logo serwisu Ranking Kont porównującego najlepsze oferty produktów finansowych oraz udostępniającego wartościowe i unikalne opracowania

Zostań w domu i zyskaj 200 zł w promocji konta BNP Paribas

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
promocja zostań w domu
20 marca 2020
Weź udział w promocji, korzystaj aktywnie z konta i zyskaj nawet 200 zł bez wychodzenia z domu. Sprawdź nową promocję konta BNP Paribas.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
200 zł
okres karencji
Okres karencji:
9 miesięcy
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
06.04.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Do 6.04 zarejestruj się w promocji, zawrzyj umowę z bankiem do 27.04. Następnie spełnij warunki: otwórz konto z linku promocyjnego, w kwietniu wykonaj dwa przelewy w bankowości elektronicznej i zapewnij wpływy na kwotę 500 zł. W maju dokonaj 2 przelewy i zapewnij wpływy na kwotę 1000 zł.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Promocja może zakończyć się przed czasem, jeśli zostanie wyczerpany limit wniosków.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak - umowa przez SMS.

promocja zostań w domu

Zyskaj 200 zł bez wychodzenia z domu

„Zostań w domu” to nowa promocja konta BNP Paribas, która odpowiada na aktualne wyzwania. Za otwarcie rachunku Konto Otwarte na Ciebie i spełnienie podstawowych wymagań – możesz zyskać 200 zł – bez wychodzenia z domu. Co ważne cały proces związany z otwarciem konta odbywa się zdalnie (umowę podpiszesz z wykorzystaniem SMS-a). „Zostań w domu” i zyskaj 200 zł – sprawdźmy szczegóły tej promocji.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Podstawowa sprawa czyli warunki uczestnictwa i okres w karencji. Do promocji można przystąpić, jeśli w okresie 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku w banku BNP Paribas. Oprócz tego należy spełnić podstawowe warunki tej promocji czyli: uczestnikiem może być działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem RP, która ukończyła 18 lat, posiada dowód osobisty i pełną zdolność do czynności prawnych.

Warunki i terminy czyli droga po 200 zł

Jeśli spełniasz podstawowe kryteria, wtedy możesz aplikować o otwarcie konta w BNP Paribas w ramach oferty promocyjnej.

Krok pierwszy to rejestracja na stronie promocji i otwarcie konta. Na realizację tego kroku masz czas do 6 kwietnia 2020, chyba że wcześniej zostanie wyczerpany limit 4000 zgłoszeń, co jest równoważne z zakończeniem promocji przed czasem. W formularzu należy zaznaczyć wymagane zgody. Następnie, po wysłaniu formularza, należy złożyć wniosek o konto osobiste z kartą, wykorzystując do tego link promocyjny, który otrzymasz na maila.

Umowę z bankiem zawrzesz bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem unikalnego kodu SMS, wykorzystując do tego system Autenti. Na zawarcie umowy masz czas do 27 kwietnia.

Kiedy formalności masz już za sobą, wtedy przyszedł czas na kolejny krok, czyli spełnienie warunków aktywności, które w tej promocji są naprawdę proste

Warunek aktywności - kwiecień 2020 (100 zł nagrody)

Aby otrzymać pierwszą nagrodę – 100 zł – w kwietniu 2020:

  • wykonaj minimum 2 przelewy środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (Pl@net, lub GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) oraz
  • zapewnij wpływ lub wpływy na łączną kwotę min. 500 zł

Warunek aktywności - maj 2020 (100 zł nagrody)

Aby otrzymać drugą nagrodę – 200 zł:

  • spełnij wszystkie warunki uprawniające do uzyskania pierwszej nagrody (100 zł),
  • w maju 2020 wykonaj 2 przelewy środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (Pl@net lub GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) oraz
  • zapewnij wpływ lub wpływy na łączną kwotę min. 500 zł.

Dwa zdania podsumowania

W tej promocji istotne jest to, aby warunki spełniać miesiąc po miesiącu (kwiecień, maj). Aby zyskać 100 zł premii w maju, najpierw trzeba spełnić warunki w kwietniu. 

Wiadomość o uzyskaniu pierwszej nagrody (100 zł) otrzymasz do 20 maja 2020 roku, a samą nagrodę do końca maja. Jak chodzi o drugą nagrodę (100 zł), to wiadomość o jej uzyskaniu otrzymasz do 24 czerwca 2020, a nagrodę do końca czerwca.

„Zostań w domu” to promocja, która pozwala w łatwy sposób zyskać premię wysokości 200 zł. W sytuacji, w jakiej aktualnie się znaleźliśmy, oferta pozwalająca na zyskanie premii bez wychodzenia z domu wydaje się strzałem w dziesiątkę. 

Sprawdź też: ranking kont bez opłat.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram