RankingKont - logo serwisu

eKonto możliwości - zyskaj 110 zł

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 110 zł z eKontem Możliwości
17 stycznia 2020
Promocja dla osób młodych! Zyskaj 110 zł razem z eKontem Możliwości w mBanku. Sprawdź warunki oferty promocyjnej i dowiedz się jak zyskać premię.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
110 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 1.01.2017
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.06.2020
warunki promocji
Warunki promocji

W miesiącu kiedy otworzysz konto (miesiąc 0), a także w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta (miesiąc 1) należy minimum 2 razy zapłacić telefonem, wykonać minimum 2 przelewy na numer telefonu oraz posiadać aktywny cel oszczędnościowy.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Dla osób do 24 roku życia.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę podpiszesz z kurierem.

zyskaj 110 zł z eKontem Możliwości

110 zł za aktywne korzystanie z rachunku

eKonto Możliwości w promocji, to oferta dedykowana dla osób młodych - w wieku 18-24 lata. Skorzystaj z oferty promocyjnej mBanku, spełnij proste warunki i zgarnij 110 zł - tak w jednym zdaniu można podsumować promocję eKonta Możliwości opatrzoną hasztagiem #najlepiej. 110 zł za korzystanie z darmowego rachunku - to brzmi nieźle. Ale czy #najlepiej? Sprawdźmy!

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Promocja przeznaczona jest dla Nowych Klientów Banku, którzy ukończyli 18 lat i mają pełną zdolność do czynności prawnych.

A nowy klient Banku, zgodnie z regulaminem promocji, to osoba, która od 1 stycznia 2017 nie była i nadal nie jest Posiadaczem ani Współposiadaczem: a) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub b) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Generalnie chodzi o konta w mBanku (jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź artykuł jaki to bank). Oprócz tego w promocji nie mogą wziąć udziału Klienci, którzy otwierają rachunek wspólny.

Jak zyskać 110 zł?

Otwórz rachunek w okresie promocyjnym, zapłać telefonem i wykonuj przelewy na numer telefonu, a oprócz tego posiadaj jeden aktywny cel oszczędnościowy. To prosta droga do premii wysokości 110 zł. A bardziej szczegółowo?

Krok pierwszy: otwórz promocyjne eKonto

W okresie promocyjnym, czyli do 30 czerwca 2019, otwórz eKonto możliwości w promocji.

Krok drugi: spełnij warunki aktywności

Teraz, po otwarciu konta, należy spełnić warunki aktywności.

W miesiącu kiedy otworzysz konto (miesiąc 0), a także w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta (miesiąc 1) należy w sumie:
1) minimum 2 razy zapłacić telefonem,
2) wykonać minimum 2 przelewy na numer telefonu,
3) posiadać aktywny cel oszczędnościowy.

Praktyczny przykład - jak zdobyć premię?
- Konto otwierasz w lutym 2020 roku.
- W lutym dokonujesz 2 płatności telefonem.
- W lutym aktywujesz cel oszczędnościowy.
- W marcu dokonujesz 2 przelewów na numer telefonu.

Wydanie nagród w promocji

Spełniając te warunki otrzymasz nagrodę wartości 110 zł! A konkretnie:

  • Nagroda wartości 20 zł przysługuje za dokonanie 2 płatności telefonem,
  • Nagroda wartości 20 zł przysługuje za 2 przelewy na numer telefonu,
  • Nagroda wartości 20 zł przysługuje za aktywny cel oszczędnościowy,
  • Nagroda wartości 50 zł to premia za spełnienie wszystkich warunków promocji.

Inne informacje - co jeszcze warto wiedzieć o promocji

Tylko tyle czy aż tyle? Warunki promocji do skomplikowanych nie należą i tak naprawdę wystarczy podstawowa aktywność na rachunku. Aby mieć pewność, że niczego nie przeoczysz, zapoznaj się dokładniej z definicją operacji, które należy wykonać w promocji:

  • płatność telefonem - to bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych oraz przez internet za pomocą aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodano kartę wydaną do konta promocyjnego,
  • przelew na numer telefonu - to przelew w aplikacji mobilnej, na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze BLIK,
  • premia za aktywny cel oszczędnościowy - jest nim rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z kontem promocyjnym, którego saldo na koniec miesiąca po miesiącu, kiedy otwarto konto w promocji, wynosi przynajmniej 10 zł.

Nagrodę za promocję uzyskasz do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu kiedy otworzysz konto promocyjne, przy czym miesiąc kiedy otwierasz konto, to "miesiąc 0". Praktyczny przykład: otwierasz konto w lutym (miesiąc 0). W lutym i w marcu (miesiąć 1) spełniasz warunki aktywności. Wtedy do końca kwietnia (miesiąc 2) otrzymasz nagrodę za spełnienie warunków aktywności.

Jak chodzi o rachunek oferowany w promocji - eKonto Możliwości - to jest to rachunek przeznaczony dla osób w wieku 18-24 lata. To aktualny lider rankingu kont dla studentów.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram