RankingKont - logo serwisu

Zyskaj 100 zł na zakupy w Decathlon z Getin Bankiem

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 100 zł do Decathlonu
4 kwietnia 2020
Otwórz konto przez internet, uzupełnij formularz promocyjny, a nastepnie spełnij warunki promocji, aby otrzymać nawet 100 zł na zakupy w Decathlon.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
100 zł
okres karencji
Okres karencji:
Od 01.01.2019
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
Limit 2000 wniosków
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz konto na stronie internetowej banku wyrażając zgody marketingowe. Zarejestruj się w promocji za pomocą dedykowanego formularza do rejestracji w ciągu 7 dni od aktywowania konta. Korzystaj z bankowości mobilnej, dokonuj transakcji bezgotówkowych i zapewnij wpływy na konto, aby zyskać do 100 zł na zakupy w Decathlon.

ważne informacje
Pozostałe informacje
W promocji nie mogą wziąć udział osoby, które otwierają konto jako rachunek wspólny. Promocja nie ma sztywno określonego terminu - trwa do momentu osiągnięcia 2000 rejestracji.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, możliwe jest zawarcie umowy z kurierem.

zyskaj 100 zł do Decathlonu

Niskie opłaty i 100 zł zysku​

Promocja Getin Banku, to oferta która powinna szczególnie zainteresować osoby szukające rachunku z niskimi opłatami. Dlaczego? Ponieważ korzystając z tego rachunku, jedynej warunkowej opłaty unikniesz w bardzo prosty sposób - wystarczy dokonać jednej płatności kartą w miesiącu. Dodatkowo możesz zyskać 100 zł w formie bonu na zakupy w sieci sklepów Decathlon. Co zrobić, aby otrzymać nagrodę? Sprawdź opis tej promocji!

Podstawowe warunki uczestnictwa​

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia i posiada pełną zdolność od czynności prawnych. Okres karencji trwa od 1 stycznia 2019 roku, to znaczy że jeśli w tym czasie posiadałaś konto w GetinBanku, wtedy nie możesz wziąć udziału w tej promocji. W innym przypadku - możesz wysłać promocyjny wniosek i powalczyć o 100 zł nagrody.

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji, wtedy należy:

  1. Złożyć wniosek na stronie internetowej banku o otwarcie konta z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej i mobilnej, a następnie zawrzeć umowę o prowadzenie konta. Konto powinno zostać aktywowane - o czym dowiesz się przez wiadomość SMS.
  2. Wyrazić zgody marketingowe oraz nie wyrażać sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.
  3. Następnie zarejestrować się w promocji na stronie banku nie później niż do 7 dni roboczych od aktywowania konta osobistego.

Kiedy spełnisz wszystkie formalności, czas przejść do spełnienia warunków aktywności w promocji.

Warunki aktywności - jak zyskać nagrodę wartości 100 zł?​

Nagroda w tej promocji jest podzielona na 4 części: 20 zł, 20 zł, 40 zł i 20 zł. Nagrodą są e-karty (vouchery) na zakupie w sieci sklepów Decathlon. Oto, co należy zrobić aby otrzymać każdą z nagród (razem 100 zł):

  1. Dokonaj przelew przez bankowość mobilną, do końca pierwszego pełnego miesiąca po założeniu konta osobistego. To znaczy, że jeśli konto założysz w np. kwietniu, wtedy przelew należy dokonać do końca maja. Za spełnienie tego warunku otrzymasz nagrodę wartości 20 zł.

  2. Dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 200 zł w każdym z dwóch kolejnych pełnych miesięcy od daty otwarcia konta osobistego. Przykładowo - konto otwierasz w kwietniu, wtedy transakcji należy dokonać w maju i czerwcu. Otrzymasz za to nagrodę wartości 20 zł.

  3. Zapewnij wpływ na kwotę min. 1000 zł w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy od otwarcia konta. Jeśli np. konto otworzysz w kwietniu, wtedy wpływ należy zapewnić w miesiącach: maj, czerwiec i lipiec. Za spełnienie tego warunku otrzymasz nagrodę wartości 40 zł (dwie e-karty po 20 zł).

  4. Dodatkową nagrodę wartości 20 zł otrzymasz za spełnienie wszystkich warunków opisanych w punktach 1-3.
Nagrodę otrzymasz w formie wiadomości w bankowości internetowej lub mobilnej, w formie linku za pośrednictwem którego możesz pobrać nagrodę (e-kratę). Nagrody otrzymasz do 7 dni roboczych po spełnieniu warunków promocji. E-karty są ważne do 13 stycznia 2022 roku i są zwolnione z podatku.
 
Dodatkowo, korzystając z konta w Getin Banku, możesz zyskać nawet 800 zł za skuteczne polecanie konta znajomym.

Podsumowanie​

Promocja konta Getin Banku, to oferta którą wyróżnia się ze względu na proste warunki prowadzenia konta i co najważniejsze - łatwy sposób na uniknięcie warunkowej opłaty (wystarczy jedna płatność kartą w miesiącu). Ten rachunek znajduje się w top 3 rankingu darmowych kont.

Dodatkowo możemy skorzystać z promocji i zyskać nagrodę o wartości 100 zł w formie vouchera na zakupy w sieci Decathlon. Jednak sama promocja, nie ma już tak prostej konstrukcji. Należy spełnić kilka warunków i pamiętać o dotrzymywaniu terminów. Byłoby super, gdyby w przyszłości tego rodzaju oferty promocyjne miały odrobinę prostsze (bo nawet nie łatwiejsze) warunki. Teraz trochę ciężko jednoznacznie ocenić tę promocję. Z oferty na pewno warto skorzystać, kiedy szukasz taniego konta bankowego.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram