ranking kont - logo serwisu

Zyskaj 150 zł eKontem - VIII edycja promocji mBanku

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 150 zł w promocji mBanku
11 lutego 2020
W ósmej już edycji promocji „eKonto premią” mamy szansę zyskać 150 zł. Liczy się szybkość i zdecydowanie, bo pierwszy warunek należy spełnić… już w okresie 7 dni od otwarcia konta!

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
150 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.01.2017
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
27.05.2020
warunki promocji
Warunki promocji

W ciągu 7 dni zasil konto kwotą min. 1000 zł i wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. (100 zł). W kolejnym miesiącu spełnij te same warunki. (50 zł).

ważne informacje
Pozostałe informacje
Konto cechują niskie, łatwe do uniknięcia opłaty - wystarczy jedna płatność karta w miesiącu.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz z kurierem.

zyskaj 150 zł w promocji mBanku

Zyskaj 150 zł z kontem w mBanku

W ósmej już edycji promocji "eKonto premią" mamy szansę zyskać 150 zł. Liczy się szybkość i zdecydowanie, bo pierwszy warunek należy spełnić... już w okresie 7 dni od otwarcia konta! Ale bez obaw, warunki promocji są bardzo jasne. Dlatego jeżeli zdecydujesz się wziąć udział w tej promocji, droga po 150 zł jest bardzo prosta. 

Kto może wziąć udział w tej promocji?

W promocji może wziąć osoba, która jest nowym Klientem Banku czyli w rozumieniu regulaminu promocji, od 01.01.2017 r. nie była, ani nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem rachunku oszczędnościowego albo rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego Banku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

W punkcie regulaminu, w którym pojawiają się, mogłoby się wydawać enigmatyczne zapiski (numery rozliczeniowe), zwyczajnie chodzi o konto mBanku. (Jeśli chcesz wiedzieć więcej sprawdź artykuł jaki to bank).

Warunki aktywności w promocji - jak zyskać 150 zł?​

Zacznijmy od wysłania wniosku w promocji. Czas na to mamy do 27 maja 2020 roku.

Już na etapie składania wniosku należy zamówić kartę płatniczą do konta. Jeżeli interesuje Cię konto oszczędnościowe, wtedy zaznacz tę opcję na etapie składania wniosku. Dodatkowo możesz skorzystać z oferty wsparcia w kwestiach związanych z bezpieczeństwem - Cyber Rescue.

Jak chodzi o same warunki promocji czyli co zrobić, aby zyskać premię to oferta jest podzielona na, można by powiedzieć, dwa etapy.

Etap pierwszy: premia 100 zł

1) Po otwarciu eKonta osobistego w ciągu 7 dni od jego otwarcia zasil je jednorazowo kwotą min. 1000 zł.

2) Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. Te transakcje nie mogą być anulowane do 15 dnia kolejnego miesiąca.

Etap drugi: premia 50 zł

W kolejnym miesiącu spełnij te same warunki, aby otrzymać premię 50 zł.

Promocyjne oprocentowanie - warunki​

Warunkiem naliczenia promocyjnego oprocentowania na rachunku Moje Cele jest to, aby suma wpływów była co najmniej 100 zł wyższa od sumy obciązeń.​

Kilka przydatnych informacji na temat tej promocji

  • Premię otrzymasz osobno (100 zł i 50 zł) - do końca kolejnego miesiąca, następującego po miesiącu, kiedy zrealizujesz warunki promocji.
  • Do transakcji kartą wliczają się też transakcje telefonem oraz BLIK-iem.
  • Aby skorzystać z promocji, konta nie można przekształcić na rachunek wspólny (w momencie przekształcenia konta przestaniesz być uczestnikiem promocji i nie będziesz mógł zyskać premii).
  • Promocyjne oprocentowanie na rachunku Moje cele obowiązuje do kwoty 20 000 zł.
  • Łatwe do uniknięcia opłaty (wystarczy jedna transakcja kartą), darmowe wypłaty z bankomatów w kraju powyżej 100 zł i brak opłat za prowadzenie konta. eKonto osobiste oferowane w tej promocji, to aktualny lider rankingu darmowych kont bankowych.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram