logo RankingKont.pl
Zyskaj 100 zł premii, bonusowe oprocentowanie do 2,5% na koncie oszczędnościowym. Testuj konto za darmo - bez opłat za prowadzenie rachunku i wypłaty z bankomatów w kraju przez 2 lata.
DALEJ
Przejdź do Banku
promocja Banku Pekao

Zobacz, co zyskujesz:

1

Premia za spełnienie warunków aktywności

2

Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym

3

Korzystaj z konta bez żadnych opłat przez 2 lata

Wartość nagród

100 zł

DALEJ
Przejdź do banku

Bezwarunkowo darmowe konto

Jak możesz uniknąć warunkowych opłat

Spełniam warunkiNie spełniam warunków
DALEJ
Przejdź do Banku

Najważniejsze informacje - co powinieneś wiedzieć:

Weź udział w kilku promocjach i sporo zyskaj

Jeśli zdecydujesz się otworzyć konto osobiste w Banku Pekao, możesz sporo zyskać. To dlatego, że teraz można skorzystać z 3 promocji jednocześnie. Do zyskania masz:

 • 100 zł premii za założenie konta online i spełnienie warunków promocji
 • 2,5% na Koncie Oszczędnościowym
 • Zwolnienie z opłat za obsługę karty i wypłaty z bankomatów w Polsce przez 2 lata.  W praktyce oznacza to, że możesz korzystać z konta całkowicie za darmo.

W tym opisie znajdziesz podsumowanie najważniejszych informacji na temat ofert promocyjnych. Spełniając opisywane tutaj warunki, możesz zyskać maksymalną premię.

Warunki uczestnictwa - kto może przystąpić do promocji?

ikona - konto osobiste w promocji

Żeby wziąć udział w tej promocji, powineneś:

 • być nowym klientem, który od 1.01.2019 r. nie był posiadaczem ani współposiadaczem konta w Banku Pekao,
 • mieć ukończone 18 lat,
 • być konsumentem (działasz jako osoba fizyczną, a nie firma),
 • mieszkać w Polsce,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • nie możesz być pracownikiem Banku Pekao,
 • złożyć oświadczenie Uczestnika Promocji w którym: zaakceptujesz regulamin, wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz potwierdzisz, że otrzymałeś treść informacji administratora danych osobowych.
ikona rankingu

Warunki uczestnictwa - wysłanie wniosku:

 • Wniosek w tej promocji możesz wysłać najpóźniej do 31.03.2022 r.
 • W promocji możesz otworzyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium razem z kartą debetową i aplikacją PeoPay. Należy też aktywować Pakiet Komfort.
 • Wniosek wyślij przez stronę internetową banku (online) lub przez aplikację mobilną PeoPay (przez selfie).
WYŚLIJ WNIOSEK
Przejdź do Promocji

Warunki aktywności - jak zyskać nagrody?

Teraz dowiesz się jakie warunki aktywności należy spełnić, aby zdobyć nagrody i zyskać dostęp do określonych korzyści.

100 zł za aktywność

W celu uzyskania nagrody wysokości 100 zł za aktywne korzystanie z konta należy spełnić wszystkie warunki opisywane do tej pory, a także warunki aktywności w promocji. W tej części dowiesz się więcej na temat warunków aktywności.

bankowość mobilna ikona

Warunki aktywności:

W celu spełnienia warunków aktywności w promocji, w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po dniu przystąpienia do promocji:

 • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 500 zł.
  Z zastrzeżeniem, że to nie może być: wpłata gotówką, zapewnienie wpływu środków z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub pożyczki czy kredytu ani dokonanie polecenia przelewu wewnętrznego z innego rachunku w Banku Pekao.
 • wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą debetową do konta lub aplikacją mobilną Peo Pay.
  Transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone lub nieautoryzowane nie są objęte promocją. 
 •  

Należy jeszcze wyjaśnić kiedy należy spełniać warunki. W regulaminie jest mowa o 3 kolejnych miesiącach, po miesiącu otwarcia konta. Dlatego jeśli konto otworzysz w styczniu - warunki należy spełnić w lutym, w marcu oraz kwietniu. Jeśli otworzysz je w lutym - warunki spełnij w marcu, kwietniu oraz maju itd.

Nagrodę otrzymasz do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków (czyli do końca kwietnia, maja, czerwca lub lipca - w zależności kiedy otworzysz konto).

2,5% na koncie oszczędnościowym w skali roku

Dodatkowo możesz skorzystać z bonusowego oprocentowania 2,5% na koncie oszczędnościowym w skali roku przez okres 183 dni licząc od dnia zawarcia umowy. Oprocentowanie obowiązuje do kwoty wysokości 20 000 zł miesięcznie.

W promocji możesz otworzyć tylko jedno konto oszczędnościowe. Najlepiej jest zawnioskować o nie, już na etapie uzupełniania wniosku o konto osobiste.

Brak opłat za obsługę karty i wypłaty z bankomatów w Polsce

Kolejną korzyścią jest brak opłat za kartę do konta oraz wypłaty gotówki z wykorzystaniem tej karty z bankomatów w Polsce.

Ze względu na fakt, że prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe, w praktyce oznacza to, że z rachunku możesz korzystać bez opłat przez okres 2 lat.

Warunkiem uzyskania tej korzyści jest otwarcie rachunku z kartą debetową Mastercard Debit FX i niewycofywanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w promocji przez okres jej trwania (czyli przez 2 lata).

Podsumowanie

W tej promocji zyskujesz dostęp do wielu praktycznych korzyści. To nie tylko 100 zł premii, ale też podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym (to aktualnie jeden z najwyżej oprocentowanych rachunków oszczędnościowych) oraz możliwość korzystania z konta przez 2 lata. Dodatkowo możesz wziąć udział w programie poleceń z pulą nagród sięgającą 1500 złotych.

Te wszystkie czynniki sprawiają, że jest to aktualnie jedna z najlepszych ofert promocyjnych dołączonych do konta osobistego.

WYŚLIJ WNIOSEK
Przejdź do Promocji
chevron-down-circle