RankingKont - logo serwisu

Wracamy do nauki - promocja z możliwym zyskiem 400 zł!

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
wracamy do nauki
31 sierpnia 2020
Zyskaj nawet 400 zł do wykorzystania w Biedronce i na Allegro. Sprawdź warunki promocji BNP Paribas.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
400 zł
okres karencji
Okres karencji:
15 miesięcy
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
06.09.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Zarejestruj się w promocji do 06.09.2020 r., otwórz konto i nadaj PIN do karty do 21.09.2020 r. Spełnij warunki aktywności: we wrześniu dokonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą. W październiku dokonaj min. 7 transakcji BLIK i przynajmniej 4 przelewy. We wrześniu i październiku zapewnij wpływy na kwotę min. 1000 zł.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Promocja może skończyć się przed czasem, jeśli zostanie wyczerpany limit 3000 wniosków.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak - umowę podpiszesz przez SMS, tożsamość potwierdzi kurier.

wracamy do nauki

Zyskaj 400 zł na Allegro i do Biedronki w promocji konta BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie, to rachunek, który w ostatnich miesiącach jest mocno promowany, a nowi klienci BNP Paribas mogą zyskać nawet kilkaset złotych otwierając konto w promocji. Tym razem premia za otwarcie rachunku jest naprawdę wysoka, bo wynosi aż 400 zł. Nagrodą są vouchery do wykorzystania na Allegro oraz w Biedronce.

Uzyskanie nagrody w tej promocji wymaga aktywnego korzystania z rachunku, z drugiej jednak strony warunki aktywności należy spełnić tylko w dwóch miesiącach (wrzesień i październik), a całą pulę nagród możesz otrzymać już przed końcem roku. Dowiedz się, jak zyskać 400 zł w tej promocji konta BNP Paribas.

Warunki uczestnictwa w promocji

Ta promocja przeznaczona jest dla nowych klientów - osób, które w okresie 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadały, ani nie współposiadały konta w BNP Paribas. Z promocji wykluczone są też osoby, które na dzień składania w wniosku promocyjnego, są stroną umowy ramowej z Bankiem.

Jeśli spełniasz te warunki, wtedy pierwszym krokiem na drodze do uzyskania premii wartości 400 zł jest rejestracja w promocji.

Zarejestruj się na stronie promocji do 6 września 2020 roku, uzupełniając formularz na dedykowanej stronie. Następnie kliknij w link promocyjny, który otrzymasz na adres e-mail i złóż wniosek o konto z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Uwaga - ta promocja może skończyć się przed czasem, jeśli wcześniej zostanie wyczerpany limit 3000 wniosków.

Ostatnim formalnym krokiem, jest otworzenie konta do 21.09.2020. Pamiętaj, aby nadać PIN do karty.

Teraz, na przełomie września i października, należy spełnić 3 warunki aktywności. W ten sposób możesz zyskać nawet 400 zł.

Warunki aktywności - jak zyskać 400 zł?

Plusem tej promocji jest fakt, że warunki należy spełniać tylko przez 2 miesiące - wrzesień i październik. Z drugiej jednak strony, ta promocja wymaga bardzo aktywnego korzystania z rachunku, co nie powinno dziwić, bo przecież premia wynosi aż 400 zł. Dowiedz się, co należy zrobić, aby zyskać maksymalną premię w tej promocji.

Warunek 1: zyskaj 100 zł do Biedronki 

Pierwszy warunek aktywności polega na dokonaniu przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą we wrześniu 2020 roku. Za spełnienie tego warunku, do końca października otrzymasz pierwszą nagrodę: voucher wartości o 100 zł do wykorzystania w Biedronce.

Warunek 2: zyskaj 200 zł do Biedronki 

W celu uzyskania drugiej nagrody - voucher do Biedronki wartości 200 zł - w październiku 2020 wykonaj:

  • przynajmniej 7 transakcji BLIK oraz
  • przynajmniej 4 przelewy online.

Należy także zrealizować warunek aktywności uprawniający do uzyskania pierwszej nagrody.

Za spełnienie tych warunków, otrzymasz drugą nagrodę o wartości 200 zł, przed końcem listopada 2020.

Warunek 3: zyskaj 100 zł na Allegro

Dodatkowo w tej promocji możesz zyskać voucher wartości 100 zł, do wykorzystania na Allegro. Jest to możliwe, jeśli spełnisz warunki uprawniające do uzyskania pozostałych nagród (1 i 2), a także:

  • we wrześniu i w październiku zapewnisz wpływy na konto otwarte w promocji, na łączną kwotę min. 1000 zł.

Trzecią nagrodę otrzymasz przed końcem grudnia 2020 roku.

400 zł do zyskania w promocji BNP Paribas - podsumowanie

Tę promocję wyróżnia wysoka pula nagród - nie często zdarza się, aby w promocji konta osobistego można było zyskać nawet 400 zł! Dodatkowo Konto Otwarte na Ciebie oferowane w ramach tej promocji, to jeden z najtańszych rachunków, który już od kilku tygodni znajduje się w czołówce rankingu darmowych kont bankowych. Jeśli zdecydujesz się otworzyć to konto wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj (do wyboru są 3 warianty karty), wtedy jedynej warunkowej opłaty wysokości 3 zł, unikniesz dokonując jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu. Dodatkowo teraz możesz zyskać nawet 400 zł w promocji tego rachunku!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram