RankingKont - logo serwisu

"Zgarnij podarunek" - 200 zł do Douglas i zestaw LEGO

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
zyskaj 200 zł do Douglas plus klocki Lego
26 maja 2020
W tej promocji zyskasz 200 zł na karcie podarunkowej do Douglas i losowy zestaw kloców LEGO. Sprawdź, jak zdobyć nagrody.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
240 zł
okres karencji
Okres karencji:
12 mies.
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
01.06.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Zarejestruj się w promocji do 01.06.2020 i do 19.06.2020 załóż konto. W czerwcu 2020 dokonaj 5-ciu transakcji BLIK. W lipcu 2020 wykonaj minimum 5 transakcji BLIK i zapewnij wpływy na kwotę min. 500 zł.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Promocja może skończyć się przed czasem - limit wniosków wynosi 600. W tej promocji możesz wybrać jedną z trzech kart, w tym najtańszą kartę: "Karta Otwarta na Dzisiaj".
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak - umowa przez SMS, potwierdzenie tożsamości przez kuriera.

zyskaj 200 zł do Douglas plus klocki Lego

Zyskaj nagrody wartości 240 zł

W dniu Święta Matki BNP Paribas oferuje nową promocję - "Zgarnij podarunek". Czym jest nasz podarunek? To zestaw klocków Lego oraz karta podarunkowa do Douglas o wartości 200 zł. Łącznie wartość nagród w tej promocji wynosi 240 zł. Ale uwaga! Ta promocja trwa bardzo krótko. Tylko do 1 czerwca. Liczba nagród jest limitowana do 600. 

Szybka promocja, to i opis będzie "szybki". Startujemy!

Warunki uczestnictwa

Okres karencji w tej promocji wynosi 12 miesięcy. To znaczy, że jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy posiadałeś lub posiadałaś konto w BNP Paribas, wtedy nie możesz wziąć udziału w tej promocji.

Standardowe warunki uczestnictwa: w promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która działa jako konsument, jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiada dowód tożsamości, pełną zdolność do czynności prawnych i ukończyła 18 lat.

Przystąp do promocji i spełnij warunki

Czas na zarejestrowanie się w promocji i złożenie wniosków o otwarcie konta osobistego z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej jest do 1 czerwca 2020 r., chyba że limit 600 wniosków zostanie wcześniej wyczerpany. Wypełniając formularz na stronie promocji należy zaznaczyć wymagane zgody. Konto należy otworzyć przez link promocyjny, który otrzymasz w wiadomości e-mail.

Następnie zawrzyj umowę ramową o konto wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości do 19 czerwca 2020 i aktywuj kartę do konta. Umowę możesz zawrzeć przez SMS. Twoja tożsamość zostanie potwierdzona podczas wizyty kuriera.

Teraz należy spełnić warunki promocji, które są bardzo proste:

  • w czerwcu 2020 wykonaj min. 5 transakcji BLIK
  • w lipcu 2020 wykonaj min. 5 transakcji BLIK oraz zapewnij wpływy na kwotę min. 500 zł.

Uwaga! Do wpływów nie zaliczają się wpływy z innych rachunków uczestnika promocji w Banku lub rachunków uczestnika prowadzonych przez Bank w ramach bankowości elektronicznej BGŻOptima. Nie zaliczają się też wpływy z rachunków kredytowych ani wpłaty gotówkowe.

Jeśli spełnisz te proste warunki przed Tobą już tylko jeden krok - do 25 sierpnia 2020 należy zalogować się na stronie, do której link otrzymasz od Organizatora promocji. Tam należy przekazać tam adres, na który będzie przesłana nagroda.

A nagroda w promocji? Jest nią karta podarunkowa do Douglas na kwotę 200 zł oraz jeden z trzech zestawów klocków LEGO (zestaw klocków jest przyznawany losowo) o wartości 40 zł. Za rejestrację w promocji i spełnienie dwóch prostych warunków możemy zyskać nagrody wartości 240 złotych.

Podsumowanie

Za spełnienie dwóch prostych warunków aktywności, w miesiącach czerwiec i lipiec 2020, masz szansę odebrać nagrody równowartości 240 zł. W tej promocji możesz wybrać jedną z trzech kart do konta: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na eŚwiat oraz Karta Otwarta na Świat. Jeśli interesują Cię niskie opłaty za kartę, wybierz "Kartę Otwartą na Dzisiaj" - jedyna warunkowa opłata wynosi 3 zł miesięcznie.

Promocja kończy się bardzo szybko - już 1 czerwca. Może skończyć się nawet wcześniej, gdy zostanie osiągnięty limit 600 wniosków. Oferta jest ciekawa. Warto się nad nią zastanowić! :-) 

Zobacz również:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram