RankingKont - logo serwisu

Wideopromocja - zyskaj do 300 zł z kontem BNP Paribas

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
wideopromocja- zyskaj 300 zł
28 lipca 2020
"Wideopromocja" to oferta promocyjna Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas, w której możesz zyskać do 300 zł. Sprawdź warunki aktywności w tej promocji.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
300 zł
okres karencji
Okres karencji:
12 mies.
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
09.08.2020 r.
warunki promocji
Warunki promocji

Zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o konto w aplikacji GOmobile lub przez internet do 09.08. Podpisz umowę i nadaj PIN do karty, do 24.08. Spełnij warunki aktywności: 1) W sierpniu zrób przynajmniej 5 Transakcji BLIK POS albo BLIK Internet (nagroda: e-kod wartości 50 zł do Biedronki). 2) We wrześniu zrób przynajmniej 2 Transakcje Apple Pay albo Google Pay, min. 5 Transakcji BLIK POS albo BLIK Internet oraz zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 500 zł. (100 zł nagrody). 3) W październiku zrób przynajmniej 2 Transakcje Apple Pay albo Google Pay, min. 5 Transakcji BLIK POS albo BLIK Internet oraz zapewnij wpływy na kwotę min. 500 zł (nagroda 100 zł). 4) Korzystaj z konta osobistego z kartą w miesiącach listopad-grudzień (nagroda: e-kod wartości 50 zł do Biedronki).

ważne informacje
Pozostałe informacje
Promocja może skończyć się przed czasem, jeśli zostanie osiągnięty limit 3000 wniosków.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak, konto otworzysz przez internet lub w aplikacji mobilnej, umowę podpiszesz za pośrednictwem kodu SMS, a potwierdzenie tożsamości następuje podczas wideoweryfikacji lub wizyty kuriera.

wideopromocja- zyskaj 300 zł

Zyskaj 300 zł w "Wideopromocji"

Podczas, gdy jeszcze trwa wcześniejsza promocja konta osobistego w BNP Paribas ("Wakacyjne konto"), już rozpoczęła się kolejna akcja promocyjna - "Wideopromocja" - w której można zyskać do 300 zł. Jak to często bywa w przypadku promocji z wyższą pulą nagród, warunki aktywności pozwalające na uzyskanie premii, stanowią odrobinę trudniejsze wyzwanie, niż w przypadku promocji, w których nagroda jest niższa. Dobra wiadomość jest taka, że dla osób aktywnie korzystających z konta, zdobycie pełnej puli nagród, czyli 300 zł, nie będzie stanowić problemu.

Kto może przystąpić do promocji?

Jak zwykle bywa w promocjach konta BNP Paribas, okres karencji wynosi 12 miesięcy. To znaczy, że uczestnikiem promocji może być osoba, która na przestrzeni ostatniego roku przez złożeniem wniosku, nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachinku ror w BNP Paribas.

Jak chodzi o podstawowe warunki uczestnictwa w promocji, to: przystąpić do promocji może działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem RP, która ma ukończone 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych.

Warunki aktywności - jak zyskać 300 zł?

Wartość nagrody w tej promocji to 300 zł, a składają się na nią: dwa e-kody Jeronimo Martins (do wykorzystani w Biedronce) o wartości 50 zł (łącznie 100 zł) oraz dwie nagrody pieniężne wartości 100 zł (łącznie 200 zł). W tej części dowiesz się co należy zrobić, krok po kroku, aby zyskać każdą z tych nagród i finalnie otrzymać nawet 300 zł premii.

Krok 1 - e-kod do Biedronki wartości 50 zł

Warunki, które należy spełnić, aby otrzymać e-kod do Biedronki wartości 50 zł:

 • zarejestruj się w promocji i otwórz konto, nadając PIN do karty w wymaganych terminach (czyli rejestracja w promocji najpóźniej do 09.08 i podpisanie umowy i nadanie PIN-u do karty najpóźniej do 24.08),
 • w sierpniu dokonaj min. 5 transakcji BLIK POS (transakcje BLIKiem na terminalach płatniczych) albo BLIK Internet (transakcja polegająca na płatności BLIKiem przez internet, z wyłączeniem wypłat i przelewów BLIK). 

Jeśli spełnisz te warunki, to nagrodę otrzymasz we wrześniu 2020 r.

Krok 2 - 100 zł premii w gotówce

W celu zyskania premii 100 zł w gotówce, w kroku drugim, należy:

 • spełnić warunki uprawniające do uzyskania pierwszej nagrody (e-kod wartości 50 zł),
 • we wrześniu 2020 spełnić łącznie wszystkie warunki:
  a) wykonać min. 2 transakcje Apple Pay lub Google Pay,
  b) wykonać min. 5 transakcji BLIK POS albo BLIK Internet,
  c) otrzymać wpływy na kwotę min. 500 zł na konto.

Przy spełnieniu tych warunków, nagrodę 100 zł otrzymasz w październiku 2020

Krok 3 - 100 zł premii w gotówce

W celu zyskania kolejnej premii 100 zł w gotówce, w kroku trzecim, należy:

 • spełnić warunki uprawniające do uzyskania drugiej nagrody (premia 100 zł w gotówce) oraz,
 • w październiku 2020 spełnić łącznie wszystkie warunki:
  a) wykonać min. 2 transakcje Apple Pay lub Google Pay,
  b) wykonać min. 5 transakcji BLIK POS albo BLIK Internet,
  c) otrzymać wpływy na kwotę min. 500 zł na konto.

Przy spełnieniu tych warunków, nagrodę 100 zł otrzymasz w listopadzie 2020

Krok 4 - e-kod do Biedronki wartości 50 zł

Ostatnią część nagrody - e-kod wartości 50 zł do Biedronki - otrzymasz, jeśli:

 • spełnisz warunki uprawniające do uzyskania 3 nagrody (100 zł w gotówce) oraz
 • w miesiącach listopad-grudzień 2020 będziesz posiadać konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

W tym przypadku nagrodę otrzymasz za utrzymanie otwartego konta bankowego.

Wideopromocja - podsumowanie

BNP Paribas w ostatnich miesiącach przyzwyczaił nas do licznych akcji promocyjnych. Konto Otwarte na Ciebie to prawdopodobnie jeden z najczęściej promowanych rachunków osobistych. Możliwość uzyskania 300 zł za korzystanie z rachunku, to na pewno dobra okazja, na którą warto zwrócić uwagę. Najwięcej w tej promocji skorzystają osoby, które aktywnie korzystają z konta. Zwróć uwagę, że aby uzyskiwać premię w kolejnych krokach, należy spełnić wszystkie warunki aktywności na kolejnych etapach. Zdobycie nagrody w tej promocji będzie wymagać zaangażowania.

Jak chodzi o rachunek oferowany w ramach promocji, to konto wyróżnia się tym, że daje dostęp do 3 rodzajów kart płatniczych. W najtańszym wariancie - należy wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - jedynej warunkowej opłaty 3 zł miesięcznie, unikniesz dokonując jednej transakcji bezgotówkowej kartą w miesiącu. Zyskasz też dostęp do darmowych bankomatów. Niskie koszty korzystania z rachunku w połączeniu z ciekawą ofertą promocyjną, sprawiają że Konto Otwarte na Ciebie to aktualny numer 1 w rankingu darmowych kont bankowych

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram