RankingKont - logo serwisu

"Premia na szybko" - do zdobycia 300 zł na zakupy w Biedronce!

ikona
Sprawdź aktualne promocje!

Uwaga! To jest opis promocji, która już się zakończyła. To nic straconego.

Sprawdź aktualne promocje bankowe i zyskaj premię wartości nawet kilkuset złotych!

Chcę zobaczyć aktualne promocje!
premia na szybko - zyskaj 300 zł
10 sierpnia 2020
Spełniaj warunki i zyskuj eKody. "Premia na szybko" to szansa, żeby zdobyć nagrody równowartości 300 zł.

W skrócie o promocji

nagroda w promocji
Możesz zyskać:
300 zł
okres karencji
Okres karencji:
12 miesięcy
czas na wysłanie wniosku
Wniosek wyślij do:
23.08.2020
warunki promocji
Warunki promocji

Zarejestruj się w promocji do 23.08.2020 i do 06.09.2020 otwórz konto w promocji. Spełniaj warunki aktywności: we wrześniu 2020 r. zrób 5 transakcji bezgotówkowych kartą i otrzymaj wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł. W październiku zrób przynajmniej 5 transakcji BLIK i przynajmniej 3 przelewy. W listopadzie dokonaj przynajmniej 5 transakcji BLIK.

ważne informacje
Pozostałe informacje
Pula nagród w promocji wynosi 3000 - promocja może skończyć się przed czasem.
dom - ikona
Bez wychodzenia z domu?

Tak

premia na szybko - zyskaj 300 zł

300 zł do wykorzystania w Biedronce w akcji "Premia na szybko"

Kolejna promocja BNP Paribas i kolejna szansa na wysoką nagrodę. 300 zł zł to łączna wartość nagród, które można zyskać w formie vouchera do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Konto Otwarte na Ciebie, to prawdopodobnie jeden z najbardziej intensywnie promowanych rachunków bankowych dla klientów indywidualnych, a zysk wysokości 300 zł to także jedna z najwyższych aktualnie dostępnych premii dołączonych do konta osobistego. Przyjrzymy się warunkom tej promocji.

Warunki uczestnictwa i przystąpienie do promocji

Standardowo już, w promocji BNP Paribas mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta w Banku (ani też nie były współposiadaczami takiego rachunku) na 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji.

Uczestnikiem może być działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem RP, posiadająca dowód osobisty, ukończone 18 lat i pełną zdolność do czynności prawnych.

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz podstawowe warunki uczestnictwa, pierwszym krokiem na drodze do uzyskania premii jest przystąpienie do promocji.

Do promocji możesz przystąpić do dnia 23 sierpnia 2020 roku, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 3000 wniosków. W celu przystąpienia do promocji należy:

 1. Wypełnić formularz rejestracyjny na stronie promocji. Zaakceptować regulamin, złożyć wymagane oświadczenia (wszystkie oświadczenia są dostępne na etapie uzupełniania formularza rejestracyjnego). Następnie wysłać swoje zgłoszenie do udziału w promocji.
 2. Złożyć wniosek o konto osobiste z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, do 23 sierpnia 2020. W tym celu należy wykorzystać link promocyjny, który otrzymasz na adres e-mail użyty do rejestracji w promocji.
 3. We wniosku o zawarcie umowy ramowej należy podać takie same dane, jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Umowę należy zawrzeć do 6 września 2020 roku. Podpisanie umowy odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS.

Zyskaj do 300 zł premii

W tej promocji możesz zyskać do 300 zł premii w formie e-kodów do wykorzystania w Biedronce. Nagroda jest podzielona na 3 części: 150, 100 i 50 zł. Teraz dowiesz się, jakie warunki aktywności należy spełnić, aby otrzymać nagrodę.

1 nagroda: e-kod do Biedronki wartości 150 zł

W celu uzyskania pierwszej nagrody należy spełnić wszystkie warunki uprawiające do przystąpienia do promocji - w tym złożyć wniosek o konto, zawrzeć umowę ramową i nadać PIN do karty oraz we wrześniu 2020 r.:

 • wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
 • otrzymać wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

2 nagroda: e-kod do Biedronki wartości 100 zł

W celu uzyskania drugiej nagrody należy spełnić wszystkie warunki uprawniające do uzyskania pierwszej nagrody oraz w październiku 2020:

 • wykonać min. 5 transakcji BLIK oraz
 • wykonać min. 3 przelewy (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile).

3 nagroda: e-kod do Biedronki wartości 50 zł

Jak otrzymać ostatnią część nagrody? Spełnij warunki do otrzymania drugiej nagrody oraz w listopadzie 2020 r.:

 • wykonaj min. 5 transakcji BLIK.

Przyznanie nagród w promocji

Jeśli spełnisz warunki promocji, o otrzymaniu nagrody zostaniesz poinformowany mailowo przez organizatora promocji w następujących terminach:

 • Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody: do 25 października; przyznanie nagrody: do 31 października 2020.
 • Wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody: do 26 listopada; przyznanie nagrody: do 30 listopada 2020.
 • Wiadomość o przyznaniu trzeciej nagrody: do 26 grudnia; przyznanie nagrody: do 31 grudnia 2020.

Podsumowanie

BNP Paribas nie przestaje aktywnie promować swojego rachunku. W ostatnich tygodniach, to kolejna promocja Konta Otwartego na Ciebie. Tym razem do zyskania jest 300 zł. Pula nagród jest limitowana do 3000 i nie byłoby dla mnie zaskoczeniem, gdyby ta promocja skończyła się przed czasem. Tym bardziej, że konto w promocji to rachunek, który oferuje zarazem dostęp do rozwiązań wysokiej jakości oraz niskie koszty prowadzenia konta. Na dzień publikacji wpisu to lider rankingu darmowych kont bankowych

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram