RankingKont.pl - logo

Zyskaj 150 zł w promocji darmowego CitiKonta - "Finansowa Rewolucja"

zyskaj 150 zł w promocji CitiKonta
4 września 2020
Zyskaj 150 zł w promocji darmowego konta od Citi Handlowy. Łatwe do spełnienia warunki i weryfikacja tożsamości przez selfie.

Najważniejsze informacje - w skrócie

nagroda w promocji
Do zyskania
150 zł
okres karencji
Okres karencji
od 01.01.20 r.
czas na wysłanie wniosku
Termin
20.11.2020
warunki promocji
Warunki promocji
Nagroda 1, 50 zł: wpłać na konto min. 100 zł i zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej, do końca 1 miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta. Nagroda 2, 50 zł: zapłać za zakupy w kwocie min. 100 zł za pośrednictwem Google/Apple Pay, do końca 2 miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta. Nagroda 3, 50 zł: zapewnij przynajmniej 1 wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 2000 PLN do końca 3 miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta.
ważne informacje
Pozostałe informacje
Limit wniosków w promocji wynosi 5000 i może ona zakończyć się przed czasem.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?
TAK - weryfikacja tożsamości przez selfie
zyskaj 150 zł w promocji CitiKonta

Zyskaj 150 zł z darmowym CitiKontem

CitiKonto to nowa odsłona rachunku od banku Citi Handlowy. To bezwarunkowo darmowe konto bankowe, z którym teraz możesz zyskać 150 zł na względnie prostych warunkach. Takie oferty nie trafiają się często dlatego jest prawdopodobne, że limit 5000 wniosków w tej promocji wyczerpie się wcześniej i skończy się ona przed czasem. Tutaj dowiesz się, jakie warunki należy spełnić, aby zyskać premię.

Warunki uczestnictwa

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i są konsumentami.

W promocji mogą wziąć udział nowi klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2020 nie posiadali Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego w banku Citi Handlowy.

Jest to nowa promocja jeśli chodzi o kategorie kont osobistych i możemy tutaj się spotkać także z nowym zapisem w regulaminie: z promocji wykluczone są osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Promocja trwa do 20 listopada i w teorii jest to ostatni dzień na wysłanie wniosku. Jednak w praktyce promocja może zakończyć się wcześniej ponieważ ilość wniosków jest limitowana do 5000.

Wniosek w promocji możesz przesłać przez tę stronę, następnie na podstawie tego wniosku należy zawrzeć z Bankiem umowę o CitiKonto. W regulaminie znajdziemy tez enigmatyczny zapis, że w promocji mogą wziąć udział osoby, które "w terminie 10 dni od otwarcia Konta podpiszą niniejszy Regulamin". Najpewniej należy to rozumieć w ten sposób, że w ciągu 10 dni od wysłania wniosku powinna zostać podpisana umowa o konto wraz z regulaminem promocji.

Zyskaj 150 zł (3 x 50 zł) - warunki aktywności

Nagroda w tej promocji wynosi 150 zł i jest podzielona na 3 części - możesz zyskać 3 razy po 50 złotych. Warunki uprawiające do uzyskania pierwszych dwóch części nagrody (100 zł) są bardzo proste do spełnienia, odrobinę trudniej będzie zdobyć trzecią nagrodę wartości 50 zł.

Nagroda 1 - 50 zł za aktywność

W celu uzyskania pierwszej nagrody wartości 50 zł:

  • do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym zostało otwarte konto, zaloguj się przynajmniej 1 raz do aplikacji Citi Mobile oraz
  • zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 100 zł z innego rachunku, który nie jest prowadzony przez bank Citi Handlowy.

Nagrodę otrzymasz do końca ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, po miesiącu, w którym zostało otwarte konto.

przykład - ikona
Praktyczny przykład

Otworzyłeś konto 10 września. Przed 31 października zalogowałeś się do aplikacji Citi Mobile oraz otrzymałeś wpływy na konto z innego banku, w kwocie 140 zł. 

Wtedy nagrodę 50 zł otrzymasz przed końcem listopada.

Nagroda 2 - 50 zł transakcję Google Pay / Apple Pay

W celu uzyskania kolejnej nagrody wartości 50 zł:

  • Do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, dokonaj transakcję bezgotówkową za pośrednictwem Google Pay lub Apple Pay, na łączną kwotę min. 100 zł.
  • Nie może to być transakcja zwrócona.

Nagrodę za spełnienie tego warunku otrzymasz do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego, po miesiącu kiedy zostało otwarte konto.

przykład - ikona
Praktyczny przykład

Otworzyłeś konto 10 września. Przed 30 listopada dokonałeś transakcji Google Pay lub Apple Pay na kwotę min. 100 zł. 

Wtedy nagrodę 50 zł otrzymasz przed końcem grudnia.

Nagroda 3 - 50 zł premii za wynagrodzenie

Ostatnią część nagrody - 50 zł - otrzymasz za wypłatę z tytułu wynagrodzenia:

  • Do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, otrzymaj przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł.
  • Nie może to być wpłata z rachunków prowadzonych przez bank Citi Handlowy dla Klientów indywidualnych.

Nagrodę za spełnienie tego warunku otrzymasz do ostatniego dnia czwartego miesiąca kalendarzowego, po miesiącu kiedy zostało otwarte konto.

przykład - ikona
Praktyczny przykład

Otworzyłeś konto 10 września. Przed 31 grudnia otrzymałeś wynagrodzenie od pracodawcy w kwocie min. 2000 zł. 

Nagrodę 50 zł otrzymasz przed końcem stycznia.

Podsumowanie

Tę promocję wyróżnia fakt, że nie tylko nagroda jest łatwa do zdobycia (ze spełnieniem pierwszych dwóch warunków, a zatem uzyskaniem 100 zł nagrody nie powinno być problemu), ale przede wszystkim konto oferowane w tej promocji jest bezwarunkowo darmowe.

CitiKonto to:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę płatniczą
  • 0 zł - 4 pierwsze wypłaty w miesiącu z wszystkich bankomatów w kraju
  • 3 pierwsze przelewy natychmiastowe w miesiącu bez opłat

To bardzo atrakcyjna i nowa propozycja dlatego uważam, że ta promocja może skończyć się przed czasem. Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem udziału w tej promocji - nie zwlekaj!

chevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram