logo serwisu Ranking Kont porównującego najlepsze oferty produktów finansowych oraz udostępniającego wartościowe i unikalne opracowania

Zyskaj 160 zł z Kontem Direct w ING

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
Promocje ING Direct - zyskaj 160 zł
2 lipca 2020
Otwórz konto osobiste Direct w promocji i zyskaj do 160 zł. W zależności od warunków, jakie spełnisz, możesz zyskać 100 lub 160 zł.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
160 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.04.2019
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.09.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Możesz zyskać 100 lub 160 zł. Zyskaj 100 zł: do 30 września 2020 otwórz Konto Direct z kartą i Otwartym Kontem Oszczędnościowym przez stronę internetową Banku lub w aplikacji Moje ING. Do 31 grudnia dokonaj transakcji bezgotówkowych karta do konta lub BLIKiem na kwotę min. 1000 zł. Zyskaj 160 zł: dodatkowo zrób min. 3 transakcje BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych i otrzymaj wpływ na kwotę min. 1000 zł (wynagrodzenie, renta lub emerytura) przez trzy dowolne miesiące w okresie promocji, na konto.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Konto Direct w promocji, to aktualnie jeden z najlepszych rachunków bankowych dla klientów indywidualnych.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak (konto można otworzyć na selfie).

Promocje ING Direct - zyskaj 160 zł

Zyskaj 160 zł za otwarcie Konta Direct

Z początkiem lipca wystartowała kolejna edycja promocji Konta Direct w ING. Tym razem do zyskania jest 100 lub 160 złotych. Podstawa - 100 zł - jest względnie łatwa do zdobycia. Zdobycie pełnej puli nagród - 160 zł - będzie wymagało już trochę więcej wysiłku. Plus jest taki, że jak zawsze w przypadku ING, oferta promocyjna jest przejrzysta i zrozumiała.

"Łatwiej robić swoje, gdy masz więcej na koncie" - głosi hasło na stronie promocji. Sprawdźmy więc, co należy zrobić, aby mieć więcej na koncie. O 160 złotych więcej.

Warunki uczestnictwa w promocji

W promocji możesz wziąć udział, jeśli w okresie od 1 kwietnia 2019 roku do 30 czerwca 2020 roku nie posiadałeś lub nie byłeś współposiadaczem kont w Banku ING. Konkretnie chodzi o: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP. Posiadanie któregoś z tych z rachunków w wymienionym okresie, wyklucza niestety z uczestnictwa w promocji.

Inne, podstawowe kryteria uczestnictwa w akcji promocyjnej to: wyrażenie zgody na przystąpienie od promocji, wyrażenie zgody na przekazywanie przez bank informacji handlowych i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny. Promocja jest kierowana do klientów indywidualnych, osób fizycznych, mających pełną zdolność do czynności prawnych. 

Tyle w kwestii formalności. Sprawdźmy teraz jak zyskać nagrodę w tej promocji, czyli nawet 160 zł.

Jak zyskać 160 zł (100 + 60 zł)

Nagroda w tej promocji jest podzielona na dwie części: 100 i 60 zł. Zacznijmy więc od 100 zł.

Co zrobić, aby zyskać 100 zł

  • Do 30 września 2020 otwórz konto przez stronę internetową Banku lub przez aplikację mobilną Banku i zawrzyj umowę o kratę oraz OKO - Otwarte Konto Oszczędnościowe.
  • Następnie do 31 grudnia 2020 wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł kartą do konta lub BLIKiem. Chodzi tutaj o sumę transakcji, nie o jednorazową transakcję (choć oczywiście może to być też jedna transakcja). 

Pamiętaj też o wyrażeniu zgody na przekazywanie informacji marketingowych i profilowanych informacji handlowych. Do dnia wypłaty nagrody, należy posiadać konto otwarte w promocji razem z Kartą wydaną do Konta oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Co zrobić, aby zyskać 160 zł

Oto co należy zrobić, aby zawalczyć o pełną pulę nagród - 160 zł

  • Należy spełnić wszystkie warunki opisane w punkcie poprzednim dotyczącym nagrody wartości 100 zł, a oprócz tego:
  • Do 31 grudnia wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIKiem za zakupy w w sklepach internetowych. Uwaga: jeśli spełniając pierwszy warunek (płatności bezgotówkowe na kwotę 1000 zł) dokonałaś transakcji BLIKiem w internecie, to wliczają się one już do transakcji, które należy spełnić w ramach tego warunku.
  • Do 31 grudnia na konto otwarte w promocji, otrzymać w każdym z trzech dowolnych miesięcy wpływ wynoszący przynajmniej 1000 zł. Może to być wpływ z tytułu wynagrodzenia, renty lub emerytury. Wyłączone są wpływy z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny, jak również wpłaty własne w oddziałach Banku lub we wpłatomatach.

Nagrodę w tej promocji otrzymasz do 15 stycznia 2021 r. na OKO. W promocji możesz zyskać tylko jedną nagrodę wartości 100 zł lub 160 zł. 

Podsumowanie

Oferta promocyjna dołączona do Konta Direct w ING, to bardzo mocny argument, przemawiający na korzyść tego rachunku. Konto znajduje się w czołówce rankingu kont osobistych i wyróżnia je bardzo wysokiej jakości bankowość elektroniczna Moje ING. Jedynej warunkowej opłaty - za kartę płatniczą - unikniesz dokonując transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł w miesiącu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram