ranking kont - logo serwisu

Zyskaj 140 zł - "eKonto z Premią - IX edycja"

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
eKonto z Premią - zyskaj 140 zł
1 czerwca 2020
Konto z bardzo niskimi opłatami, dostępem do darmowych bankomatów i szansą na zysk 140 zł. Tak jednym zdaniem można podsumować ofertę promocyjną mBanku.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
140 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.01.2017
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.09.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz eKonto osobiste i w ciągu 7 dni od otwarcia, zasil je kwotą min. 100 zł oraz do końca następnego miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu konta, dokonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę (100 zł nagrody). W kolejnym miesiącu zasil konto kwotą min. 1000 zł i dokonaj min. 5 transakcji (40 zł nagrody).

ważne informacje
Pozostałe informacje
Dodatkowo zyskaj 2,5% na koncie "Moje cele" dla kwoty do 20 000 zł.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz z kurierem.

eKonto z Premią - zyskaj 140 zł

Zyskaj 140 zł i 2,5% na koncie Moje Cele

Wystartowała 9. już edycja promocji "eKonto z premią". Można w niej zyskać 140 zł premii za otwarcie i aktywne korzystanie z konta. Premia składa się z dwóch nagród. Zdobycie pierwszej z nich - 100 zł - wymaga szybkiego działania, bo aktywność na rachunku należy spełnić już w ciągu 7 dni po otwarciu konta. Premię wysokości 40 zł zyskasz, gdy w kolejnym miesiącu, ponownie spełnisz ten sam warunek.

Dodatkowo, biorąc udział w promocji można skorzystać z promocyjnego oprocentowania wysokości 2,5% na rachunku "Moje Cele" dla kwoty do 20 000 zł.

Co należy zrobić, krok po kroku, aby zyskać nagrodę?

Warunki uczestnictwa w promocji

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku. W rozumieniu regulaminu promocji, takim klientem jest osoba, która od 1 stycznia 2017 nie była i nadal nie jest posiadaczem ani współposiadaczem rachunku ror lub rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017 - chodzi tutaj zwyczajnie o konta w mBanku.

Należy złożyć wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto osobiste wraz z wnioskiem o wydanie karty debetowej, nie później niż do 30.09.2020 r. We wniosku należy zaakceptować odpowiednie oświadczenia oraz zawrzeć Umowę (umowa indywidualna).

Jeśli chcesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,5%, należy otworzyć rachunek Moje Cele. Należy to zrobić w terminie przystąpienia do promocji, czyli do 30.09.2020 r.

Jak zyskać 140 zł? Spełnij warunki aktywności.

Premia 140 zł w promocji jest podzielona na 2 części - 100 i 40 zł. Zobacz co należy zrobić, aby zyskać maksymalną nagrodę.

Krok 1. 100 zł premii

Zdobycie pierwszej premii wysokości 100 zł wymaga aktywności na rachunku i szybkiego działania. Oto, co należy zrobić:

  • Otwórz eKonto osobiste i w ciągu 7 dni od otwarcia, zasil je kwotą minimum 1000 zł.
  • Wykonaj min. 5 transakcji na dowolną kwotę, do końca następnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta (tych transakcji nie można anulować).

Przykład: jeśli otworzysz konto 10 czerwca 2020, możesz je zasilić kwotą 1000 zł najpóźniej do 17 czerwca 2020. Najlepiej zrobić to od razu po otwarciu konta. Czas na dokonanie transakcji 5 transakcji na dowolną kwotę masz do końca lipca.

Krok 2. 40 zł premii

Jeśli chcesz zdobyć 40 zł, w kolejnym miesiącu należy ponownie zrealizować te same kroki:

  • Zasil konto kwotą min. 1000 zł
  • Wykonaj min. 5 transakcji na dowolną kwotę (transakcji nie można anulować).

Przykład: jeśli konto otworzyłeś 10 czerwca i do końca lipca spełniłeś warunki promocji, wtedy warunki opisane w tej części należy spełnić w sierpniu 2020.

Dodatkowo 2,5% na rachunku Moje Cele

Dodatkowo w tej promocji możesz skorzystać z oprocentowania 2,5% na rachunku Moje Cele. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do kwoty 20 000 zł od dnia otwarcia rachunku, przez cztery kolejne, pełne miesiące kalendarzowe. W tym przypadku nie trzeba spełniać dodatkowych warunków - wystarczy otwarcie konta.

Kiedy otrzymasz premię? Krótkie podsumowanie.

Premia za szybki wpływ oraz transakcje, będzie wypłacona w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po miesiącu, za miesiąc w którym Bank naliczył premię. To znaczy, że jeśli przystąpisz do promocji w czerwcu i spełnisz warunki za dwa pierwsze miesiące (czerwiec, lipiec), to premię otrzymasz w sierpniu. Nawet jeśli wszystkie warunki spełnisz w czerwcu, to premia zostanie wypłacona w sierpniu. 

Druga premia zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po miesiącu kiedy spełnisz warunki. Przykładowo: jeśli warunki spełnisz w sierpniu, to premię otrzymasz we wrześniu.

Jak chodzi o samą promocję, to trzeba przyznać że jest to bardzo ciekawa oferta. eKonto w mBanku to rachunek, który cechują bardzo niskie opłaty. Z jedynej warunkowej opłaty za prowadzenie konta, zwalnia dokonanie jednej transakcji kartą. Zyskasz też dostęp do darmowych bankomatów, jeśli dokonasz wypłaty w kwocie minimum 100 zł. Sama promocja jest skonstruowana w bardzo prosty sposób, co pozwala łatwo uzyskać nagrodę wysokości 140 zł. 

Zobacz też: darmowe konta bankowe

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram