ranking kont - logo serwisu

"Wakacyjne konto" - zyskaj 250 zł z kontem BNP Paribas

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
wakacyjne konto
22 lipca 2020
Otwórz konto z kartą i zyskaj do 250 zł za aktywne korzystanie z rachunku. Premię otrzymasz w formie bonów Sodexo i do Biedronki.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
250 zł
okres karencji
Okres karencji:
12 mies.
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
31.07.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Zarejestruj się w promocji do 31.07 i do 14.08 podpisz umowę ramową o konto przez SMS i nadaj PIN do Karty. Warunki aktywności: w sierpniu zrób przynajmniej 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej; we wrześniu zrób przynajmniej 5 transakcji BLIK; w październiku wykonaj 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej; nie zamykaj konta do końca stycznia 2021 r. (dowolna aktywność).

ważne informacje
Pozostałe informacje
Nagrodami w tej promocji są kupony Sodexo o łącznej wartości 200 zł oraz e-kod do Biedronki o wartości 50 zł. Promocja może zakończyć się przed czasem, jeśli zostanie wyczerpany limit 3000 kont.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

TAK - umowę ramową podpiszesz przez SMS, a dokumenty dostarczy kurier.

wakacyjne konto

"Wakacyjne konto" - zyskaj do 250 zł 

W tej promocji Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas możesz zyskać do 250 zł. Nagroda jest podzielona na 4 części. 200 zł możesz otrzymać w formie bonów Sodexo, za aktywność w miesiącach sierpień - październik, a 50 zł do Biedronki otrzymasz za dowolną aktywność w miesiącach listopad 2020 - styczeń 2021 (na dobrą sprawę wystarczy nie zamykać konta). Czytając ten artykuł, dowiesz się jakie są warunki przystąpienia do promocji, jaką aktywność należy wykonać, aby odebrać nagrody w promocji oraz dowiesz się, kiedy otrzymasz nagrody w promocji przy spełnieniu warunków.

Kto może wziąć udział w tej promocji

Uczestnikiem tej promocji może być:

działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiadająca dowód osobisty jako dokument tożsamości konieczny do złożenia wniosku o Konto Osobiste zgodnie z § 2 ust. 4 Regulaminu, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych.

źródło: regulamin promocji

W okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w otwarcie konta w promocji nie można było posiadać ani współposiadać rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku.

W promocji należy zarejestrować się do 31 lipca 2020 roku przez specjalną stronę wyrażając wymagane zgody, zaznaczone w formularzu. Następnie, również do 31 lipca za pośrednictwem linka promocyjnego, który otrzymasz na adres e-mail, należy złożyć wniosek o konto. Podpisanie umowy ramowej na podstawie wniosku odbywa się z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS. Termin na zawarcie umowy jest do 14 sierpnia 2020 roku.

Uwaga: promocja może zakończyć się przed czasem, jeśli zostanie wyczerpany limit 3000 wniosków.

Warunki aktywności - jak zyskać premię wartości 250 zł?

Jeśli spełnisz podstawowe warunki uczestnictwa w tej promocji, wtedy, w celu uzyskania nagród, należy spełnić podstawowe warunki aktywności. Do zyskania są cztery nagrody cząstkowe, których łączna wartość to 250 zł. Oto, co należy zrobić aby zdobyć każdą z nagród:

Pierwsza nagroda - wartość 50 zł

Pierwszą nagrodą jest Kupon Sodexo o wartości 50 zł. Oto, warunki jakie należy spełnić, aby otrzymać tę nagrodę:

  • spełnij wszystkie warunki uprawniające do uczestnictwa w promocji i nadaj PIN do karty,
  • w sierpniu 2020 r. wykonaj min. 3 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub Aplikacją GOmobile.

Wiadomość o przyznaniu tej nagrody otrzymasz do 21 września, a nagrodę otrzymasz do końca września.

Druga nagroda - wartość 100 zł

Drugą nagrodą jest Kupon Sodexo o wartości 100 zł. Aby otrzymać tę nagrodę:

  • spełnij warunki uprawniające do uzyskania pierwszej nagrody,
  • we wrześniu 2020 r. wykonaj min. 5 transakcji BLIK.

Wiadomość o przyznaniu tej nagrody otrzymasz do 26 października, a nagrodę otrzymasz do końca października.

Trzecia nagroda - wartość 50 zł

Trecią nagrodą jest Kupon Sodexo o wartości 50 zł. Aby otrzymać tę nagrodę:

  • spełnij warunki uprawniające do uzyskania drugiej nagrody,
  • w październiku 2020 r. wykonaj min. 3 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile.

Wiadomość o przyznaniu tej nagrody otrzymasz do 26 listopada, a nagrodę otrzymasz do końca listopada.

Nagroda dodatkowa - wartość 50 zł

Nagroda dodatkowa w tej promocji jest przyznawana w formie e-kodu na zakupy w sklepach Biedronka o wartości 50 zł. Aby ją otrzymać należy:

  • spełnić warunki uprawniające do otrzymania trzeciej nagrody,
  • być posiadaczem konta osobistego otwartego w ramach tej promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej na dzień 31 stycznia 2021 roku.

Wiadomość o przyznaniu tej nagrody otrzymasz do 19 lutego 2021, a nagrodę do końca lutego 2020.

Promocja dla aktywnych i nawet 250 zł do zyskania

W tej promocji konta w BNP Paribas jest do zyskania 250 zł w formie bonów Sodexo oraz ekodu na zakupy w sieci sklepów Biedronka. Zdobycie pełnej puli nagród wymaga aktywnego korzystania z rachunku przez okres 3 miesięcy (sierpień - październik) oraz... nie zamykania konta do końca stycznia 2021 roku. Wartość premii jest względnie wysoka, ale aby zdobyć nagrodę w tej promocji, trzeba aktywnie korzystać z rachunku.

Jak chodzi o Konto Otwarte na Ciebie oferowane w promocji, to rachunek pozwala wybrać jedną z trzech kart płatniczych dołączonych do konta, co pozwoli nam zyskać dodatkowe korzyści lub w znacznym stopniu ograniczyć koszty korzystania z rachunku.

W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj jedynej warunkowej opłaty za kartę, unikniemy dokonując jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu. Konto oferowane w proocji zostało wysoko ocenione w rankingu darmowych kont bankowych

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram