane nie będą wliczały się do puli transakcji uprawniających do uzyskania premii.

Szybki sposób na dodatkowe 160 zł​

Promocja konta Mobi w ING pozwala w naprawdę łatwy sposób uzyskać dodatkową premię wysokości 160 złotych. Wystarczy otworzyć konto przez internet i normalnie z niego korzystać, pamiętając o tym, aby w wyznaczonym czasie dokonać odpowiednią ilość transakcji. Warunki promocji nie są trudne. Jednocześnie jest to jedna z najwyższych nagród do zdobycia, jak chodzi o rachunki bankowe dla osób młodych. Sprawdzisz?
chevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram