RankingKont - logo serwisu

Zyskaj 160 zł w Kontem Mobi - promocja w ING dla młodych

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 160 zł z Kontem Mobi
16 lipca 2020
Otwórz konto Mobi przez internet i zyskaj 160 zł aktywność na koncie. Warunki tej promocji są proste do spełnienia.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
160 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 30.06.2020
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.09.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz konto przez internet z kartą i kontem oszczędnościowym lub w aplikacji Moje ING. Do 31 października 2020 zrób min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem - za spełnienie tych warunków otrzymasz 100 zł nagrody. Dodatkowo, aby otrzymać 60 zł, zrób 3 transakcje BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach 10-ciu transakcji bezgotówkowych) i zrób min. 3 przelewy na telefon BLIK, na kwotę min. 5 zł.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Konto Mobi to rachunek przeznaczony dla osób do 26 roku życia.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

TAK

zyskaj 160 zł z Kontem Mobi

Konto Mobi dla osób do 26 lat - zyskaj 160 zł w promocji

W tej promocji Konta Mobi w ING możesz zyskać 160 zł, a nagroda podzielona jest na dwie części. Zdobycie pierwszej części - 100 zł - jest bardzo proste. Poza otwarciem konta, jest wymagana podstawowa aktywność, polegająca na dokonaniu 10 transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub BLIKiem. Pozostałe 60 zł zdobędziesz wykonując transakcje BLIKiem w sklepach internetowych i przelewy na telefon.

Co konkretnie należy zrobić, aby zyskać pełną premię? Kto może wziąć udział w promocji? Sprawdź szczegóły w tym opisie.

Dla kogo jest ta promocja?

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w promocji jest to, że trzeba mieć mniej 26 lat. Konto Mobi oferowane w tej promocji, to rachunek dla osób młodych, własnie poniżej 26 roku życia. To konto znalazło się w rankingu kont dla studentów (aktualnie na wysokiej, drugiej pozycji), ale niech nazwa Cię nie zmyli - status studenta nie jest wymagany, aby otworzyć ten rachunek.

Co jest wymagane do wzięcia udziału w tej promocji, to że osoba-uczestnik promocji, musi być klientem indywidualnym, wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny. Należy też posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, którą nabywa się z chwilą uzyskania pełnoletności.

Okres karencji w tej promocji rozpoczyna się 1 kwietnia 2019 r. to znaczy, że od tego dnia uczestnik promocji nie mógł posiadać ani współposiadać któregokolwiek z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student ani Konto z Lwem PRP.

Jak zyskać 160 zł w tej promocji?

Nagroda w tej promocji - 160 zł - jest podzielona na dwie części: 100 i 60 złotych.

Oto, co należy zrobić, aby zyskać pierwszą część nagrody, czyli 100 zł:

  • Należy spełnić podstawowe warunki uczestnictwa w tej promocji,  uprawniające do tego, aby wziąć w niej udział.
  • Do 30 września 2020 r. przez stronę internetową Banku lub aplikację mobilną otworzyć konto i zawrzeć umowę o kartę oraz OKO (Otwarte Konto Oszczędnościowe).
  • Do 31 października 2020 r. wykonać min. 10 transakcji bezgotówkowych w PLN kartą do konta lub BLIKiem. Transakcje wycofane lub anulowane albo wypłata gotówki nie zostaną uwzględnione.
  • Wyrazić zgody na przekazywanie przez bank, w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych najpóźniej w dniu przystąpienia do promocji.

Jeśli chcesz otrzymać pełną nagrodę - 160 zł (tj. 100 + 60 zł) wtedy:

  • Spełnij wszystkie warunki uprawniające do otrzymania pierwszej nagrody (100 zł).
  • Do 31 października 2020 r. wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIKiem, za zakupy w sklepach internetowych. Jeśli w ramach transakcji uprawniających do zdobycia 100 zł nagrody dokonywałeś lub dokonywałaś transakcji BLIKiem za zakupy w internecie, to zostaną one wliczone do spełnienia tego warunku.
  • Do 31 października 2020 r. dokonaj min. 3 przelewy na telefon BLIK, na kwotę min. 5 zł każdy. Transakcje wycofane lub anulowane, nie będą uwzględnione.

Jeśli spełnisz wszystkie warunki, to Bank wypłaci nagrodę na OKO, do 17 listopada 2020 r.

Podsumowanie

Ta promocja ma proste do spełnienia warunki, szczególnie jak chodzi o pierwszą część nagrody czyli 100 zł. Jak chodzi o uzupełnienie nagrody - 60 zł - to w tym przypadku największym wyzwaniem może być dokonanie przelewów BLIK na numer telefonu, ale warunek do najtrudniejszych także nie należy. Jeśli kwalifikujesz się do tej promocji, w szczególności nie masz jeszcze ukończonych 26 lat, to na pewno warto zastanowić się czy nie skorzystać z tej oferty.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram