RankingKont.pl - logo

Zyskaj 100 zł na zakupy w Decathlon z Getin Bankiem

zyskaj 100 zł do Decathlonu
4 kwietnia 2020
Otwórz konto przez internet, uzupełnij formularz promocyjny, a nastepnie spełnij warunki promocji, aby otrzymać nawet 100 zł na zakupy w Decathlon.

Najważniejsze informacje - w skrócie

nagroda w promocji
Do zyskania
100 zł
okres karencji
Okres karencji
Od 01.01.2019
czas na wysłanie wniosku
Termin
Limit 2000 wniosków
warunki promocji
Warunki promocji
Otwórz konto na stronie internetowej banku wyrażając zgody marketingowe. Zarejestruj się w promocji za pomocą dedykowanego formularza do rejestracji w ciągu 7 dni od aktywowania konta. Korzystaj z bankowości mobilnej, dokonuj transakcji bezgotówkowych i zapewnij wpływy na konto, aby zyskać do 100 zł na zakupy w Decathlon.
ważne informacje
Pozostałe informacje
W promocji nie mogą wziąć udział osoby, które otwierają konto jako rachunek wspólny. Promocja nie ma sztywno określonego terminu - trwa do momentu osiągnięcia 2000 rejestracji.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?
Tak, możliwe jest zawarcie umowy z kurierem.
zyskaj 100 zł do Decathlonu

Niskie opłaty i 100 zł zysku​

Promocja Getin Banku, to oferta która powinna szczególnie zainteresować osoby szukające rachunku z niskimi opłatami. Dlaczego? Ponieważ korzystając z tego rachunku, jedynej warunkowej opłaty unikniesz w bardzo prosty sposób - wystarczy dokonać jednej płatności kartą w miesiącu. Dodatkowo możesz zyskać 100 zł w formie bonu na zakupy w sieci sklepów Decathlon. Co zrobić, aby otrzymać nagrodę? Sprawdź opis tej promocji!

Podstawowe warunki uczestnictwa​

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia i posiada pełną zdolność od czynności prawnych. Okres karencji trwa od 1 stycznia 2019 roku, to znaczy że jeśli w tym czasie posiadałaś konto w GetinBanku, wtedy nie możesz wziąć udziału w tej promocji. W innym przypadku - możesz wysłać promocyjny wniosek i powalczyć o 100 zł nagrody.

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji, wtedy należy:

  1. Złożyć wniosek na stronie internetowej banku o otwarcie konta z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej i mobilnej, a następnie zawrzeć umowę o prowadzenie konta. Konto powinno zostać aktywowane - o czym dowiesz się przez wiadomość SMS.
  2. Wyrazić zgody marketingowe oraz nie wyrażać sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.
  3. Następnie zarejestrować się w promocji na tej stronie banku nie później niż do 7 dni roboczych od aktywowania konta osobistego.

Kiedy spełnisz wszystkie formalności, czas przejść do spełnienia warunków aktywności w promocji.

Warunki aktywności - jak zyskać nagrodę wartości 100 zł?​

Nagroda w tej promocji jest podzielona na 4 części: 20 zł, 20 zł, 40 zł i 20 zł. Nagrodą są e-karty (vouchery) na zakupie w sieci sklepów Decathlon. Oto, co należy zrobić aby otrzymać każdą z nagród (razem 100 zł):

  1. Dokonaj przelew przez bankowość mobilną, do końca pierwszego pełnego miesiąca po założeniu konta osobistego. To znaczy, że jeśli konto założysz w np. kwietniu, wtedy przelew należy dokonać do końca maja. Za spełnienie tego warunku otrzymasz nagrodę wartości 20 zł.

  2. Dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 200 zł w każdym z dwóch kolejnych pełnych miesięcy od daty otwarcia konta osobistego. Przykładowo - konto otwierasz w kwietniu, wtedy transakcji należy dokonać w maju i czerwcu. Otrzymasz za to nagrodę wartości 20 zł.

  3. Zapewnij wpływ na kwotę min. 1000 zł w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy od otwarcia konta. Jeśli np. konto otworzysz w kwietniu, wtedy wpływ należy zapewnić w miesiącach: maj, czerwiec i lipiec. Za spełnienie tego warunku otrzymasz nagrodę wartości 40 zł (dwie e-karty po 20 zł).

  4. Dodatkową nagrodę wartości 20 zł otrzymasz za spełnienie wszystkich warunków opisanych w punktach 1-3.
Nagrodę otrzymasz w formie wiadomości w bankowości internetowej lub mobilnej, w formie linku za pośrednictwem którego możesz pobrać nagrodę (e-kratę). Nagrody otrzymasz do 7 dni roboczych po spełnieniu warunków promocji. E-karty są ważne do 13 stycznia 2022 roku i są zwolnione z podatku.
 
Dodatkowo, korzystając z konta w Getin Banku, możesz zyskać nawet 800 zł za skuteczne polecanie konta znajomym.

Podsumowanie​

Promocja konta Getin Banku, to oferta którą wyróżnia się ze względu na proste warunki prowadzenia konta i co najważniejsze - łatwy sposób na uniknięcie warunkowej opłaty (wystarczy jedna płatność kartą w miesiącu). Dodatkowo możemy skorzystać z promocji i zyskać nagrodę o wartości 100 zł w formie vouchera na zakupy w sieci Decathlon. Jednak sama promocja, nie ma już tak prostej konstrukcji. Należy spełnić kilka warunków i pamiętać o dotrzymywaniu terminów. Byłoby super, gdyby w przyszłości tego rodzaju oferty promocyjne miały odrobinę prostsze (bo nawet nie łatwiejsze) warunki. Teraz trochę ciężko jednoznacznie ocenić tę promocję. Z oferty na pewno warto skorzystać, kiedy szukasz taniego konta bankowego.

chevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram