RankingKont - logo serwisu

Zyskaj 150 zł w promocji Banku Pekao oraz promocyjne oprocentowanie na lokacie (3%).

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 150 z w promocji Banku Pekao
21 maja 2020
Bonusy wartości 150 zł (w tym 100 zł w gotówce) oraz lokata z promocyjnym oprocentowaniem 3%. Dowiedz się jak zyskać nagrodę w promocji Banku Pekao.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
150 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.01.2019
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.06.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Nagroda 100 zł: załóż konto za pomocą selfie, do końca miesiąca następującego po otwarciu konta oraz przez 3 kolejne miesiące spełnij warunki aktywności: w każdym miesiącu zapewnij wpływy na kwotę min. 500 zł, wykonaj jedną transakcję kartą do konta, a także zaloguj się do aplikacji PeoPay. 50 zł na zakupy online otrzymasz za zapisanie się do programu Mastercard Bezcenne Chwile.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Dodatkowe nagrody w promocji, to 3% w skali roku na lokacie dla kwot do 10 tys. zł przez okres 3 miesięcy oraz 100 zł za skuteczne polecenie konta (razem do 1500 zł).
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, konto otworzysz na selfie (to jest też warunek uzyskania nagrody w promocji).

zyskaj 150 z w promocji Banku Pekao

Otwórz konto na selfie i zyskaj 150 zł

Załóż konto bez wychodzenia z domu i zyskaj 150 zł. W promocji Banku Pekao możesz zyskać 150 zł. W tym celu należy otworzyć Konto Przekorzystne, uwaga, przez selfie, a następnie spełnić warunki promocji. Oprócz tego możesz skorzystać z lokaty oprocentowanej na 3% w skali roku. Brzmi ciekawie? Zobacz, co należy zrobić, aby zyskać premię.

150 zł premii, lokata 3%, nagroda za polecenie konta

W tej promocji można zyskać sporo nagród. Pierwsza - 100 zł w gotówce - to nagroda za otwarcie konta w promocji i spełnienie warunków aktywności. Druga nagroda - 50 zł na zakupy online - to nagroda, którą zyskasz za rejestrację w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Ale to nie wszystko. Otwierając konto w promocji można zyskać dodatkowo 3% na lokacie PeoPay oraz 100 zł za skuteczne polecenie konta (razem nawet 1500 zł). 

Trochę tego jest, trzeba przyznać. Ale nie wszystko na raz, aby łatwiej było zrozumieć warunki promocji, zacznijmy od pierwszej nagrody, wysokości 100 zł.

100 zł za założenie konta przez selfie i aktywność

Zacznijmy od pierwszej promocji czyli 100 zł za założenie konta przez selfie.

Podstawowe warunki, jakie należy spełnić aby wziąć udział w promocji to: ukończone 18 lat, działalność jako konsument (nie jako firma), miejsce zamieszkania w Polsce, pełna zdolność do czynności prawnych, zgoda na przystąpienie do promocji i oświadczenie zapoznania się z Regulaminem i Informacją Administratora Danych. Jeśli ostatni warunek brzmi zagadkowo, to wyjaśniam, że chodzi o zaznaczenie tego pola, wypełniając wniosek na stronie promocji:

zyskaj 100 zł za otwarcie konta na selfie

W promocji nie mogą brać pracownicy Banku Pekao. Okres karencji rozpoczyna się od 1 stycznia 2019 roku, co znaczy, że jeżeli w tym okresie posiadałaś konto w Banku Pekao, wtedy nie możesz wziąć udziału w tej promocji. 

100 zł premii - warunki aktywności

Jeśli możesz wziąć udział w tej promocji, teraz zobacz jakie warunki należy spełnić, aby zyskać premię. Przeprowadzę Cię krok po kroku po tym, co należy zrobić, aby otrzymać 100 premii za otwarcie konta. 

Krok 1 - przystąp do promocji

Przystąp do promocji, wysyłając swój wniosek przez stronę promocji do dnia 30 czerwca 2020 roku.

Krok 2 - spełnij warunki aktywności

Teraz spełnij warunki promocji. Warunki aktywności należy spełniać w okresie od dnia przystąpienia do promocji, do ostatniego dnia następnego miesiąca oraz przez kolejne trzy miesiące. W praktyce znaczy to, że jeśli do promocji przystąpisz np. 10 czerwca, wtedy warunki należy spełnić do ostatniego dnia następnego miesiąca (czyli do końca lipca) oraz przez trzy kolejne miesiące (czyli sierpień, wrzesień i październik). 

Spełnienie warunków aktywności polega na tym, aby w każdym miesiącu:

  • zapewnić wpływy na konto w kwocie minimum 500 zł
  • dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay
  • zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Uwaga. Bank może nie uznać warunku zapewnienia wpływu na kwotę 500 zł za spełniony. Stanie się tak w przypadku, gdy wpłacisz 500 zł gotówką lub na Twoje konto wpłyną środki z tytułu rozliczenia depozytów terminowych, pożyczki albo kredytu lub przelejesz pieniądze z innego swojego rachunku w Banku Pekao. Warto mieć to na uwadze.

Jeśli spełnisz warunki opisane powyżej, nagrodę wysokości 100 zł otrzymasz do 30 listopada 2020 roku.

50 zł premii za zapisanie się do programu Mastercard Bezcenne Chwile

Oprócz tego, biorąc udział w promocji możesz zyskać 50 zł na zakupy online za zapisanie się do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Po otwarciu konta zapisz się do programu na stronie bezcennechwile.pl lub bezpośrednio w bankowości elektronicznej Pekao24 po zalogowaniu się. Za samo zapisanie się w programie, w okresie promocji (tj. do 30 czerwca 2020) otrzymasz pakiet punktów powitalnych. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie tej promocji.

Dodatkowe nagrody w promocji - jak je zdobyć?

To jednak nie wszystkie nagrody, które można zyskać w tej promocji. Jak chodzi o dodatkowe bonusy, to na pierwszy plan wysuwa się promocyjne oprocentowanie lokaty 3% w skali roku. Oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące dla kwot do 10 tys. zł. Lokata będzie dostępna w aplikacji mobilnej PeoPay w terminie do 3 dni roboczych, po dniu zawarcia umowy o konto osobiste.

Dodatkowo możesz zyskać 100 zł za skuteczne polecenie konta, maksymalnie nawet 1500 zł za polecanie konta Banku Pekao. Więcej na temat tej nagrody dowiesz się na stronie programu poleceń.

Nowa promocja Banku Pekao - podsumowanie

Premia gotówkowa w tej promocji wynosi 100 zł. Otrzymasz ją za spełnienie warunków aktywności przez 4 kolejne miesiące. Trzeba przyznać, że nie jest to zbyt dużo w porównaniu do innych ofert promocyjnych. I gdyby w tym miejscu promocja Banku Pekao by się kończyła, to nie można można by o niej powiedzieć nic więcej jak to, że jest to promocja "jedna z wielu".

Jednak Bank Pekao oferuje dużo dodatkowych profitów. Dodatkowe 50 zł zyskamy za samą rejestrację w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Do tego dochodzi lokata z wysokim jak na obecne czasy oprocentowaniem na poziomie 3% w skali roku. Oraz dodatkowe 100 zł za polecenie konta, a maksymalnie nawet 1500 zł.

W tym przypadku oferta promocyjna nabiera blasku i staje się bardzo ciekawą propozycją, z której na pewno warto skorzystać, szczególnie w przypadku jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem, dzięki czemu z łatwością spełnisz warunki promocji.

Zobacz również: ranking darmowych kont bankowych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram