RankingKont - logo serwisu

Zyskaj 10% zwrotu za płatności ZUS – do 300 zł z kontem FIRMA+

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 300 zł w promocji IdeaBanku
3 marca 2020
W promocji konta FIRMA+ możesz zyskać 300 zł - do 50 zł zwrotu miesięcznie za opłacanie ZUS przez pół roku. Oprócz tego otrzymasz dwuletnią gwarancję braku opłat za konto.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
300 zł
okres karencji
Okres karencji:
6 miesięcy
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
30.05.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Otwórz konto w okresie promocji, wyraź zgody marketingowe i zaloguj się do bankowości internetowej w ciągu pierwszych 14 dni. Aktywuj kartę debetową i opłacaj składki ZUS za pośrednictwem rachunku.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Bank może zakończyć promocje przed czasem jeśli zostanie osiągnięty limit 1000 zgłoszeń.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, umowę można podpisać z kurierem.

zyskaj 300 zł w promocji IdeaBanku

Zyskaj 10% zwrotu za płatności ZUS​

Otwierając konto FIRMA+ w Idea Banku możesz zyskać zwrot 10% za płatności ZUS. Maksymalnie w ciągu miesiąca można zyskać 50 zł, co przez 6 kolejnych miesięcy daje maksymalny zysk wysokości 300 zł. Warunki promocji są bardzo proste, bo wystarczy... opłacać ZUS. Oprócz tego należy jeszcze spełnić kilka formalności, o których dowiesz się czytając ten artykuł.

Prosta droga po nagrodę, czyli jak uzyskać zwrot za płatności ZUS​

Wszystko zaczyna się na stronie promocji, skąd należy wysłać wniosek o otwarcie konta. Do wzięcia udziału w promocji są uprawnione osoby fizyczne, prowadzące działalność gospodarczą, które w ostatnich 6 miesiącach nie posiadały rachunku w IdeaBanku.

Po spełnieniu tych warunków, należy zawrzeć z Bankiem umowy: Umowę o Rachunek, Umowę o Kartę i Umowę o Bankowość Elektroniczną. Przystępując do promocji pamiętaj też o tym, aby wyrazić właściwe zgody, mowa tutaj o: zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym, zgodzie na marketing elektroniczny oraz zgodzie na marketing telefoniczny. Należy także zaakceptować regulamin promocji.

Kiedy masz już otwarte konto, kolejnym krokiem jest zalogowanie się do bankowości elektronicznej. Należy to zrobić w ciągu 14 dni od zwarcia z bankiem Umowy o Rachunek. Teraz masz przed sobą już ostatnią z formalności, jaką jest aktywacja karty debetowej.

I tak dotarliśmy do ostatniego przystanku. Teraz już należy wykazać się podstawową aktywnością, aby co miesiąc otrzymywać zwrot za płatności ZUS (do 50 zł miesięcznie). Premia jest naliczana od dnia przystąpienia do promocji, przez sześć kolejnych miesięcy. Warunki, jakie należy spełnić, aby zyskać nagrodę to:

  • utrzymanie zgód marketingowych,
  • posiadanie rachunku z co najmniej jedną aktywną kartą debetową wydaną do tego rachunku,
  • opłacanie składek ZUS za pośrednictwem rachunku.

W ten prosty sposób możesz zyskać nawet 300 zł zwrotu za płatności ZUS - 50 zł miesięcznie, przez 6 kolejnych miesięcy.

Brak opłat przez 24 miesiące i dodatkowe bonusy​

Dodatkowo otwierając konto w promocji, przez pierwsze 24 miesiące nie poniesiesz opłat za:

  • prowadzenie rachunku,
  • kartę debetową,
  • przelewy internetowe.

Po upływie tego okresu możesz także uniknąć opłat, a warunkiem jest utrzymanie aktywnej karty debetowej i dokonanie przelewu do ZUS - w innym przypadku warunkowa opłata wyniesie 10 zł. To jednak stanie się dopiero po upływie dwóch lat od momentu otwarcia konta.

Dodatkowo korzystając z konta w Idea Banku możesz zamówić Kasoterminal czyli urządzenie łączące funkcje terminala płatniczego i kasy fiskalnej na preferencyjnych warunkach.

Prosta promocja, krótkie podsumowanie​

Trzeba przyznać, że promocja Idea Banku posiada naprawdę prostą strukturę. Tak naprawdę wszystko rozbija się o spełnienie formalności, utrzymanie rachunku bez odwoływania zgód marketingowych i dokonywanie płatności za ZUS. Razem daje nam to całkiem atrakcyjną nagrodę wysokości nawet 300 zł, którą możemy uzyskać w ciągu zaledwie pół roku. Do tego jesteśmy zwolnieni z warunkowych opłat przez pierwsze 24 miesiące.

Propozycja Idea Banku to naprawdę atrakcyjna oferta, szczególnie dla osób które szukają połączenia jak chodzi o niskie koszty prowadzenia rachunku i możliwość odniesienia zysku w promocji. Więcej możesz się dowiedzieć w rankingu kont firmowych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram