ranking kont - logo serwisu

Zyskaj 160 zł w promocji konta ING

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 160 zł
3 kwietnia 2020
Otwórz konto z kartą przez internet, spełnij proste warunki aktywności i odbierz nawet 160 zł premii. Sprawdź szczegóły promocji, aby dowiedzieć się więcej.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
160 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.01.2019 r.
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.06.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz konto z kartą przez internet. Do 30 września dokonaj transakcje kartą lub BLIK-iem na kwotę min. 1000 zł. Otrzymasz za to nagrodę wysokości 100 zł. Dodatkowo możesz otrzymać 60 zł, gdy 3 z wykonanych transakcji zrobisz BLIK-iem w internecie oraz na konto wpłynie wynagrodzenie od pracodawcy na kwotę min. 1000 zł.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Jeśli kwalifikujesz się do promocji, wtedy warto wziąć w niej udział - nagroda jest łatwa do zdobycia, a Konto Direct to jedno z najlepszych kont bankowych dla klientów indywidualnych.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz z kurierem.

zyskaj 160 zł

Jak w łatwy sposób zyskać 160 zł​

To już kolejna, w rzeczywistości ciężko mi powiedzieć która, edycja oferty promocyjnej Konta Direct w ING. Oferta ta nie bez przyczyny od dawna cieszy się sporym powodzeniem. Konto osobiste Direct, to rachunek, korzystając z którego w łatwy sposób unikniesz opłat. Jednak nie to jedyna zaleta tego konta.

Na wyróżnienie zasługuje bankowość elektroniczna Moje ING, która zapewnia użytkownikiem wachlarz możliwości zarządzania rachunkiem, a także szanse na uzyskanie dodatkowych korzyści. Do tego dochodzi jeszcze premia wysokości 160 zł, którą można uzyskać w całkiem łatwy sposób, zakładając że będziemy aktywnie korzystać z rachunku. Nie bez przyczyny Konto Direct w ING od wielu miesięcy utrzymuje się w czołówce rankingu kont osobistych.

Kto kwalifikuje się do promocji?​

Na wstępie kwestia podstawowa, czyli warunki uczestnictwa w promocji. Tutaj na pierwszym planie mamy okres karencji czyli to, przez jaki czas nie należało posiadać konta w banku ING, aby móc wziąć udział w tej promocji. Okres karencji zaczyna się od 1 stycznia 2019. To znaczy, że jeśli do tego czasu nie posiadałeś konta w ING, to możesz wziąć udział w tej promocji. "Konto w ING" to dosyć ogólne stwierdzenie, zatem aby doprecyzować, zgodnie z regulaminem promocji jest tutaj mowa o takich kontach: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP.

Jeśli spełniasz te warunki, to już połowa sukcesu. Kilka pozostałych formalności dla uczestników promocji to: wyrażenie zgody na przystąpienie do promocji, należy być klientem indywidualnym, wyrazić zgodę na wiadomości marketingowe oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny. Uczestnikiem promocji może być konsument posiadający pełną zdolność do czynności prawnych.

Jak zyskać 160 zł (100 zł + 60 zł)?

Nagroda w tej promocji jest podzielona na dwie części. Pierwsza nagroda część nagrody jest warta 100 zł, a druga - 60 zł. Sprawdźmy co należy zrobić, aby zyskać nagrodę.

Krok 1 - zyskaj 100 zł
Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa, wtedy otwórz konto przez internet na stronie banku. Aby to zrobić, masz czas do 30 czerwca 2020 roku. Po otwarciu konta należy spełnić warunek aktywności w promocji. Tym warunkiem jest dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę minimum 1000 zł. Czas na zrealizowanie tego kroku masz do 30 września 2020 roku. Aby otrzymać nagrodę należy posiadać konto otwarte w promocji z kartą do konta oraz OKO (Otwarte Konto Oszczędnościowe), na które zostanie przekazana nagroda. To konto jest otwierane razem z podstawowym rachunkiem (Kontem Direct).

Krok 2 - zyskaj 60 zł
Dodatkowo w tej promocji możesz zyskać 60 zł. Aby uzyskać dodatkową nagrodę (co łącznie daje 160 zł) należy w pierwszej kolejności spełnić wszystkie warunki opisane w poprzednim punkcie. A oprócz tego należy także:

  • wykonać przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych (do tego mogą wliczać się transakcje wykonane w ramach realizacji kroku pierwszego) oraz
  • otrzymać w każdym z trzech dowolnych miesięcy wpływ wynagrodzenia wynoszący co najmniej 1000 zł (może być jednorazowo 1000 zł albo więcej, ale może to być też suma wpływów od pracodawcy w danym miesiącu).

Na spełnienie tych warunków czas jest także do 30 września 2020. I to wszystko! Nagrodę otrzymasz do 15 października 2020 r. na OKO - Otwarte Konto Oszczędnościowe dołączone do Twojego rachunku.

#zostańwdomu​

Warto zaznaczyć, że w promocji możesz wziąć udział praktycznie w 100% nie wychodząc z domu. Konto otworzysz przez internet, umowę podpiszesz z kurierem, a warunki promocji możesz spełnić np. dokonując zakupów spożywczych lub też opłacając zakupy w internecie.

Znaczącą zaletą rachunku w promocji jest bankowość Moje ING. To konto możesz kompleksowo obsłużyć bez wychodzenia z domu. Aplikacja mobilna do spółki z bankowością internetową, czasami drobna pomoc na infolinii - to w 100% wystarczy, żeby korzystać z tego konta. Wiem, bo sam korzystam w ten sposób. I nie przypominam sobie, żebym przez ostatnie lata musiał odwiedzić oddział banku. Tobie również polecam ten sposób!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram